Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

bry. z południa pukam do Was. czy jest ktoś w stanie zerknąć na to auto ?? http://otomoto.pl/toyota-corolla-C13148340.html - tylko jeśli macie rzut beretem. Dość ciekawa opcja. kumpel zastanawia się nad nim a na subaru coś nie mogę go przekonać :twisted:

 

satyr_bb w poniedzialek lub wtorek bede w Dobrym Miescie to połowka drogi wiec moge podskoczyc zobaczyc tego japońca,aczkolwiek nie lubie gdy ktos pisze ze to igla bo jezdzila nim kobieta :idea: .Ale zerknac moge.Poza tym powiedz koledze ze nie ma lepszych samochodow od Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satyr_bb musze Cie zmartwic ale cena tego autka jest o 10 k wyzsza niz w ogloszeniu.Pan sie poprostu pomylil.Do Ornety tez nie musze jechac bo w niedziele bedzie stal na gieldzie w Olsztynie,napisz jesli kolezka nadal jest zainteresowany,bo jak nie to wypije wiecej w sobote :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym tak zawitał w Wasze gościnne progi i byście zmusili mnie do spożycia, np. szczuli psem :evil: , ja przezornie wziąłbym śpiworek i zawinął się w kombiaczku na przespanie, to czy na parkingu byłoby miejsce? Niestety nie mam nikogo na szofera :mrgreen:

 

gournetchyba ze znajdziemy ci kogos na drivera :wink:

w stolicy mamy taki serwis - Nightdrivers, Może Olsztyn nie gorszy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym tak zawitał w Wasze gościnne progi i byście zmusili mnie do spożycia, np. szczuli psem :evil: , ja przezornie wziąłbym śpiworek i zawinął się w kombiaczku na przespanie, to czy na parkingu byłoby miejsce? Niestety nie mam nikogo na szofera :mrgreen:

 

gournetchyba ze znajdziemy ci kogos na drivera :wink:

w stolicy mamy taki serwis - Nightdrivers, Może Olsztyn nie gorszy :lol:

 

Olsztyn takze posiada taka opcje,wiec zalatuj :mrgreen: Pogoda butelkowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają dodatkowo dopisane do działalności :)

 

Rozumiem, że możemy się pana gourmeta spodziewać ok. 18 ? :)

Z tym panem (przez małe p :mrgreen: ) to poniżej pasa :lol: . Najpierw wczoraj zdołował mnie zamer, teraz Wy. Chyba strzele focha, bo mam cholesterol 128 i cukier także w normie :D. Z prawdziwą przykrością muszę odmówić, bo potrzebowałbym nightridersa w te i wewte :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy obecni także mieć go nie będą (no, najwyżej moralnego - za "niepicie" ;-))

 

Wyrwałem się z domu na jakieś półtorej godziny, ok. 20. Wróciłem może 15 minut temu. Z Wami to coś planować... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolezkow i kolezanki,super spocik.Niestety moj organizm dopiero sie obudzil.

Szczegolne podziekowania dla Gospodarzy bylo kawiorowo.Ci co nie przyjechali niech załuja.

Podziekowania takze dla jpola ktory byl twardy i wytrzymal do samego konca.No i chyba najwieksze podziekowania dla Tomka ze oddal prawy i dowiozl szczesliwie do domku.

W domu Niemcy :mrgreen: ale bylo warto,do nastepnego razu :twisted:

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałem do 13...... :oops: jak jaka dzidzia..... :D podziękowania wszystkim uczestnikom wczorajszego spociku :D, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że było jak zwykle , czyli zajefajnie...... :lol: , ostry poczatek sezonu....strach pomysleć, co będzie dalej..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ludziska! Spotowianie, spotowiańczycy i spotowinowianczynie.... :) popełniam ważny komunikat:

 

Po wczorajszym spocie przybłakał mnie się w obejściu czarny bezdomny Foreś XT....rozgląda się za swoim Panem lub Panią tęsknym wzrokiem....ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.... :P:D gdzie Pan jego.....poproszę o wiadomość...... :lol: numery posiada jakoby z Olsztyna.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ludziska! Spotowianie, spotowiańczycy i spotowinowianczynie.... :) popełniam ważny komunikat:

 

Po wczorajszym spocie przybłakał mnie się w obejściu czarny bezdomny Foreś XT....rozgląda się za swoim Panem lub Panią tęsknym wzrokiem....ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.... :P:D gdzie Pan jego.....poproszę o wiadomość...... :lol: numery posiada jakoby z Olsztyna.... :)

 

elek dziekuje za przechowanie mojego dziecka :mrgreen: juz go odebralem i poczulismy znowu więz przyjazni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...