Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie ustawialiśmy się z kolegami z firmy na środę, ale okazało się, że pomysłodawca miał na myśli przyszłą środę. To i ja się dopisuję. ;-)

 

1. pablonas

2. Dziedzic_Pruski

3. filipozz

4. krazek1221

5. Albajn

6. Łukasz Marchewa

7. jpol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że trochę się właduję w temat, ale organizuję spot miłośników motoryzacji. Ostatnim razem zajrzeli Emotorsport z Olą i Dziedzic Pruski.

 

Więc jeśli w niedzielę 18'tego Listopada o godzinie 17:00 będziecie się nudzili to zapraszam na Parking przy Wydziale Humanistycznym UWM ( z ul. Warszawskiej jadąc od miasta skręcamy w ulicę Dybowskiego - po lewej pod górką będzie wspomniany parking.

 

W Olsztynie będę od piątku właśnie do niedzieli, więc wypatrujcie bordowego Combi-Brzydala. :mrgreen:

Edytowane przez Kaiser_Sowza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój występ stoi pod znakiem zapytania. Byłem dziś na torze (polecam karta nr 1 - 26,9 sekundy. :mrgreen: ) i napomknąłem o tym dziewczynom, ale nie wiem czy coś zanotowały. Zostawię w gestii dokonującego rezerwacji czy chce mnie skreślić z listy i zwolnić komuś miejsce czy nie. Może się okazać, że jednak dam radę. Będę na bieżąco jutro śledził wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyński spot kartingowy odbył się. ;-)

Jak zwykle była fajna zabawa - dzięki! :cool:

Ale chyba musimy pomyśleć o spotykaniu się na 3 biegi zamiast dwóch. :twisted:

 

Dziedzic, Albajn - rozmawialiśmy o karcie nr 3?

8-go zrobiłem nim 27,52s (a 10-tką 27,81s).

 

Dziś 10-tką jakieś 27,4Xs (nie pamiętam dokładnie - trzeba zaczekać na Pawła z "protokołami" ;-)), a swój najlepszy 27,08s 4-ką (którą nigdy wcześniej nie jeździłem lub nie zrobiłem nią czasu wartego odnotowania)...

 

Na moim poziomie nie ma mowy o rzeczywistych różnicach w czasach pomiędzy poszczególnymi wózkami (choćby przykład 0,4s różnicy z dwóch biegów 10-tką). Z dotychczasowych kilku pobytów swój "benchmark" mogę na razie ustawić na poziomie 27,4-27,5s, uważam że do osiągnięcia praktycznie dowolnym wózkiem.

 

Zgodzę się, że potrafią prowadzić się "różnie", ale bezpośredniego przełożenia na czasy (te w okolicach 27,5s) to IMHO nie ma, a już na pewno nie sekundę i więcej. W pół sekundy jeszcze byłbym skłonny uwierzyć.

 

Większe przełożenie na czasy (na tak duże różnice) ma pewnie "komfort psychiczny" w wózku, a nie jego faktyczne osiągi. Podejrzewam, że rzeczywiście ogarniający (czyli umiejący dostosować się do zachowania karta) driver nie stwierdzi różnicy większej niż 0,2s (strzelam z fraktali na suficie).

 

plichta, nie Twojego GT-ka widzieliśmy zaparkowanego pod torem jak się ulatnialiśmy przed 20:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plichta, nie Twojego GT-ka widzieliśmy zaparkowanego pod torem jak się ulatnialiśmy przed 20:30?

A to nie był przypadkiem jakiś RX tudzież GL z GTkowym pakietem? Mówisz o tym niebieskim oklejonym? Przeca to kurnika nie miało.

 

Wyniki:

Bieg 22

Kart nr

1 - Dziedzic

3 - Albajn

4 - pablonas

6 - Marchewa

7 - krążek

8 - Tomek (brat Krążka)

10 - JPol

 

Bieg 24

Kart nr

1 - Albajn

3 - obcy

4 - JPol

5 - Marchewa

6 - Obcy

7 - pablonas

8 - Tomek (brat krążka)

9 - Krążek

10 - Obcy

11 - Dziedzic

 

No mnie się dzisiaj mocno podobało. Nie wyczułem dupohamownią różnic między kartami. Wprowadziłem jakieś poprawki w torze jazdy i nieco pomogło. Przegrałem z dziedzicem o 7 setnych więc chyba jest nienajgorzej ;-) No cały czas jest progres. Zobaczymy jak długo się utrzyma. Aaa no i w końcu coś z Marchewą wygrałem :P

post-680-0-62060700-1353013635_thumb.jpg

post-680-0-45351100-1353013658_thumb.jpg

Edytowane przez pablonas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie ucięło dół. Zrobię jeszcze raz.

 

Pablo, ucina przy tych zdjęciach średni czas w dolnej kolumnie. Bo zakładam, że na tej podstawie podajesz klasyfikację?

E nie. Wg tej na dole to wygrałem drugi bieg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...