Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Może bym tak w środę lub czwartek podjechał zobaczyć okolicę Iławy bo jeszcze tam nie byłem :roll: Kąpielówki mam, może i 1 wiosło się znajdzie bo kiedyś 1 złamałem i chyba 2 dokupiłem ale to musze w piwnicy pogrzebać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam kobietki jak Ona sie zaopatruje na to.A ile swinka wazy?
Jeżeli Szanowny Pan ma życzenie, może osobiście dokonać wyboru :wink: Tutaj świnki idą na odstrzał przy 100 - 130 kg. Zamrażarka niezbędna, no chyba, że Państwo szykują wypasionego spota z obfitą konsumpcją wieprzowinki :!:

Wełniaczu zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1063334941_wioslo ... aniej.html takie wiosełko w nadstanie przy pontonie bo 1 mi się zlamało i 2 dokupiłem więc mogę oddać przy jakiejs okazji. Mam ponton ale był 3 razy może używany i ciekawe czy spełniałby swoją funkcję niezatapialną :lol: Taki badziew 2-3 osobowy za 215zł z 10 lat temu kupiony :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dotyczy spotkań, ale to najbardziej lokalny wątek ;-) .

 

Wiecie może gdzie zrobić w Olsztynie "tuning" licznika Imprezy (WRX)?

 

Najprawdopodobniej kupuję europejski i trzeba będzie go nieco przykręcić, żeby odpowiadał przebiegiem temu, co mam obecnie w milach. Choć i tak nie wiem czy ma to sens -- licznik, jak widzę, mam w swojej skarbonce jakiś kombinowany (prędkościomierz wyskalowany do 220 km/h - jak w ssaku, czerwone pole na obrotomierzu od 7k RPM - jak w WRX-ie), czyli pewnie nie jest oryginalny, więc i przebiegu nie musi mieć rzeczywistego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosełko rezerwacja :D Moje było jeszcze bardziej pasztetowe :mrgreen:

Dzisiaj wiosełko testowane na jeziorze z pontonem i spisało się idealnie także czeka na zmiane właściciela :wink: (najpóźniej w Toruniu)

nie wytrzymałem i zakupiłem nówki z alu, niezatapialne :lol: Ponton idzie jak burza, dzisiaj zaliczona pierwsza w tym roku kąpiel w jeziorze, wraz ze skokami z pontonu.

Cały czas nieustannie zapraszam, zbliżaja sie moje imieniny :roll: oraz urodziny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie IIIP, organizowany jest konwój z Olsztyna, żeby się po drodze przyłączyć?

 

gourmet ja juz kiedys pytalem czy jakas konwojownia bedzie ale jak grochem o sciane albo glowa w mur.Ja bym chetnie pojechal w kolumnie ale niestety chyba bede jednym z ostatnich dojezdzajacych,praca pilota :( ale sprobuj chlopakom PM powysylac moze cos sie wyklaruje.A co do imprezy to kiedy robisz miales w piatek,i co zaniemogles :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie IIIP, organizowany jest konwój z Olsztyna, żeby się po drodze przyłączyć?

 

gourmet ja juz kiedys pytalem czy jakas konwojownia bedzie ale jak grochem o sciane albo glowa w mur.Ja bym chetnie pojechal w kolumnie ale niestety chyba bede jednym z ostatnich dojezdzajacych,praca pilota :( ale sprobuj chlopakom PM powysylac moze cos sie wyklaruje.A co do imprezy to kiedy robisz miales w piatek,i co zaniemogles :mrgreen:

Że niby ja zaniemogłem??? :twisted: Do imprezy potrzebni są goście, na majówkę wszyscy się wypięli, może pogoda była nie taka, sam nie pamiętam, siłą Was nie ściągnę, a do emotów nigdy wiecej bez rewizyty nie pojadę :mrgreen: Howgh :mrgreen:

BTW: pilotujesz samoloty, wycieczki szkolne, ponadgabarytowe transporty czy projekty unijne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie IIIP, organizowany jest konwój z Olsztyna, żeby się po drodze przyłączyć?

 

gourmet ja juz kiedys pytalem czy jakas konwojownia bedzie ale jak grochem o sciane albo glowa w mur.Ja bym chetnie pojechal w kolumnie ale niestety chyba bede jednym z ostatnich dojezdzajacych,praca pilota :( ale sprobuj chlopakom PM powysylac moze cos sie wyklaruje.A co do imprezy to kiedy robisz miales w piatek,i co zaniemogles :mrgreen:

Że niby ja zaniemogłem??? :twisted: Do imprezy potrzebni są goście, na majówkę wszyscy się wypięli, może pogoda była nie taka, sam nie pamiętam, siłą Was nie ściągnę, a do emotów nigdy wiecej bez rewizyty nie pojadę :mrgreen: Howgh :mrgreen:

BTW: pilotujesz samoloty, wycieczki szkolne, ponadgabarytowe transporty czy projekty unijne?

 

gourmet ale Ty msciwy jestes,odrazu Nam wyzygales ze niby to Nasza wina :P:mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet ale Ty msciwy jestes,odrazu Nam wyzygales ze niby to Nasza wina :P:mrgreen::twisted:
jestem też łysy, gruby, zgorzkniały, zgryźliwy i wykrętny :wink: Pierwszy weekend lipca pasuje na ognicho?

 

 

Gurmi nie ściemniaj, tylko pakuj dupę na traktor i przyginaj do Sanktuarium na modlitwę....wino maszalne się już chłodzi... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania za mile spotkanko,jak zwykle bylo smiesznie(a Maniut to bedzie)Brawo Gurmi :mrgreen: Spoleczenstwo emotow jak zwykle stanelo na wysokosci zadania by umilic Nam wieczor.Pozdrowienia i podziekowania raz jeszcze :D ZA tydzien sie widzimy na Pojezdzafffce :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...