Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kupna forków, to w Jeleniej jest człowiek, który sprowadza i zawsze ma kilka na stanie tel.: 533 782 278. Nie kupiłem od niego, bo jest dosyć drogi, ale oglądałem auta i były całkiem przyzwoite.

 

o nim to akurat sie naczytalem chyba tylko niedobrych rzeczy, do znalezienia po wklejenia numeru jw lub jeszcze z koncowka 533-SUBARU.

wiec na razie sie tam nie pchamy :)

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu 91

Dzięki :) Faktycznie moja już gada jak trzeba, choć co ciekawe, klang jej się zmienił. Wszystko po wywaleniu blow offa. W ogóle te BOVy to jakaś straszna masakra, wyjątkowo się cieszę, że mój wywalony został, całkiem inne auto teraz.

 

Ja ostatnio widziałem naszego kolegę (Tomka?) w czarnej imprezie na rejestrach LU - sorry, nie pamiętam nicka.

 

Jedzie ktoś z Was jutro na bramę weselną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do forumowiczów z Wrocławia, szukam jakiegoś cywilizowanego noclegu we Wrocławiu lub okolicach. Jadę obejrzeć auto w sobotę, ale już w piątek wyruszam z Wawy i dopiero gdzieś pod wieczór będę na miejscu. Ktoś ma jakieś propozycje? Może być coś po drodze, jadąc od Warszawy, ale tak żeby dojazd do Wrocławia zajął mniej niż godzinę. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę od wysokości Oleśnicy masz co chwilę jakieś noclegi myślę,że bez problemu coś znajdziesz ,a jeśli chodzi o sam Wrocław to już na początku po wjeździe od strony Wawy masz http://www.quality-hotels.pl/wroclaw

Podobno nie drogo jest.A tak w ogóle to pan Google prawdę Ci powie :P

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foszków ciąg dalszy, tym razem nagłe wyłączenia podczas jazdy okraszone dzisiaj na szczęście checkiem przepływki więc wiadomo od czego zacząć (wykręcić i wyczyścić).

 

Chciałem mieć auto w którym będę mógł pogrzebać no i mam :|, coś mi się zdaje że to jakiś elektryczna pierdoła.

 

Chyba kupie kontakt i umyje tym wszystkie kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do latania po mieście to gdzie się we Wro lata? Ja mam miejscówkę pod miastem, ale w mieście?

 

To zależy jakie latanie masz na myśli, ja dzisiaj zaliczyłem kawałek obwodnicy, później kilka rond, plus zaliczyłem kopanie leżącego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziury kojarzę tylko na początku, potem już powinno być ok. Ja tam zawsze W drodze powrotnej zapominam o dwóch zakrętach jeden po drugim i muszę na całego hamować. Bardzo polecam moim zdaniem fajna traska.

 

Chyba w sobotę przejadę się. :) Kiedyś testowałem tam dziwne auto i niestety w połowie drogi hamulce były już przegrzane, ale to angielskie auto, więc nie można spodziewać się zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...