Skocz do zawartości

Katastrofa samolotu prezydenta


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Boże, jak to możliwe?

 

Przepraszam, ze pierwszy raz na forum siarczyscie przeklne, ale SIE KURWA MAĆ DOIGRALI. OD LAT LATANO NA STARYCH TRUPACH, KTORE POWINNY STAC W MUZEUM A NIE WOZIC NAJWAZNIEJSZYCH LUDZI W PANSTWIE. NO I SIE PRZEWIEZLI WSZYSCY, KTORZY ZA TEN STAN ODPOWIADALI. MNIE ZAL TYLKO I WYLACZNIE PILOTOW. NIKOGO WIECEJ.

 

Simon, bez urazy - niezależnie od sympatii politycznych i innych - to byli ludzie. Wielu ludzi... Czy ich lubiłeś czy uważałeś za bandę pajaców w tej chwili nie jest istotne.

Niezależnie od tego jaki to był Prezydent - dobry czy zły - w tej chwili nie mamy ŻADNEGO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnych wyborach będą mieli szanse inni może nieco mniej zepsuci... to chyba jedyna pozytywna strona tego zdarzenia...

 

Nie skomentuję tego. Jeśli ktoś patrzy na to co ja w tv i myśli o przyszłych wyborach...

 

tak jak pisał Simon - jedynie pilotów szczerze mi szkoda...

 

Na pokładzie byli też podobno krewni osób poległych w Katyniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnych wyborach będą mieli szanse inni może nieco mniej zepsuci... to chyba jedyna pozytywna strona tego zdarzenia...

 

 

Proszę.. daj spokój na razie z takim tekstami...

 

Zwłaszcza , że nie wszyscy podzielają Twoje zdanie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana, Simon, dajmy spokój, to wszystko bez znaczenia.

 

Szymon jest pewnie strasznie i smutny i wzburzony i...ja wiem co Mu w sercu gra. To pilot. Ale naprawdę kochani, proszę Was, nie gadajmy o sprawach, W TYM MOMENCIE, sześciorzędnych.

 

Bardzo Was pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sad:

Pamiętam, jak na topicu Lotnictwo dyskutowaliśmy o samolotach o VIPów. To było w końcu sierpnia 2008r.

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=694637&highlight=#694637

 

... ale teraz to już nie ma większego znaczenia

 

Na pokładzie byli ludzie. Nie ważne o jakich poglądach, jakie funkcje sprawowali i czy w ogóle sprawowali... Tragedią jest, że zginęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi szkoda przede wszystkim Polski... Skoro przez tyle lat nie potrafimy kupić porządnych samolotów dla rządu i reprezentacji kraju... Zawsze uczyliśmy się na błędach - własnych - i tak już chyba zawsze pozostanie. :sad:

 

EDIT: W zasadzie miałem dodać "abstrahując oczywiście od rzeczywistych przyczyn dzisiejszej katastrofy", ale gdzieś umknęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana, Simon, dajmy spokój, to wszystko bez znaczenia.

 

wiem Grzesiu... troszku mnie po prostu zatelepało od wypowiedzi Simona...

Mam nadzieję że się nie gniewamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak na topicu Lotnictwo dyskutowaliśmy o samolotach o VIPów. To było w końcu sierpnia 2008r.

 

 

Wcale się nie zdziwię jak się okaże, że to wcale nie usterka techniczna była powodem katastrofy.

Boję się, że to była kolejna decyzja w stylu "mgła nie mgła macie lądować, bo wszyscy czekają na Prezydenta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że wcześnie rano w kuchni (mieszkam na granicy Bielan i Żoliborza) słyszałem właśnie tego Tupolewa chwilę po starcie z Okęcia. Hałas był większy niż w przypadku maszyn produkcji zachodniej.

Właśnie zadzowniła do mnie przyjaciółka mówiąc, że wczoraj wieczorem była na spotkaniu z Jerzym Szmajdzińskim. Nie może w to wszystko uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC właśnie przed chwilą dopisało akapit:

"""

Controversial figure

 

(...)

 

Mr Kaczynski has been a controversial figure in Polish politics, advocating a right-wing Catholic agenda.

 

He has opposed rapid free-market reforms and favoured retaining social welfare programmes.

"""

 

Do, wcześniej całkiem bezstronnego i w dobrym stylu, artykułu o wypadku. :-(

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8612825.stm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 podejscia :shock: :shock: :shock:

 

tak jak piszecie pewnie był nacisk, niewykluczone ze nawet ze strony Prezydenta, żeby lądować bo wszyscy czekają.

 

Podobnie było chyba w Gruzji gdzie piloci tez musieli się poporzadkować naciskom pasażerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...