Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wełniacz

2. grygo

3. Dziedzic (wyjątek; najbliższa sobota-niedziela 10-11 XI)

4. pablonas (odpada 24 - 25 listopad, u albajna ten termin zapewne też )

5. Fary

 

W załączniku wrzuciłem skany z biegów 3, 6 i 7.

Finałowego niestety nie mam, został na górze przy podium :)

 

121104_wyniki_3_6_7.pdf

Edytowane przez fary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 90 kg a 130 kg ;)

Ale rozważę.

 

Mi magiczna waga wskazała 95kg i zabawa była przednia, a nierzadko boczna :mrgreen:

W sumie to na wstępię już miałem trudniej od chudzielców :mrgreen: ale to moje pierwsze kart w życiu, trzeba było się uczyć, o medale jeszcze będzie pora powalczyć :-P

Kto ma jeszcze zakwasy po niedzieli?

 

Wyniki wielkiego finału:

post-6364-0-99634000-1352195492_thumb.jpg

Edytowane przez fary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też na liste

prosz :)

 

1. Wełniacz

2. grygo

3. Dziedzic (wyjątek; najbliższa sobota-niedziela 10-11 XI)

4. pablonas (odpada 24 - 25 listopad, u albajna ten termin zapewne też )

5. Fary

6. przemo76

Edytowane przez fary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie chętnie, ale na 100% odpada mi następny weekend (17-18), w ten (10-11) może coś mógłbym wygospodarować.

Najprawdopodobniej najbardziej w listopadzie pasuje mi 24-25... Chyba, że w tygodniu - wtedy pasuje mi znacznie więcej.

 

1. Wełniacz

2. grygo

3. Dziedzic (wyjątek; najbliższa sobota-niedziela 10-11 XI)

4. pablonas (odpada 24 - 25 listopad, u albajna ten termin zapewne też )

5. Fary

6. przemo76

7. jpol (na pewno odpada 17-18 listopada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem panowie :) mi dzisiaj udało się wykręcić czas 27.07 w kwalifikacjach a w wyścigu 27.41

 

ja następny wolny weekend mam 1-2 grudnia ( rajd barbórki ) i 29-30 grudnia :) więc jeżeli chodzi o mnie to ja bym był za środkiem tygodnia, termin terminem a kolejne pytanie w jakiej formie miałby być 2 wyścig Forum Subaru, zorganizowany na podobnej zasadzie jak ostatnio z medalami lub pucharkami ( jak by było więcej osób startujących) w formie GP czy na zasadzie startu z pit stop'u ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wyścig jest super ale flagowi muszą być bardziej aktywni i jak ktoś dostaje flage to puszcza a nie jak było ze mna że musiałem puknięciami w tył wymuszać wyprzedzanie bo coniektórzy mieli gdzieś niebieskie flagi albo myśleli, że jak im machają to ten z tyłu nagle dostanie 10KM i ich wyprzedzi albo przeskoczy z miejsca :mrgreen:

Albo jak ktoś nie puszcza po 1-2 niebieskich to dostaje czarną i tyle, a nie że szybsi muszą cierpieć przez wolniejszych niezdyscyplinowanych :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, idea startu wspólnego z niebieskimi flagami tylko z powodu tego, że ktoś jest szybszy, jest dla mnie cokolwiek bez sensu (rozumiem za "nieprzepisowe blokowanie", ale za "rozsądne"?)... A i sam start wspólny, gdy i tak ściganie jest o czas okrążenia, także raczej nie ma uzasadnienia. Ta formuła, według mnie, po prostu jest przekombinowana.

 

Zbyszek coś wspominał co prawda o zmianach w samym starcie. Może wtedy będzie nieco sensowniej, ale nie wiem kiedy to będzie...

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...