Jump to content

Olsztyńskie spotkania

Recommended Posts

Ja przyjechałem po 15 i było całkiem luźno z miejscem, nikt sobie nie przeszkadzał.

Śmigałem przez prawie godzinę i było elegancko (oczywiście tam gdzie zawsze jest wyślizgany lód... był :) mówię o łącznikach pomiędzy płytami, bliżej wjazdu.

Nie obyło się bez ofiar, w drodze powrotnej zaczął mi "pływać" tył, okazało się że z tylnych opon prawie całkowicie zeszło powietrze. Jak do tego doszło, nie wiem :twisted:

Ogólnie to z przygodą na powrocie ale bardzo pozytywnie.

Koła napompowane, jeżeli do jutra nie zejdzie powietrze to pewnie po 12 znowu odwiedzę Ornetę.

• Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

to pora na coś ode mnie. Dzięki za spota i rywalizację, dobrą ideą byłoby robić to częściej...fotki tak na szybko... OOOŁLŁŁ JEEE, 3 subaraki, 3 pasy

Dziś u Mnie na metropolii    

Orneta , luty 2021  

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie Forumowicze. Chciałbym Was zaprosić do spróbowania swoich sił za kierownicą Subaru Imprez Turbo (opony z długim kolcem) na zamarźniętym jeziorze pod Olsztynem. Wynajmujemy auta, mamy przygotowane trasy, czekamy aż będzie w 100% bezpiecznie  Już na dniach powinno to być możliwe. Wszystkie jazdy odbywają się z instruktorem. Nie wjeżdzamy na tor własnymi autami. 

Koszty wynajmu auta na pojedynczy wyjazd ok. 5km to 250zł. Koszt przewiezienia na prawym fotelu Subaru Imprezą, rajdówką biorącą udział w cyklu Szuter Cup to 150zł.

Rezerwacje na godziny lub na cały dzień realizujemy od poniedziałku do piątku. Koszt wynajmu na godzinę to 1000zł a na cały dzień 6000zł.  

Po bieżące informacje zapraszam na profil Facebook - Subaru Events. 

• 2 months later...
17 godzin temu, teedy6 napisał:

Witam. 

Posiada ktos z olsztyna lub okolic subaru s turbo 170 ps manual i ma czas w sobote lub niedziele.  Mam kompa do przetestowania.  Mi sie zawieszenie wyrwało. 

Tutaj spróbuj. Myślę, że szybciej kogoś znajdziesz. ;) 

https://www.facebook.com/groups/195938418122662