Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

A i z naszej strony nasze serdeczne podziękowania wszystkim sympatycznym ludziskom, które nas ostatnio odwiedziły-nawiedziły... :) za fajne towarzystwo i miłą zabawę.... :D

 

Dyplom Uznania dla jpo-a, za cierpliwość i wyrozumiałość, bo jako niepijący kierowca wytrzymał z nami prawie do trzeciej w nocy.... :D rekord wart zapisania w księdze ginesa.... :lol: polpota, czy jak mu tam.... :lol:

 

Drugi taki sam dla grzywaczewskiego, który przeżył to samo a na dodatek musiał wrócić asteroidą ponad 100km z lekko napromieniowaną Ivi na pokadzie.... :oops:

 

Trzeci dla gourmeta, który również oparł się pokusie.... :) i jako świadomy kierowca (szacun) nawet nie wypił jednego browarka....

 

Czwarty dla Maniutów, którzy mimo kaca giganta posiedziały z nami, i mimo kuszących promilowych zapachów oparły sie pokusie..... :lol:

 

szkoda, że nie dotarł zapowiadany Wełniacz, ale rozumiemy, że jako kierownik jednoślada mógł mieć problemy ,,pogodowe"...

 

Pozdrawiamy i zapraszamy, E i O :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i z naszej strony nasze serdeczne podziękowania wszystkim sympatycznym ludziskom, które nas ostatnio odwiedziły-nawiedziły... :) za fajne towarzystwo i miłą zabawę.... :D

Trzeci dla gourmeta, który również oparł się pokusie.... :) i jako świadomy kierowca (szacun) nawet nie wypił jednego browarka....

Pozdrawiamy i zapraszamy, E i O :lol:

"Przeżyj to sam" by Lombard - nikt inny nie zrozumie jak to jest opijać się mineralką z narażeniem równowagi żołądka, gdy co chwila brzęczą szklanki :mrgreen: szykuję rewanż, a kto nie z nami tego wykąpiemy w glinie :twisted:

p1060581.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszych salonach odnowy biologicznej znana jako kapiel w błocku z Morza Martwego za +/- 50 pln, u mnie dostajecie w gratisie :D

 

 

Myślałem o siedzeniu jako kierowca o ,,suchym" pysku.... :P:) , i cierpieniach, jak inni brzdąkają szklankami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rowniez dziekujemy za mile spotkanie z nowo poznanymi kolegami i kolezankami,wielka buzia od Iwony dla Iwony, Oli ,Rudej aczkolwieg ona sie bala sie złocistej teqi :mrgreen: .Wielka podziekowana dle Ciebie elek ze trzymasz Olsztynskie spotkania w ryzach i jest calkiem przyjemnie.Podziekowania takze dla chlopakow ze maja pasje i fajnymi ludkami sa i to tyle bo Nas zjedza motyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znów coś przeoczyliśmy... :( :

 

Diageo Polska, producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, takich jak Johnnie Walker, Smirnoff, Bailey’s, zakończył pierwszy etap Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się powtórzę, ale o 18 odpalam palenisko.... :twisted::) i otwieram zamrażarkę.... :lol:

Apage Satanas :evil: chociaż korci mnie pochwalenie się nowozamontowanym wolnobulgotem :D

 

 

bulgot...? to do tej pory miałeś dupelka ? :lol:

miałem krówkę co mało ryczała, teraz mam wściekłego byka Fernando:evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...