Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiecie, my to jesteśmy jednak dziwni, sobota, wieczór, ostatnie chwile przed mrozem, a my się widzimy, żeby postać przy autach :)

W końcu znalazłem swojaków :)

 

Ja to już dawno przestałem odrózniać sobotę od wtorku lub innego dnia :D Muszę stwierdzić,że nawet granie ostatnio nie sprawia mi takiej przyjemności jak stanie przy mej śwince :P

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, my to jesteśmy jednak dziwni, sobota, wieczór, ostatnie chwile przed mrozem, a my się widzimy, żeby postać przy autach :)

W końcu znalazłem swojaków :)

 

Mróz już dzisiaj podobno w nocy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe też sie ciesze że ktoś oprócz żony mnie jeszcze rozumie (znosi moje gadanie o autach w różnych momentach i pyta o szczegóły których nie łapie nawet nie jest z niej automaniaczka), a c do grania itd jak ktoś znajdzie swoje prawdziwe hobby to nie robi nic innego prawie (tak jak mój choćby kumpel z mojej/naszej kapeli myśli tylko o grze na elektryku i żeby kapela wypaliła) ja np. przez ostatnie 3h przeczytalem większość wątków ze słowem "olej" w temacie i mam zamiar przebrnąć przez oba mega wątki o oleju do skrzyń i silnika.

 

Co do kolegi pawlaswrc to na forum można wyczytać że ma replikę 22b ale ja doszedłem do momentu kiedy było tam jeszcze 170km N/A co było dalej to nie wiem i aż jestem ciekaw co będzie dalej, i też chętnie poznam.

 

Btw ostatnio widziałem 2svx-y :wub: we wrocławiu kilka dni temu jeden pomarańczowy z czarnym dachem akurat kobieta prowadziła (auto chyba znane na forum i widać że wypicowane) a dzisiaj białego na na wiadukcie koło korony ale wyglądał mi na zmęczonego a szkoda :| ech może kiedyś właściciel jakiegoś wpadnie postać z nami bo mi się to auto podoba strasznie, takie prawdziwe GrandTurismo :) chętnie bym posiedział w środku.

 

Kurde muszę dokładki progów zdemontować i będzie plan minimum na zimę czyli hammerite-a i jakiś czarny spray.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, my to jesteśmy jednak dziwni, sobota, wieczór, ostatnie chwile przed mrozem, a my się widzimy, żeby postać przy autach :)

W końcu znalazłem swojaków :)

 

Mróz już dzisiaj podobno w nocy. ;)

 

Nie kracz! Ja mam jeszcze wodę w chłodnicy, jak mi to zamarznie to wiadomo co będzie...

 

A SVXa też bym chętnie zobaczył z bliska. Pamiętam jak lata temu o nim artykuły czytałem...

I naturalnie czekamy na krótki referacik wątków olejowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie, jak to w końcu przeczytam to napisze jakieś spostrzeżenia na podstawie tego co tam wyczytam no przynajmniej dowale listę olejów jakie ludzie stosują czy co. Bo na podstawie wiedzy forumowej to nie odważę się komukolwiek czegokolwiek doradzać :D to tylko forum = wymiana poglądów i umawianie na spotkania :)

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ _ONE_ No to miłego kotlinowania-siem.

 

@ pawlaswrc czyżbyś miał zamienić replikę na oryginał ?

 

Co do 22B czytałem czyjąś wypowiedź albo tu albo gdzie indziej, że jeśli ktokolwiek kupi 22b i będzie liczył że wciągnie każde nowe sti nosem to się grubo myli to auto nie będzie miało do nich podejścia jednak minęło trochę lat i wiele się zmieniło / rozwinęło. Co nie zmienia dla mnie faktu że 22b wygląda obłędnie (dlaczego nowsze impreezy nie mają wersji coupe o whyyyyyyy i to z wb-kitem o właaaaaaaaaaaaaaj a na wrc nikogo nie stać jak nawet team fabryczny nie stać :wacko: ) i objedzie 90% aut z ulicy (ale giętka w serii też no może 85% :)) W ogóle moim zdaniem to auto posiada wartość tylko w pełnej serii fabrycznej a do przeróbek, dręczenia i modzenia to profanacja lepiej coś innego kupić albo zrobić jak kolega pawlaswrc jakiś lekka karoseria coupe + wb-kit z tworzyw + napędy z któregoś nowego (skoro 6mt takie kultowe to niech będzie) a silnik well napewno zamknięty blok :).

 

Jeśli mówimy o marzeniach to od jakiegoś czasu kręci mnie prawdziwe GrandTurismo do autostrad czyli: svx z 6 biegami i całym napędem z czegoś wytrzymałego żeby nie było problemu że się ukręci lub nie daj boże nie pali gumy na suchym (ptu powinna być emotka jakiegoś dresa) + biturbo (1 pewno też by dała radę z palcem w nosie ale czemu nie mieć 2 skoro są 2 głowice przeca to marzenia) w oczywiście odpowiednio przygotowanym motorku (np żeby miał takie bezpieczne 400hp a co po 100 na każde kółko po co żyłować więcej niż o 100% :D) w wersji total oem sleeper np. biały albo pearl jakiś. A ostatnio zakręciła mnie pełna wydumka: obspawana lekka karoseria coupe z klasyka z klatką + wb-kit 22b bo wygląda magicznie, napędy z czegoś nowego na 6 biegach i H6 bi-turbo tylko pewno było by to nie upychalne pod maską i by wyjeżdzało nosem na każdym zakręcie przez ciężki silnik ale pomysleś 1300kg załórzmy + takie 400hp byłby odrzutowiec nie auto.

Btw. jeśli ten post jest poł-zrozumiały proszę wziąśc uwagę na to że właśnie to -> :drunk: no i marzenia mijają się z logiką :rolleyes: i pewno techniką i czym tam jescze.

 

Siekiera CTR albo ATR ha ha ha :D tylko broń cie panie Boże nie wchodź na fora bo zaczniesz to dłubać a H jest strasznie na nie podatne i BOV na pewno nie w nim jaj :yahoo: .

 

Edit.

 

Kurde znowu epopeja-rycerska wyszła a nie post...

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gut but 20 magnolia gdzieś pod koniec parkingu, zwarty i gotowy.

 

Wpadaj kto może i ma ochotę to se pogadamy te kilka minut :), może pałownia będzie znowu koło nas krążyć po 4 razy licząc na jakąś borutę jak ostatnio na koronie :biglol::ph34r::facepalm::OO::hi: chyba nie mogli uwierzyć że stoimy i rozmawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...