Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Macias wszystko aktualne ;) więc do zobaczenia ;)

 

Miło było wszystkich poznać ;) szkoda, że tak krótko mogłem być, ale następnym razem dłużej zostanę ;)

A sprzęcik zacny oj bardzo :wub: kompleksów się nabawiłem jedynie skoda uratowała honor wolnossaka :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba do mnie było ^_^ Szukam Przemo szukam,ale nie jest łatwo poza tym chyba bardziej przemawia do mnie Type R :D Swojego oddam jak znajdzie się kupiec bo nie mam zamiaru szukać też na sile i sprzedawać za bezcen aż tak mi nie zależy :P Mam nadzieję,że finalnie pożegnanie nie będzie konieczne i widzimy się w tym zestawie na kolejnym spocie :)

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu N/A daje rade pociesz się, że panewka nigdy ci nie zastuka do portfela :D nawet jak będziesz męczył :) no i patrząc na przerażający pedał od gazu w fabii 1.4 nie masz czego się wstydzić :)

 

 

Siekierka widzę, że idziesz w kierunku sprzętu do zabawy :D skoro szukasz fajnego przełożenia mocy do masy :wub: , btw fajnie było się przekonać że serducho w GięTkiej jest zdrowe, kupie konkretne opony na których nie będę się bał przekroczyć 120 to możemy potestować na dupo-hamowni jeszcze raz.

 

Kolega z hołkiem sti udowadnia że jak się poczeka spokojnie to można trafić na fajna okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu N/A daje rade pociesz się, że panewka nigdy ci nie zastuka do portfela :D nawet jak będziesz męczył :) no i patrząc na przerażający pedał od gazu w fabii 1.4 nie masz czego się wstydzić :)

 

 

Siekierka widzę, że idziesz w kierunku sprzętu do zabawy :D skoro szukasz fajnego przełożenia mocy do masy :wub: , btw fajnie było się przekonać że serducho w GięTkiej jest zdrowe, kupie konkretne opony na których nie będę się bał przekroczyć 120 to możemy potestować na dupo-hamowni jeszcze raz.

 

Kolega z hołkiem sti udowadnia że jak się poczeka spokojnie to można trafić na fajna okazję :)

 

Nie no oszalałem jak dziś zobaczyłem to ogłoszenie http://otomoto.pl/subaru-impreza-spec-c-ra-p1-stan-perfekcyjn-C30857360.html

 

Coś takiego musi kiedyś u mnie zagościć na podwórku.

 

@hemi112 już po raz drugi o tym myślałem,ale znowu lustrzanka została w domu.No nic do trzech razy sztuka :)

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że taki tani. Przecie to juź kolekcjonerskie się dość mocno robi. Sam nie wiem czy bym takim wozem jeździł czy trzymał pod prześcieradłem. Mojego już mi szkoda bardziej poupalać a co dopiero to. Kupuj RA, może R i rób z nimi to do czego były przeznaczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że taki tani. Przecie to juź kolekcjonerskie się dość mocno robi. Sam nie wiem czy bym takim wozem jeździł czy trzymał pod prześcieradłem. Mojego już mi szkoda bardziej poupalać a co dopiero to. Kupuj RA, może R i rób z nimi to do czego były przeznaczone :)

 

Kupię tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, prośbę mam do Was w imieniu moje znajomej z okolic SG. pisalem w walbrzyskim watku ale bez odzewu yet - moze u Was.

przymierza się do zakupu forka (N/A :)) ale potrzebowala by zobaczyć auto na zywo, pogadac z kims kto posiada, może ktoś by byl tak miły i rownież jej pokazal jak forysie jeżdzą, Gosia sie pofatyguje do Was.

Gdyby ktoś mógl pomóc przyszlej jak sądzę forumowiczce to proszę o info zwrotne.

jesli ktoś ma Forka NA na zbyciu to tym bardziej prosze o info

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że taki tani. Przecie to juź kolekcjonerskie się dość mocno robi. Sam nie wiem czy bym takim wozem jeździł czy trzymał pod prześcieradłem. Mojego już mi szkoda bardziej poupalać a co dopiero to. Kupuj RA, może R i rób z nimi to do czego były przeznaczone :)

 

Kupię tego :D

 

Ja Ci z całego serca życzę :) Dasz trochę poprzytulać jak już będzie? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że taki tani. Przecie to juź kolekcjonerskie się dość mocno robi. Sam nie wiem czy bym takim wozem jeździł czy trzymał pod prześcieradłem. Mojego już mi szkoda bardziej poupalać a co dopiero to. Kupuj RA, może R i rób z nimi to do czego były przeznaczone :)

 

Kupię tego :D

 

Ja Ci z całego serca życzę :) Dasz trochę poprzytulać jak już będzie? :)

 

No ba proste,że tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elias, której generacji forek koleżankę interesuje ?

ciut nowszy niz ten najstarszy kiosk :) czyli na moje nieobeznane z forysiami oko ver.II

 

dzieki za odzew :)

 

jesli nawet masz ver. I daj znac czy daloby sie zorganizowac jakies spotkanie - to zawsze jest pomocne.

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, prośbę mam do Was w imieniu moje znajomej z okolic SG. pisalem w walbrzyskim watku ale bez odzewu yet - moze u Was.

przymierza się do zakupu forka (N/A :)) ale potrzebowala by zobaczyć auto na zywo, pogadac z kims kto posiada, może ktoś by byl tak miły i rownież jej pokazal jak forysie jeżdzą, Gosia sie pofatyguje do Was.

Gdyby ktoś mógl pomóc przyszlej jak sądzę forumowiczce to proszę o info zwrotne.

jesli ktoś ma Forka NA na zbyciu to tym bardziej prosze o info

pzdr

 

Służę Forkiem II sohc w manualu. Co do kupna forków, to w Jeleniej jest człowiek, który sprowadza i zawsze ma kilka na stanie tel.: 533 782 278. Nie kupiłem od niego, bo jest dosyć drogi, ale oglądałem auta i były całkiem przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...