Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się :) Jak mówiłem Twojej pilotce ja powinienem siedzieć za kierownicą "statywu" czyli auta nagrywającego i nagrywanego.... ale sezon trwa i zrobimy lepsze nagrania :D Następnym razem jak do nas wpadniesz dostaniesz ode mnie na auto krótki kolec Nokiana w podziękowanie :)

Edytowane przez Wełniacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro coś działacie?

PS. dopiero wróciłem do domu, mróz dowalił ,a ja siedziałem i grzebałem w elektryce bo mi alarm zablokował samochód, pompę paliwową odłączył,masakra!!!

A ja się śmiałem z Wełniacza że subaru odmówiło mu posłuszeństwa na zimę. :P Było by szybciej gdyby nie próbował odblokować to pilotem na wszystkie sposoby z internetu, otwórz ,zamknij, naciśnij guzik :angry: ,było od razu ciąć kable  :biglol: 5min i po robocie.I teraz nasuwa mi się pytanie, Dla kogo ten alarm ma przeszkodzić ,dla złodzieja czy właściciela? Jeśli ja zrobiłem to w 5 min żeby niczego nie uszkodzić, to w ile zrobi to złodziej? Będzie trwało to tyle co na filmach z tą różnica, że kable nie są od razu oczyszczone z izolacji po zdjęciu plastiku obok nóg kierowcy :D

Sorry że pisze to tu, ale musiałem się komuś wyżalić . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro coś działacie?

PS. dopiero wróciłem do domu, mróz dowalił ,a ja siedziałem i grzebałem w elektryce bo mi alarm zablokował samochód, pompę paliwową odłączył,masakra!!!

A ja się śmiałem z Wełniacza że subaru odmówiło mu posłuszeństwa na zimę. :P Było by szybciej gdyby nie próbował odblokować to pilotem na wszystkie sposoby z internetu, otwórz ,zamknij, naciśnij guzik :angry: ,było od razu ciąć kable  :biglol: 5min i po robocie.I teraz nasuwa mi się pytanie, Dla kogo ten alarm ma przeszkodzić ,dla złodzieja czy właściciela? Jeśli ja zrobiłem to w 5 min żeby niczego nie uszkodzić, to w ile zrobi to złodziej? Będzie trwało to tyle co na filmach z tą różnica, że kable nie są od razu oczyszczone z izolacji po zdjęciu plastiku obok nóg kierowcy :D

Sorry że pisze to tu, ale musiałem się komuś wyżalić . :)

 

Ja też odpadam. 

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Koziolek, ale tutaj też skrobne :) Jak pogoda dopisze to 30 stycznia chętnie zawitam na Kinkajmy :) W ten weekend ślizgałem się w Okartowie i było zajebiście. Z samego rana planuję w sobote 30.01 wyruszyć z Ełku. Ktoś będzie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyjechał taki jeden z Warszawy gdzie wiadomo śniegu nie ma a jak spadnie to się bidoki kręcą wokół słupa pod lidlem i myślał, że pokaże chłopakom z północy jak się lata estiajem ale życie zweryfikowało a fizyka dokończyła dzieła

 

A gdzie mój niezamierzony Altonen? ;)  :biglol: 

 

Dzięki Wełniacz za towarzystwo i fajnie zmontowane filmiki  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...