Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pilna sprawa i wielka prośba. Jeżeli ktoś z Twardogóry / Oleśnicy miałby w ten weekend chwilkę i byłby w stanie poświęcić ją na obejrzenie jednego auta to będzę ogromnie wdzięczny bo w ten weekend nie mam fizycznie możliwości tam pojechać obejrzeć auta a w poniedziałem jestem umówiony na zakup "cywila" do budowy rajdówki i jeżeli tamto auto warte byłoby zainteresowania to wtedy pojechałbym tam a z tego cywila zrezygnował...

Auto z Twardogóry:

http://rajdy.hoga.pl/gielda/ogloszenie.asp?id=132401&strona=1&D=1&Sl=&Dzial=sprzedam+samochód+(sportowy)

Najbardziej zależy mi na stanie budy (podwozie, kolumny przód, belka tył itd. jak klatka wygląda i jej mocowanie do budy i co tam z autem się dzieje) Auto sprzedaje człowiek za kolegę który siedzi w Anglii więc telefonicznie wiele się nie dowiedziałem... jakaś rdza jest tylko czy jest to nalocik który można usunąć czy jest to już zgnilizna z którą nie można już nic zrobić. Jeżeli jest ktoś kto będzie w stanie mi pomóc proszę o PW to ustalimy co i jak z kosztami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest chętny aby pochawlić sie swoim foresterem ? interesowała by mnie wersja 2.0 turbo.

Przymierzam się do zakupu Forestera I - tak aby było odrazu wiadmo ze o starszy model

Zależy mi na waszej opini

Edytowane przez sloniu219
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy 250pln za trzy godz na rakietowej to wygórowana cena?

Jeżdziłem tam w Niedzięlę ze znajomymi i padła propozycja od jakiegoś instruktora 250 od samochodu za 3-godz i minimum 5 aut ,dał tel i można upalać tylko niewiem czy czasem gość nie naciąga.Jeśli ktoś w temacie dajcie znać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3-godz na wekend to 1050pln a przez ten czas dobrze można się spocić.Jeśli byli by chętni a ktoś z Wrocka by to popilotował czyli dopioł był by fajny spocik z niezłym polataniem za wmiarę małą kaskę-oczywiście jeśli było by trochę aut. ;)

Jestem za :P nawet postaram się o zegarek z sekundnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI70 w zupełności wystarczą 2 godziny. Już tak jeździliśmy było nas koło 10 osób i aż musieliśmy robić sobie przerwy żeby odpoczywać i pogadać więc 3 godzin nie ma potrzeby a do pomiarów czasu mamy Tomka z ekipą z fotokomórkami więc jest profi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

w Oleśnicy polecam jechać na weekend i w ciągu dnia, byłem tam 3 razy- raz koło 20 i po 40 minutach przyjechała policja i 2 razy w ciągu dnia- po 3 godzinach zabawy dalej nic :) teoretycznie jest tam zakaz wjazdu na lotnisko aczkolwiek ile razy postawią znak tyle razy jest on łamany, także nawet jak policja przejedzie to lecisz ciemno, że nie wiedziałeś o zakazie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...