Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyjechałem po 15 i było całkiem luźno z miejscem, nikt sobie nie przeszkadzał.

Śmigałem przez prawie godzinę i było elegancko (oczywiście tam gdzie zawsze jest wyślizgany lód... był :) mówię o łącznikach pomiędzy płytami, bliżej wjazdu.

Nie obyło się bez ofiar, w drodze powrotnej zaczął mi "pływać" tył, okazało się że z tylnych opon prawie całkowicie zeszło powietrze. Jak do tego doszło, nie wiem :twisted:

Ogólnie to z przygodą na powrocie ale bardzo pozytywnie.

Koła napompowane, jeżeli do jutra nie zejdzie powietrze to pewnie po 12 znowu odwiedzę Ornetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie Forumowicze. Chciałbym Was zaprosić do spróbowania swoich sił za kierownicą Subaru Imprez Turbo (opony z długim kolcem) na zamarźniętym jeziorze pod Olsztynem. Wynajmujemy auta, mamy przygotowane trasy, czekamy aż będzie w 100% bezpiecznie  Już na dniach powinno to być możliwe. Wszystkie jazdy odbywają się z instruktorem. Nie wjeżdzamy na tor własnymi autami. 

 

Koszty wynajmu auta na pojedynczy wyjazd ok. 5km to 250zł. Koszt przewiezienia na prawym fotelu Subaru Imprezą, rajdówką biorącą udział w cyklu Szuter Cup to 150zł.

Rezerwacje na godziny lub na cały dzień realizujemy od poniedziałku do piątku. Koszt wynajmu na godzinę to 1000zł a na cały dzień 6000zł.  

 

Po bieżące informacje zapraszam na profil Facebook - Subaru Events. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
17 godzin temu, teedy6 napisał:

Witam. 

Posiada ktos z olsztyna lub okolic subaru s turbo 170 ps manual i ma czas w sobote lub niedziele.  Mam kompa do przetestowania.  Mi sie zawieszenie wyrwało. 

 

Tutaj spróbuj. Myślę, że szybciej kogoś znajdziesz. ;) 

 

https://www.facebook.com/groups/195938418122662

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, jpol napisał:

To na razie jest 7 osób wstępnie deklarujących się jako zainteresowane. Pozostaje mission impossible - ustalenie terminu. :twisted:

Jacek, nawet nie wiesz jak się cieszę że zgłosiłeś się na ochotnika do ustalenia terminu :thumbup:

 

Mała poprawka, jest nas już 8 :)

Jeżeli chodzi o mnie to każdy dzień tygodnia, najlepiej po 17:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...