Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś mi polecić jakiegoś dobrego mechanika we Wrocławiu co ogarnia Imprezy i nie robi z portfela sieczki ? ? Mam problemik bo ostatnio auto mi odpala dopiero za drugim razem a szczególnie w gorące dni i potrzebna pomoc bo może to pierdółka a może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi polecić jakiegoś dobrego mechanika we Wrocławiu co ogarnia Imprezy i nie robi z portfela sieczki ? ? Mam problemik bo ostatnio auto mi odpala dopiero za drugim razem a szczególnie w gorące dni i potrzebna pomoc bo może to pierdółka a może nie.

 

Mam sporadycznie podobny problem w swojej do tego CE(misfire) postanowiłem pojechać na diagnostykę do MTS bo we Wro to na 99% skończyłoby się szukaniem po omacku i wydawaniem niepotrzebnie kasy,ale jak się Ci się nie chce czekać,a Dzierżowniów dla Ciebie za daleko to możesz spróbować w RM na Kiełczowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Agnieszki Kujawy (do znalezienia na fejsie)

Pamiętacie, że od dwóch dni szukam osób, które pomogłyby spełnić marzenia pacjentce Dolnośląskiego Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji. Pacjentka zawsze marzyła o tym, by przez chociaż chwilę poczuć się jak kierowca rajdowy.

Mamy już zarezerwowany Tor Redeco na godz. 15:30-16:30 - we wtorek.

 

Teraz szukamy kierowców rajdowych, które udostępniłyby nam na tą godzinę swoją rajdówkę - najlepiej z klatką, kubełkami, pasami punktowymi itd.

 

Potrzebny jest również kombinezon rozmiar M.

Oraz rękawice rajdowe i kask.

 

Jeżeli jesteście w stanie nam pomóc, dajcie znać na PW.

 

 

SESJA STATYCZNA ,AUTO BEZ UPALANIA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zamieszczonej informacji o poszukiwaniu rajdówki na sesję zdjęciową dla pacjentki Dolnośląskiego Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji - już po sesji! Jak najbardziej się udała, znalazłam osobę, która pożyczyła rajdówkę, ubiór rajdowy i wszystko wyszło jak najlepiej ;)

Wspaniała sprawa spełniać innym marzenia! Bezcenne uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się temat wyjaśnił :)

 

Może byśmy kiedyś grupowo zrobili zrzutkę i np. wynajęli Rakietową? Można by pojeździć trochę.

 

ja bardzo chętnie... w tygodniu mogę od 17.00 a w soboty jeżeli nie będę miał żadnego rajdowania to godzina jest mi obojętna. O terminy najlepiej piszcie pod:

wz@redeco.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o pierwszym/drugim tygodniu września bo dopiero pod koniec sierpnia mam wizytę u doktora, a potem robienie detali.

 

Trzeba na coś szczególnego zwracać uwagę przy rezerwacji? I może wiecie czy wystarczy połowa toru czy raczej całość?

Edytowane przez aprzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o pierwszym/drugim tygodniu września bo dopiero pod koniec sierpnia mam wizytę u doktora, a potem robienie detali.

 

Trzeba na coś szczególnego zwracać uwagę przy rezerwacji? I może wiecie czy wystarczy połowa toru czy raczej całość?

 

Ja uważam, że połowa wystarczy (oczywiście wszystko też zależy od liczby uczesstników). Nawet jeśli wynajmiemy cały tor, to np. na płytę poslizgową i tak nie wolno wjeżdżać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasują wszystkie terminy poza 6-14 września bo nie ma mnie w PL.

Moim zdaniem nie warto brać połowy toru ponieważ nie jest wcale dużo taniej a nie da się ułożyć ciekawej trasy a jeżdżenie po 2 zakrętach nie ma sensu.

 

Marek S. tam nie ma gdzie uszkodzić zawiasu ;)

Edytowane przez Krysztal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Potrzebowałbym jakiegoś sprawdzonego i solidnego lakiernika. Mam kilka wykwitów rdzy na tylnych nadkolach, trochę rdzy na rantach, kilka odprysków lakieru, które zaczynają rdzewieć, znalazłem też coś na progu itp. Generalnie chyba raczej drobne roboty niż lakierowanie całych elementów. Chciałbym też po usunięciu rdzy porządnie zakonserwować podwozie i profile zamknięte, itp. Robota nie na już, przymierzam się do podróży do PL, być może w połowie października lub bardziej prawdopodobnie na święta w grudniu i wtedy robota przed samymi świętami. Ktoś zna odpowiednich fachowców i mógłby z czystym sumieniem polecić? Rozważam też Smart Repair, chyba na Świętokrzyskiej jest taki zakład, korzystał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dopisuję się do chętnych na pojazdówkę na rakietowej, najlepiej dla mnie pod koniec września, jakoś po 14. Tor niedawno dostał wylewkę w miejscu starych dziur, są więc betonowe "tarki" :D lepiej brać cały tor, im więcej nas tym lepiej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lakiernika to korzystałem ze Smart Repair na Krzykach i niestety źle dobrali odcień lakieru. W piątek odbieram auto z flesh Car i zobaczymy czy Ci będą lepsi, do zrobienia mieli oraktycznie dokładnie to samo co Ty.

 

Co do pojeżdżawek to muszę się chwilę wstrzymać. Mam do zrobienia kilka mechanicznych rzeczy, a to będzie możliwe gdzieś w drugiej połowie września. Wcześniej siłą rzeczy nie chciałbym upalać auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lakiernika to korzystałem ze Smart Repair na Krzykach i niestety źle dobrali odcień lakieru. W piątek odbieram auto z flesh Car i zobaczymy czy Ci będą lepsi, do zrobienia mieli oraktycznie dokładnie to samo co Ty.

 

Co do pojeżdżawek to muszę się chwilę wstrzymać. Mam do zrobienia kilka mechanicznych rzeczy, a to będzie możliwe gdzieś w drugiej połowie września. Wcześniej siłą rzeczy nie chciałbym upalać auta.

 

I jak wrazenia?

 

Sent with HTC & Taptalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...