Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Olsztyńskie tzn. Gietrzwałdzkie Spoty Wieśniackie w Byłej Piekarni właśnie skończyły rozpijać bardzobardzo szlachetny trunek (dzię-ku-je-my dobroczyńcy... :) ) postawiony w geście wdzięczności przez bardzo porządnego człowieka (mimo że z). Któren to człowiek w ostatni wtorek ledwo dojechał do Piekarni smutnym, czkającym z żalu i rozgoryczonym autkiem, które było przedmiotem niezliczonych niedozwolonych eksperymentów medycznych i nibymechanicznych czynionych przez różnej maści i autoramentu partaczy i papraków, które to chyba z pół roku męczyli biedaka, a właściciela obdarli conieco z kasy, przy okazji powymieniali wszystko co dało się odkręcić przy pomocy posiadanych narzędzi, tj. chyba siekiery i przecinaka, (w zasadzie wszystko dłubane niepotrzebnie), ale i tak nie udało im się skomunikować ze skomplikowaną i szlachetną duszą Subaraka... :twisted: bo im ponoć OBD zabrakło... :twisted::mrgreen: a Tatuś pogłaskał nieboraka po główce, czule przemówił do dzidzi, cmoknął w daszek i dzidzia się przebudziła... :twisted::lol: znaczy przebudził się z dżemki :lol: ten odkryty przy okazji przez wcześniej wspomnianych ....znawców... - POTENCJAŁ, coby to nie było.... :mrgreen: także tydzień możemy uznać za udany, kolejny tydzień, w którym trzeba było poprawić coś po jakichś cudakach - eksperymentatorach, którzy najedli się fachowej nomenklatury, polizali parę prospektów i manuali w necie i wydaje im się, że przez to nauczyli się mechaniki....a tu zonk... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ale ja to juz za Wami tesknie a mam biznes do Was,zbliza sie Pojezdzafffka a ja potrzebuje pewnej czesci wiec moze emoty znajdziecie chwile na moje towarzystwo.Plissssssssssssssssssssssssssssssssssssss.Szkoda ze sie nie zabralem z Darkiem ale obowiazki wzywaja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozatym czy kolega przyjedzie na spocik czy tez zaprosi w swoje skromne progi jeszcze przed Pojezdzaffka,nie to zebym sie wpraszal :twisted::mrgreen:
zacne towarzystwo zawsze mile widziane :roll: , ale w tym tygodniu prawdopodobnie pojedziemy pomóc powodzianom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozatym czy kolega przyjedzie na spocik czy tez zaprosi w swoje skromne progi jeszcze przed Pojezdzaffka,nie to zebym sie wpraszal :twisted::mrgreen:
zacne towarzystwo zawsze mile widziane :roll: , ale w tym tygodniu prawdopodobnie pojedziemy pomóc powodzianom.

 

A wiec na zacny cel,malo jest takich ludzi ktorzy chetnie i bezinteresownie pomagaja innym.Brawo za postawe obywatelska tak chyba mawiano kiedys :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :) Chciałbym uzyskać kilka informacji na temat: Gdzie można serwisować bezpiecznie Subaru w Olsztynie i gdzie się na tym znają bo słyszałem że ASO odpada. Za półtorej tygodnia stanę się szczęśliwym posiadaczem Subaru i mam nadzieję że zostanę przyjęty do grona Olsztyńskich zapaleńców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum polecamy (czyt. można polecać) tylko ASO :mrgreen:, choć chyba wszyscy zgodnym chórem twierdzimy, że nie ma po co tam jeździć (dotyczy olsztyńskiego) ;-)

Jak znam życie, to na PW dostaniesz jakieś namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotów na ugoszczenie ziomków. Jest ciepło i będzie ciepło, jest ognicho, jest woda, jest ponton. Reszta też jest. Jeżeli macie zbędne wiosło chętnie przygarnę, bo wiosło pontonowe złamało się i utonęło :| Jeżeli macie zbędny kajak też przygarnę, nawet zapłacę. Zapraszam.

Przypominam, że to ostatni moment na zabicie świniaczka, lada chwila upał uniemożliwi. Jedyne 4,20 za kilogram 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...