Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

wrażenia całkiem pozytywne. Klapa polakierowana bardzo ładnie, wnętrze wyprane cudnie, polerka też chyba ok. Trochę za mało czasu założyli i zaprawki robili kiedy już czekałem na auto, ale wyglądają w porządku.

Muszę zobaczyć jedno miejsce, gdzie lakierowali słupek bo chyba widać przejście no i zgubili mi znaczek modelu, który mają odkupić.

Chętnię pokażę efekty komuś znającemu się na temacie bo ze mnie lakiernik jak z koziej... i moje wrażenia są całkiem laikowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

 

Panowie mam Legacy H6 2004r, felgi niby proste nowe opony, a bije mi kierownica, już od kilkunastu dni staram sie rozwiazac ten problem, czy ktorys z forumowiczow ma 17-stki u siebie, ktore pasowałyby by do mnie i bylby w stanie mi pomoc, aby zalozyc do mojego legacy i sprawdzi czy problem sie rozwiaże?

 

Dzieki za każdą pomoc.

Edytowane przez lukp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

 

Panowie mam Legacy H6 2004r, felgi niby proste nowe opony, a bije mi kierownica, już od kilkunastu dni staram sie rozwiazac ten problem, czy ktorys z forumowiczow ma 17-stki u siebie, ktore pasowałyby by do mnie i bylby w stanie mi pomoc, aby zalozyc do mojego legacy i sprawdzi czy problem sie rozwiaże?

 

Dzieki za każdą pomoc.

 

Mam komplet 17" 5x100 sprawdzone w boju, których na razie nie używam. Jak chcesz to możesz podjechać, się założy i się sprawdzi czy dalej bije. Mieszkam 4 km od Psiego Pola jak coś to daj znać na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia całkiem pozytywne. Klapa polakierowana bardzo ładnie, wnętrze wyprane cudnie, polerka też chyba ok. Trochę za mało czasu założyli i zaprawki robili kiedy już czekałem na auto, ale wyglądają w porządku.

Muszę zobaczyć jedno miejsce, gdzie lakierowali słupek bo chyba widać przejście no i zgubili mi znaczek modelu, który mają odkupić.

Chętnię pokażę efekty komuś znającemu się na temacie bo ze mnie lakiernik jak z koziej... i moje wrażenia są całkiem laikowate.

Napisz jeszcze ile to trwało, bo dla mnie czas ma duże znaczenie. Dzięki

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Wrocławia zarażonych subarka :D oto nowy na waszym terenie (ale nie nowy wrocławianin :))

 

I pierwsze pytanie czy są jakieś cykliczne zloty / spotkania co by można było postać nad / pod autem i pogadać o tym co widać a co powinno być ?

 

Dwa - pewno za jakiś czas chętnie dowiem się o polecanych mechaników / lakierników / wyciągaczy wgnieceń po gradzie ale muszę zrobić najpierw "to do list".

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak subaru kocha zimę, a użytkownicy kochają subaru w zimie :D

 

@ Siekiera - krecha tzn ? bo szczerze powiem mimo posiadania wcześniej Civic-a miejscówek wrocławskich nie znam wcale (d14z2 (1.4 90km) na upalania to brak litości)

 

 

@ macias - gdzie mieszkasz ? ja na Psim Polu.

 

Fajnie byłoby się spotkać w więcej niż 2 osoby to by można pogadać i obejrzeć sobie inne sprzęty :) ale pewno będzie trudno dogodny termin wygenerować dla wszystkich mi np ta sobota odpada definitywnie. No i spotkanie na śniegu bajka zawsze ktoś by polatał bokiem a ktoś by sobie pogadał taki mini zlot by wyszedł :) Tylko pewno na żadnym placu nie pozwolą bokami porobić...

 

 

Edit.

 

Chmm powiedzmy że jest nas 3 chętnych na spotkanie to już coś tylko kurde kiedy bo z kolei w niedziele też czas mam zarezerwowany ale na 1-2h może by się dało gdzieś pojechać ?

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecha to drugie forum takie bardziej underground ;) Co do spotkania ja się piszę bardzo chętnie lecz z racji wysłania Bov do regeneracji do piątku myślę jestem uziemiony <_< ,a w sob i niedz work do 21 więc ewentualnie wieczorkiem :rolleyes:

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja już to określenie "na kresce" w sensie o forum drugim gdzieś trafiłem tylko teraz nie zauważyłem "spot i tu i na kresce" i jakoś mi wyszło spotkanie na kresce (w sensie street-drag-strip :))

 

chmm to może w następny weekend, choć wypad wieczorem miałby już klimat underground-u :) pytanie gdzie by się spotkać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia całkiem pozytywne. Klapa polakierowana bardzo ładnie, wnętrze wyprane cudnie, polerka też chyba ok. Trochę za mało czasu założyli i zaprawki robili kiedy już czekałem na auto, ale wyglądają w porządku.

Muszę zobaczyć jedno miejsce, gdzie lakierowali słupek bo chyba widać przejście no i zgubili mi znaczek modelu, który mają odkupić.

Chętnię pokażę efekty komuś znającemu się na temacie bo ze mnie lakiernik jak z koziej... i moje wrażenia są całkiem laikowate.

Napisz jeszcze ile to trwało, bo dla mnie czas ma duże znaczenie. Dzięki

 

 

Sent with Tapatalk

 

U mnie tydzień i było trochę ciasno, tzn. jak odbierałem to jeszcze robili.

 

I melduję się pod Koroną koło 20 w niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażenia całkiem pozytywne. Klapa polakierowana bardzo ładnie, wnętrze wyprane cudnie, polerka też chyba ok. Trochę za mało czasu założyli i zaprawki robili kiedy już czekałem na auto, ale wyglądają w porządku.

Muszę zobaczyć jedno miejsce, gdzie lakierowali słupek bo chyba widać przejście no i zgubili mi znaczek modelu, który mają odkupić.

Chętnię pokażę efekty komuś znającemu się na temacie bo ze mnie lakiernik jak z koziej... i moje wrażenia są całkiem laikowate.

Napisz jeszcze ile to trwało, bo dla mnie czas ma duże znaczenie. Dzięki

 

 

Sent with Tapatalk

 

U mnie tydzień i było trochę ciasno, tzn. jak odbierałem to jeszcze robili.

 

I melduję się pod Koroną koło 20 w niedzielę :)

 

No i elegancko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Siekierą już się umówiłem pod Koroną przez PW więc teraz oficjalnie się melduje, pytanie gdzie konkretnie sobie staniemy ? chyba bliżej parkingu wielopoziomowego.

 

A i zawsze można następny spocik ustalić w miejscu bliższym dla ludzi zza Odry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...