Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie już wielkie dzięki! :-)

Wymyślaliśmy w drodze powrotnej jakąś formę rewanżu, gdyż samo wkupne przy takiej gościnie stanowczo nie wystarczy. Mam nadzieję, że wykrzeszemy z siebie wystarczająco dużo kreatywności. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie, Jarku, w naszym bogatym, fachowo zarządzanym, nowoczesnym państwie, dostatnio i beztrosko żyjący na jesieni swego żywota renciści i emeryci otrzymują swoje zasłużone świadczenia z odsetek od przez lata zgromadzonych i z rozsądkiem zainwestowanych przez odpowiedzialne i rzetelne Fundusze Inwestycyjne (ZUS) środków... :twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wybaczcie ale poszliscie po bandzie.Nie mieszac do tego polityki to ma byc spotkanie na najwyzszym stopniu merytorycznym a nie jakies tam........................................................................... :mrgreen::twisted:

elek ja spie z futrem i piesem a Iwone porzuce gdzies w lesie :twisted:

A Daroslaw bedzie z Ruda,pytanie Iwony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym tak zawitał w Wasze gościnne progi i byście zmusili mnie do spożycia, np. szczuli psem :evil: , ja przezornie wziąłbym śpiworek i zawinął się w kombiaczku na przespanie, to czy na parkingu byłoby miejsce? Niestety nie mam nikogo na szofera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym tak zawitał w Wasze gościnne progi i byście zmusili mnie do spożycia, np. szczuli psem :evil: , ja przezornie wziąłbym śpiworek i zawinął się w kombiaczku na przespanie, to czy na parkingu byłoby miejsce? Niestety nie mam nikogo na szofera :mrgreen:

 

gournet juz najwyzszy czas przybic szklanice,a miejsca tam na dobry piknik,ale jest to oczywiscie wola Gospodarzy :P chyba ze znajdziemy ci kogos na drivera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...