Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

RedSun my się w końcu spotkamy ;) ale właśnie składam auto jeszcze tylko zawias i naklejka subaru na tył i robimy sesje :)

 

telefon masz, a nawet jak już nie masz, to Ci wyślę jeszcze raz, tylko ja teraz mam egzaminy i miejscami raczej słabo z czasem stoję.. ale wal śmiało, na pewno termin znajdziemy, trzeba się na jakiś słoneczny wieczorek umówić ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedSun my się w końcu spotkamy ;) ale właśnie składam auto jeszcze tylko zawias i naklejka subaru na tył i robimy sesje :)

 

p.s

pozdrowienia dla tych których spotkałem dziś na Kamionkach :P

 

Również pozdrawiamy :) Jak masz jakieś fotki to wrzucaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy któryś z was nosi się z zamiarem sprzedania swojej Imprezy WRX ?

Interesuje mnie bug albo blob cena tak ok 30 tys im taniej tym lepiej oczywiście.

Pamiętam że ktoś z Wrocławia kupił niebieskiego robaka od Plasmy555 chyba z Zakopca :) może akurat sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie szykuje się w przyszłym tygodniu meeting lekkoatletyczny, który będą sponsorowały wszelkiej maści browary. Jeszcze nie ustalone gdzie i kiedy dokładnie, ale jest wola i ochota.

@, w tej sytuacji witamy i jak masz ochotę to zarezerwuj sobie któryś wieczór w przyszłym tygodniu i na ten pierwszy raz zostaw furę w garażu. Nie wiem, czy tam jesteś, ale na bieżąco umawiamy się na "kresce", tzn, na drugim forum, które podobno tutaj nie bardzo jest mile widziane, dlatego nie podam Ci linka, bo zaraz system go wyedytuje. Po prostu zamiast kropki jest kreska/myślnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info.Jeszcze mnie tam nie ma ,ale zaraz będę :) Bardzo fajnie chętnie przyjadę.Autka nie ma sensu zostawiać bo alko zabronione odgórnie poza tym nie umiem się z nim na razie rozstać na dłużej niż sen :D A czy myśmy się czasem nie mijali wczoraj na przejeździe kolejowym koło Volvo? Bo takie ładne niebieskie Gt mijałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj Marku

też mam nadzieje, że nie długo będzie okazja by się lepiej poznać :) i chętnie obejrzę Twojego buga :)

 

Jak widzisz ze spotami ciężko ostatnio we Wro najbliższe przewidziane na zimę :D Kolega pisał o szkoleniu na Subaru i Evo w niedzielę o 17 na Rakietowej ja mam zamiar podjechać zobaczyć jak to wygląda bo sam chcę sie na taki zapisać.Możemy na mini spota sie tam ustawić jak masz czas ;)

Edytowane przez Marek Sieroszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się mogę do minispota dołączyć? :) Miałem ambitny plan zadzwonić i zapytać na czym polegają te treningi, ale niestety był zbyt ambitny więc może przynajmniej uda się coś zobaczyć.

 

Proste ,ze tak ;) Może się w międzyczasie jakaś ekipka dozbiera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...