Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Szanownego grona jest w posiadaniu Legacy lub Outbacka z roku 2009 w górę i chciałby się zaprezentować (silnik bez znaczenia) ? ;) Niedługo przyjdzie czas na sprzedaż Forka i muszę kupić coś mniej agresywnego ;)

Dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Homitri Vegas napisał:

Ja jeszcze zachęcam do dołączenia do grupy na fb: Subaru - grupa dolnośląska. W sezonie będę organizować kolejne większe spotkania czy wyjazdy 

A ja zachęcam do wrzucania informacji też tutaj, bo ciągle nie wszyscy znoszą "Fuj-zbuka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎03‎-‎14 o 21:18, brahu napisał:

A ja się pytam, co ta Alfa 156 robi na pierwszym zdjęciu? Podszywa się pod Subaru? Kto wpuścił lisa do kurnika?<_<:P

Spotkanie na którym zrobiono zdjęcie, to zakończenie sezonu w Sobótce. Nie tylko my (z grupy Dolnośląskiej Subaru) byliśmy na tym spotkaniu. Generalnie były różne kluby i zajęliśmy cały parking. Szkoda że pogoda nie dopisała. 

 

W dniu ‎2018‎-‎03‎-‎14 o 21:42, Rafik83pl napisał:

Zgadza się ja nie używam FB ;) więc też proszę tutaj info dzięki

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

Proponuje założenie kąta "na sztukę", ja tak zrobiłem po to aby być na bieżąco z informacjami w sprawie spotkań właścicieli Subaru. Spotkania są ciekawe, np. raz spotkaliśmy się w Nowej Rudzie i jeździliśmy po górkach w całkiem żwawym tempie (15 aut). Innym razem spotkaliśmy się w Mietkowie na grillu, było 30 aut! Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2018 o 12:30, arnoldpe napisał:

Czy ktoś z Szanownego grona jest w posiadaniu Legacy lub Outbacka z roku 2009 w górę i chciałby się zaprezentować (silnik bez znaczenia) ? ;) Niedługo przyjdzie czas na sprzedaż Forka i muszę kupić coś mniej agresywnego ;)

Dzięki za odpowiedź 

Ja posiadam Legacy IV z 2009 roku czyli końcówka produkcji IV. Nie wiem czy bardziej nie chodzi Ci o V generację ale mogę zaprezentować. 

Ps. mam wersję spec zatem nie wiem czy jest mniej agresywna od Forka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2018 o 17:05, tabul napisał:

zna ktoś w okolicach wrocka miejscówkę dla subaru

 

Dawaj  jutro pod ąszona! Cały parking dla nas:yahoo:. Coraz bardziej mi się podobają te niehandlowe niedziele:P

Edytowane przez brahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Krzychu91 napisał:

Jest na czym tam latać?

Ja tam przeważnie latam na wózkach sklepowych:D Wrzucam monetę i latam ile chcęB)

59 minut temu, Krzychu91 napisał:

Ponoć w nocy dzisiaj miało padać, ale jakoś się nie zapowiada

Na której pogodynce, bo ja na swojej nie widzę żadnych opadów. Oj teraz to już chyba będzie trzeba czekać do przyszłej zimy, choć w sumie może w długi weekend majowy coś sypnie tak jak parę lat temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, brahu napisał:

Ja tam przeważnie latam na wózkach sklepowych:D Wrzucam monetę i latam ile chcęB)

Na której pogodynce, bo ja na swojej nie widzę żadnych opadów. Oj teraz to już chyba będzie trzeba czekać do przyszłej zimy, choć w sumie może w długi weekend majowy coś sypnie tak jak parę lat temu..

Coś w radiu słyszałem :( Ale wszędzie bezczelnie kłamią :P No niestety pozostało czekać na przyszłą zimę, albo olej i ślisko cały rok :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareklamuję sprzedaż mojej rajdóweczki, którą będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę na I rundzie AB CUP w Oleśnicy - startuję BMW, ale honda będzie stała gdzieś obok namiotu STRONGLFEX lub w innym widocznym miejscu:

 

Będzie można dokładnie obejrzeć, pogadać, a jeśli ktoś będzie zainteresowany to i będzie można się przejechać :)

 

(nie wiem dlaczego poniższy link jest przekreślony... dajcie znać jeśli nie działa)

 

Honda Civic KJS rajdówka

Edytowane przez gniechus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźne spoty mamy w każdą niedzielę o godz. 20. Gdzie jest info, że w soboty? 

Tak przy okazji, oficjalnie JDM Wrocław rozpoczyna sezon kolejną edycją It started in Japan Spot & Grill 15 kwietnia o godz. 14 na nabrzeżu Odry - Janówek.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/207491116687918/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agniess napisał:

Luźne spoty mamy w każdą niedzielę o godz. 20. Gdzie jest info, że w soboty? 

Tak przy okazji, oficjalnie JDM Wrocław rozpoczyna sezon kolejną edycją It started in Japan Spot & Grill 15 kwietnia o godz. 14 na nabrzeżu Odry - Janówek.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/207491116687918/ 

 

Będzie Lotus? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...