Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszę, zróbcie coś z tymi linkami. Po kliknięciu w dowolny link np http://www.onet.pl stronka powinna się otwierać w następnej karcie, a otwiera się w oknie forum...

O tak tak i jeszcze raz tak!

Widzę, że jestem chyba jedynym wojującym o pozostawienie tego w obecnej formie... :|

Ja wolę samemu decydować gdzie chcę danego linka otworzyć. Od otwierania w nowym oknie/karcie jest środkowy klik lub ctrl+klik.

 

Na szczęście w normalnych przeglądarkach można sobie z tym poradzić (tzn. z linkami które wymuszają otwarcie nowego okna - aby tego nie robiły). :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę jak avatary sa po lewej stronie. Czytam od lewej do prawej jak normalny biały czlowiek i wtedy mimochodem, kątem oka, kątem mego oka widzę kto pisał. W tym looku nawet nie widzę, gdzie są granice między kolejnymi postami. Wszystko się miesza. Męczące to jest. Poza tym nie pokazuje się wątek od ostatnio przeczytanego postu, tylko pierwszy z góry - DO BANI.

 

JA CHCE STARE FORUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny objaw dziś zobaczyłem - CAPTCHA - domyślne obrazki zdają się niewystarczające. Pojawiło się mnóstwo spamu. Przydałyby się pewnie jakieś trudniejsze obrazki lub inna, mniej standardowa metoda. Przykładowo jakaś "zagadka" po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko to kwestia przyzwyczajeń. Kliknięcie prawym przyciskiem na link i wybieramy "otwórz w nowym oknie" albo "otwórz w nowej karcie" ;)

 

Naprawdę tak można? :shock:

 

:P

 

A poza tym u mnie to i tak nie zadziała, bo nie mam takich opcji - mam "open link in new window". "open link in new tab" i wiele innych.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko to kwestia przyzwyczajeń. Kliknięcie prawym przyciskiem na link i wybieramy "otwórz w nowym oknie" albo "otwórz w nowej karcie" ;)

 

Naprawdę tak można? :shock:

 

:P

 

A poza tym u mnie to i tak nie zadziała, bo nie mam takich opcji - mam "open link in new window". "open link in new tab" i wiele innych.

 

:twisted:

Zdecydowanie nie to :mrgreen:

Poszukaj gdzieś głębiej w opcjach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny objaw dziś zobaczyłem - CAPTCHA - domyślne obrazki zdają się niewystarczające. Pojawiło się mnóstwo spamu. Przydałyby się pewnie jakieś trudniejsze obrazki lub inna, mniej standardowa metoda. Przykładowo jakaś "zagadka" po polsku.

Widzę, że to jest zmienione w Panelu Administracyjnym... to powinno wystarczyć. Jak nie to mamy jeszcze sporo innych opcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro przyznać, ale nic - przynajmniej z widocznych spraw :(

Przygotowuję kopię Forum (takie środowisko testowe) dla jednego z nas (jak będzie chciał to się publicznie ujawni :wink: ) bo zaoferował się z pomocą. Proces testowania rozwiązań pewnie będziemy Wam przedstawiać na bieżąco. Wtedy będzie coś widać ogólnie :mrgreen:

 

Lista jest i nie zgonie - mam ją nawet wydrukowaną (dzięki naszym ukochanym Moderatorom już urosła :evil::P ), więc wcześniej (mam nadzieję) czy później (myślę, że nie) zmiany się pojawią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANARCHIA !!!

 

Nie ma listy obitych, nie ma pasków, nie ma banów ...

 

:mrgreen:

 

 

sa inne, nowe narzędzia walki z ruchem oporu :twisted:

 

 

fakt... paski się nie wyswietlaja ale powrócą w glorii i chwale ku nieopisanej radości i uciesze moderatorów :P

 

 

PS bany są i to lepsze, szybsze, wieksze niz wcześniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wyrzucić z nagłówka

Forum Subaru

Oficjalne Forum Subaru Import Polska

po co się powtarzać, skoro obok jest napisane gdzie jesteśmy? :wink:

Nie da się :P ...a może Admin się jąka i dwa dwa razy pisze :mrgreen: Będzie w nowym stylu pojedynczo.

 

proponuje aby objąć zakresem również cały tekst obok, nie tylko biały kwadracik z logo, na który klikamy i wracamy do strony głównej

gdyż teraz jest tak, że trzeba w niego celować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka ma pojemność 104 wiadomości w każdym folderze.

juz nie :D

 

Folder is 40% full (101 from 250 messages stored)

 

Gdy mój folder się zapełnił w 100%, to nie mogłem odczytać wiadomości, co jest naturalne. Później jednak, po oczyszczeniu folderu tak, aby było mniej niż 250 wiadomości, zaległa wiadomość wciąż się nie pojawiła, a ja wciąż widzę:

 

1wiadomo.jpg

 

Klikając jednak, przechodzę do mojej skrzynki, w której jednak tej nowej wiadomości już nie widzę...

 

otrzymane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...