Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Wełniacz napisał:

jeszcze 2 kółka i bym kolejne pozycje stracił jadąc Wiliamsem :D

 

A ja zainspirowany walką zespołową w Meksyku spróbowałem zrobić podobny manewr, i się udało... ;)

 

Postaram się jutro wieczorem ogarnąć jakieś filmy - co najmniej z finału, a może i z wcześniejszych coś ciekawego będzie.

 

Jak zwykle, dzięki wszystkim za dobrą zabawę i rywalizację! Czasy dnia (a nawet tygodnia) bardzo przyzwoite wyszły - gratulacje (Krzychu, Fary, Wełniacz)!

W sumie fajnie jest w takiej dużej grupie, bo na każdym poziomie można liczyć na rywalizację - również debiutanci mają z kim rywalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za udział w GP. Ekipa sporą i zabawa zacna. Standardowo można się porównać z innymi uczestnikami zmagań, którzy jechali tymi samymi wózkami :) . W moim odczuciu, w finale,  "A" mialem słabszy sprzęt niż Fary , co przełożyło się na ciekawą walkę i niezły "drift" :D . Mimo to udało się obronić 2 miejsce :D . Welniacz , masz spadek formy !!! I to było zdecydowanie widać !!! Musisz się poprawić !  Gratulacje dla wszystkich !!! Zabawa była TOP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłeś dzielnie, ale wyszło jak wyszło :) 

 

Fakt jest taki, że 2 - jeczka była za słaba. Na filmie mocno to widać.

 

1 przejazd. Drobna wymiana pozycji z Jackiem :)

 

 

Edytowane przez Dorsz914
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gokarty na najbliższą środę ( 27 liŚCIopad :) ) standardowo spotykamy się na torze o godzinie 18:00 i każdy ma przygotowaną GOTÓWKĘ ! ! ! ! ! , Jak by był jeszcze ktoś chętny to proszę o info bo są jeszcze wolne miejsca.

Koledzy pamiętajcie że na Drift , na jeden przejazd , wchodzą 4 gokarty. Wyjątkowo przy zgranej ekipie i nad przeciętnych umiejętnościach ;) ,na torze może jechać 6 wózków (kwestie bezpieczeństwa) . Ostatnio było nas 21 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice! :twisted:

 

Ja jednak mam wszystkie filmy, z naszego driftu też. Ale widzę, że w drifcie u mnie za mało wózka widać, przez co filmik zupełnie traci wyraz (dopiero przyspieszony x1,5 daje się oglądać ;)). Ciekawe czy przy takim ustawieniu jak u Ciebie (kamera patrzy niżej) efekt w drifcie jest lepszy, czy tylko przy  kamerze na sztywno patrzącej tam gdzie wózek (a nie głowa), efekt będzie sensowny. Dziś już nic nie wrzucę, ale jutro coś powinno się udać.

 

Generalnie zabawa w drift świetna! Coś w sam raz dla Wełniacza. :mrgreen:

Choć AWD jest znacznie przyjemniejsze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jpol napisał:

O ile przyspieszałeś? 1,3x? 1,5x?

 

Efekt z takim ustawieniem kamery i tak jest lepszy niż u mnie... Z moich to chyba tylko jak jadę za kimś jest coś sensownego.

 

A swoją drogą, stare GoPro na chyba szerszy kąt widzenia.

 

Niestety nie wiem jak mocne przyśpieszenie to jest. W Moim programie nie jest to opisane, ja po prostu zwężam lub rozszerzam ścieżkę i w zależności od tego mam szybsze tempo lub wolniejsze. To było nagrywane w 4k z włączoną stabilizacją. Ucina wtedy 10% obrazu. Na 1080p jest jeszcze opcja SuperView i wtedy pole widzenia jest już całkiem spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

https://facebook.com/events/s/spot-subaru-olsztyn/2666533466925324/?ti=as

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to 22 marca odbędzie się drugi spot subaru w Olsztynie. Ostatnio było łącznie 11 subaraków. :)

FB_IMG_1583486729745.jpg

Edytowane przez Dorsz914
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dorsz914 napisał:

https://facebook.com/events/s/spot-subaru-olsztyn/2666533466925324/?ti=as

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to 22 marca odbędzie się drugi spot subaru w Olsztynie. Ostatnio było łącznie 11 subaraków. :)

FB_IMG_1583486729745.jpg

 

Pięknie ! jak dam radę to przyjadę.

Na co dzień w Trójmieście, ale do Olsztyna zawsze wracam z przyjemnością :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli w ogóle jeszcze ktokolwiek tu zagląda to zapraszam na kolejny spocik na Warmii w Gryźlinach 26 lipca.

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2573465039532944/

 

Filmik oraz zdjęcia z poprzedniego spotkania poniżej

 

 

DJI_0027.jpg

DSC_1754.jpg

DSC_1763.jpg

DSC_1767.jpg

DSC_1770.jpg

DSC_1772.jpg

DSC_1774.jpg

DSC_1776.jpg

DSC_1781.jpg

DSC_1786.jpg

DSC_1788.jpg

DSC_1791.jpg

DSC_1794.jpg

DSC_1797.jpg

DSC_1801.jpg

DSC_1804.jpg

DSC_1806.jpg

DSC_1809.jpg

DSC_1824.jpg

edit logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...