Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

konsekwencje korka na siódemce po bitwie pod Grunwaldem...jakiś pirat wciął się na trzeciego i urwał Robertowi lusterko i potłukł przednia szybę, a odpryski go trochę pokieraszowały....bydło na drodze i tyle... :evil: jakbym takiego gnoja dopadł, nakarmił bym go tym urwanym lusterkiem... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
a nie było przypadkiem tak, że Ty byłeś wielkim komturem, jako był kniaziem litewskim i okładałeś go kijem krzycząc Walkirię? :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niniejszym chciałem podziękować elkowi za gościne w ostanią sobote i za cynk że będzie jako....no i jako za WKOŃCU!!!! własciewe zdjagnozowanie auta i wykrycie tak błachej przyczyny postoju auta w garażu.......kupiłem czujnik za 100zł wkręciłem go i wszystkie ...jaki narazie :-) problemy z autem znikneły......śmigałem dziśiaj ile fabryka dała i narazie wszystko jest ok.....dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niniejszym chciałem podziękować elkowi za gościne w ostanią sobote i za cynk że będzie jako....no i jako za WKOŃCU!!!! własciewe zdjagnozowanie auta i wykrycie tak błachej przyczyny postoju auta w garażu.......kupiłem czujnik za 100zł wkręciłem go i wszystkie ...jaki narazie :-) problemy z autem znikneły......śmigałem dziśiaj ile fabryka dała i narazie wszystko jest ok.....dzięki chłopaki

 

 

uważaj na siebie z tą rakietą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy, kto z Was bywa w Kieźlinach lub obok i mógłby odebrać stamtąd malutką część do subaraczka - silniczek regulujący wys. reflektora przedniego? Potem dostarczyć chociażby do emota, albo, jak ktoś bywa przejazdem w Iławie, Lubawie lub NML odbiorę po drodze. Szkoda mi jechać ponad 200 km po część wartą 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja bywam w Dywitach, a że Kieźliny rzut beretem to mogę podjechać i odebrać część. Nie wiem, czy jutro będę jechał, ale deklaruje się najpóźniej w środę odebrać silniczek... W okolicach NML itp. niestety nie bywam, ale do Elka mogę podrzucić. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

-- 3 sie 2010, o 21:06 --

 

Witam "sąsiadów zza miedzy" (patrząc od naszej strony :) ). Może ktoś z Was jest chętny na szkolenie z jazdy? O dziwo byłoby zdecydowanie bliżej niż, standardowo, na drugim końcu Polski. Wątek tu:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=10&t=135627

 

sorki, a niby kto, kogo i w czym miałby tam szkolić, bo nie nadążam.... :) kto to jest ten/ta/to akceleration?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, a niby kto, kogo i w czym miałby tam szkolić, bo nie nadążam.... :) kto to jest ten/ta/to akceleration?

A kliknął w link, który dorzuciłem? :lol: Jak się nie chciało, to zarzucę kilka informacji:

- kto? AcceLeration, szkoła Andrzeja Lenczowskiego (http://www.alsds.eu/)

- kogo? tych co się zapiszą

- w czym? a) w samochodach tych, co się zapiszą B) w trudnej sztuce prowadzenia tychże samochodów

Mam nadzieję, że już wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, z opisu na stronie wynika, że jest to jakiś profesjonalista mający uczyć jeździć amatorów tudzież lekko usportowionych kierowców. Nie znam człowieka osobiście ani jego firmy. Ale nie szkodzi. Życzę powodzenia i miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj blisko, ale nie zakłóciłem Wam błogiej piątkowej sjesty. Mianowicie Stare Jabłonki - World Grand Prix Beach Volleyball - było cudownie :). Przypomniałem sobie czasy, gdy sam byłem młodym szurkiem i tłukłem w siatkę bez opamiętania, 82 kg samych mięśni :roll: vs. 95 otłuszczon ego ciała teraz :evil: . Do tego młode ciała cheerleaderek z Majorki, oraz zawodniczki w plażowych strojach :mrgreen: Pozdrawiam Was serdecznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...