Jump to content

Olsztyńskie spotkania

Recommended Posts

35 minut temu, Wełniacz napisał:

jeszcze 2 kółka i bym kolejne pozycje stracił jadąc Wiliamsem :D

A ja zainspirowany walką zespołową w Meksyku spróbowałem zrobić podobny manewr, i się udało... ;)

Postaram się jutro wieczorem ogarnąć jakieś filmy - co najmniej z finału, a może i z wcześniejszych coś ciekawego będzie.

Jak zwykle, dzięki wszystkim za dobrą zabawę i rywalizację! Czasy dnia (a nawet tygodnia) bardzo przyzwoite wyszły - gratulacje (Krzychu, Fary, Wełniacz)!

W sumie fajnie jest w takiej dużej grupie, bo na każdym poziomie można liczyć na rywalizację - również debiutanci mają z kim rywalizować.

• Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziś u Mnie na metropolii    

to pora na coś ode mnie. Dzięki za spota i rywalizację, dobrą ideą byłoby robić to częściej...fotki tak na szybko... OOOŁLŁŁ JEEE, 3 subaraki, 3 pasy

Posted Images

Dzięki panowie za udział w GP. Ekipa sporą i zabawa zacna. Standardowo można się porównać z innymi uczestnikami zmagań, którzy jechali tymi samymi wózkami :) . W moim odczuciu, w finale,  "A" mialem słabszy sprzęt niż Fary , co przełożyło się na ciekawą walkę i niezły "drift" :D . Mimo to udało się obronić 2 miejsce :D . Welniacz , masz spadek formy !!! I to było zdecydowanie widać !!! Musisz się poprawić !  Gratulacje dla wszystkich !!! Zabawa była TOP!!!

Walczyłeś dzielnie, ale wyszło jak wyszło :) 

Fakt jest taki, że 2 - jeczka była za słaba. Na filmie mocno to widać.

1 przejazd. Drobna wymiana pozycji z Jackiem :)

Edited by Dorsz914
  • Like 1
  • 3 weeks later...

Gokarty na najbliższą środę ( 27 liŚCIopad :) ) standardowo spotykamy się na torze o godzinie 18:00 i każdy ma przygotowaną GOTÓWKĘ ! ! ! ! ! , Jak by był jeszcze ktoś chętny to proszę o info bo są jeszcze wolne miejsca.

Koledzy pamiętajcie że na Drift , na jeden przejazd , wchodzą 4 gokarty. Wyjątkowo przy zgranej ekipie i nad przeciętnych umiejętnościach ;) ,na torze może jechać 6 wózków (kwestie bezpieczeństwa) . Ostatnio było nas 21 osób.

Nice! :twisted:

Ja jednak mam wszystkie filmy, z naszego driftu też. Ale widzę, że w drifcie u mnie za mało wózka widać, przez co filmik zupełnie traci wyraz (dopiero przyspieszony x1,5 daje się oglądać ;)). Ciekawe czy przy takim ustawieniu jak u Ciebie (kamera patrzy niżej) efekt w drifcie jest lepszy, czy tylko przy  kamerze na sztywno patrzącej tam gdzie wózek (a nie głowa), efekt będzie sensowny. Dziś już nic nie wrzucę, ale jutro coś powinno się udać.

Generalnie zabawa w drift świetna! Coś w sam raz dla Wełniacza. :mrgreen:

Choć AWD jest znacznie przyjemniejsze. :D

U Mnie za to na drifcie kamerka niestety patrzyła za nisko przez co nie widać dobrze trasy no i innych przede mną.

Edited by Dorsz914
  • Upvote 1

O ile przyspieszałeś? 1,3x? 1,5x?

Efekt z takim ustawieniem kamery i tak jest lepszy niż u mnie... Z moich to chyba tylko jak jadę za kimś jest coś sensownego.

A swoją drogą, stare GoPro na chyba szerszy kąt widzenia.

9 godzin temu, jpol napisał:

O ile przyspieszałeś? 1,3x? 1,5x?

Efekt z takim ustawieniem kamery i tak jest lepszy niż u mnie... Z moich to chyba tylko jak jadę za kimś jest coś sensownego.

A swoją drogą, stare GoPro na chyba szerszy kąt widzenia.

Niestety nie wiem jak mocne przyśpieszenie to jest. W Moim programie nie jest to opisane, ja po prostu zwężam lub rozszerzam ścieżkę i w zależności od tego mam szybsze tempo lub wolniejsze. To było nagrywane w 4k z włączoną stabilizacją. Ucina wtedy 10% obrazu. Na 1080p jest jeszcze opcja SuperView i wtedy pole widzenia jest już całkiem spore.

Dwa skróty z driftu. Pierw jazda figurowa pierwszej grupy :biglol:

A później fragment naszego zapoznania z torem:

Ciekawe jak my wyglądaliśmy z zewnątrz. ;)

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
29 minut temu, Dorsz914 napisał:

https://facebook.com/events/s/spot-subaru-olsztyn/2666533466925324/?ti=as

Gdyby ktoś był zainteresowany to 22 marca odbędzie się drugi spot subaru w Olsztynie. Ostatnio było łącznie 11 subaraków. :)

FB_IMG_1583486729745.jpg

Pięknie ! jak dam radę to przyjadę.

Na co dzień w Trójmieście, ale do Olsztyna zawsze wracam z przyjemnością :)

• 2 weeks later...

Spot odwołany. Jak się uspokoi sytuacja koronowirusa to będziemy myśleć o innym terminie. Tymczasem zdrówka życzę ;)

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...