Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde z jednej strony heheszki bo podkład z Celine dobrany perfekto, ale z drugiej strony wcale mnie to nie śmieszy bo kiedyś samochód mi doszczętnie spłonął a ja nic nie mogłem zrobić;/

 

BTW kiedy jakiś olsztyński spot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
17 minut temu, jpol napisał:

A będziemy w ogóle wiedzieli w którą stronę jechać na tym torze? Albo jak tam dojechać po tych wszystkich przebudowach? :D

 

Od czego mamy nawigację? Poprowadzi nas do toru i po torze :D

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki wszystkim obecnym za dobrą zabawę i walkę! Powrót po takim czasie (wychodzi na to że styczeń'18...) pokazał, że w sumie jakoś bardzo się nie uwsteczniliśmy. ;)

 

Krzychu, sorry - jak mówiłem, czyściej się nie dało! :mrgreen:

 

Wie ktoś co z czasami? Kiedyś przysyłali mailem PDF-y, można było też obejrzeć na stronie. A teraz tylko ta dziwna appka? (wymagająca chorych uprawnień, zdecydowanie przesadzonych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również. Nawet ręce nie bolały co naprawdę Mnie zdziwiło. Ostatni przejazd to istna walka o życie :D Liczę na powtórkę i oby więcej subaraków zajechało ;) Jutro podeślę filmy z pierwszego i ostatniego przejazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe destruction derby mieliście. Przynajmniej jest co oglądać przez cały film. :D

 

Żeby uniknąć takiej rozrywki w przyszłości możemy obie sesje (trening i kwalifikacje) traktować jak kwalifikacje i wybierać najlepszy czas niezależnie w którym przyjeździe został uzyskany? Trochę ograniczy to wpływ takich wózków jak wczorajszy nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...