Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro to 20 sztuk D1Spec jest jakoś za 110 chał-maczów-polskich, co do blacharza szukam sprawdzonego czyli ten Flesh car jest ok warto wiedzieć chyba po zimie auto tam trafi jak już odkryję cała rudą mende :censored: bo przed zimą to trochę mi szkoda.

 

A co do spota to jak dla mnie możemy się spotkać następnym razem pod magnolią, chyba że pojedziemy poburczeć w pasażu grunwaldzkim albo innej galerii :)

 

Acha i tak niby można poznać oryginał i podróbe d1 http://dc378.4shared...fake_copy_c.jpg więc te za 100 to podróby i mogą być miękkie mieć kiepską anodę i się luzować, acha i z tego co kiedyś obczajałem temat nakrętek lepiej kupić takie na imbus jak ma siekiera bo mniej się zniszczą niż klasyczne a nawet jeśli to niby mniej widać.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jeździ bo do poskładanego dalej mu brakuje ale o spocie można myśleć :) btw siekiera jaką pompę kupiłeś do swojej świnki GS342 czy 341 bo coś mi się wydaję że jest 1 drobna ale prawdopodobnie istotna różnica.

 

Edit.

 

Różnicę sobie znalazłem pompa powinna mieć któryś koniec o 180st obrócony. Mówiłeś o zatrzymaniu seryjnego filterka z suby, jakiś powód inny niż ten dalej który znalazłem w sieci a właściwie 2 skrajne opinie o skarpetce od walbro: że jest za mała i powoduje "fuel surge" poniżej 1/3 zbiornika bo nie zaciąga bezpośrednio z dna, i drugą odwrotną: że jak się porówna komplet oem i walbro to sięgają na tą samą głębokość i niema problemów.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też mam gs342 ale jest pochylona a nie pionowa muszę tam zajrzeć jeszcze raz i popatrzeć czy 341 będzie pasować lepiej. Auto działa i nic się nie dzieje w sumie jechałem trochę jak miałem jakoś < 10L w baku i nie zauważyłem jakiś dziwnych akcji. Gorzej że ją zatankowałem pod korek i teraz będzie trzeba poczekać zanim tam zajrzę...

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może być magnolia teraz my będziemy mieli trochę dalej :) co do terminu jak dla mnie jak ostatnio po 20 to dobra opcja, tylko gdzie staniemy parking magnoliowy sporawy jest a szkoda tracić czas na szukanie się.

 

No chyba że ktoś zrobi za radiolatarnie butując auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to mamy to :) Sobota Mongolia 20-ta po prostu ustalmy,że gdzieś tam na końcu.Ostatnio się znaleźliśmy to i teraz chyba damy radę :biglol: Corax będziesz jechał z Psiaka? Jeśli tak to możemy polecieć razem np z tego Orlenu po stronie Korony?

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@SLIWA, a ptaszki coś ćwierkają, że auto jakieś inne czy cuś takiego?!?!

 

Mam GT-ka :yahoo:

 

Piękny, taki biały, z rurami w środku (wyglądają na bezszwowe i ciągnięte na zimno B) )

 

Jak się trochę ogarnę to coś więcej napiszę.

 

No i debiut już był, pierwsze zwycięstwo w pierwszym starcie - Minimax w Legnicy :) Stawka jakaś mega mocna nie była ale i tak było bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekierka bedę jechał z psiego mogę poczekać na ciebie albo ty na mnie w tym samym miejscu co się spotkaliśmy ostatnio w koronie na środku parkingu to będzie łatwiej wpaść i wypaść bo bez kręcenia kółeczek :) no chyba że do paśnika musisz zajrzeć to może być stacja.

 

Ja będę jakoś od 19:45-50 tam stał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekierka bedę jechał z psiego mogę poczekać na ciebie albo ty na mnie w tym samym miejscu co się spotkaliśmy ostatnio w koronie na środku parkingu to będzie łatwiej wpaść i wypaść bo bez kręcenia kółeczek :) no chyba że do paśnika musisz zajrzeć to może być stacja.

 

Ja będę jakoś od 19:45-50 tam stał.

 

Ok to widzimy się na parkingu 19 45 ;) A w ogóle ktoś się dołącza jeszcze ?

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...