Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Polak821 napisał:

Szkoda że nie byłeś taki mądry jak Cię spotkałem u Juliana jak składał silnik. Ale obiecuje Ci że będziesz mógł mi to powiedzieć prosto w oczy! 

P.S. Nie szukam mechanika ani zakładu który mi coś naprawi, byłem tylko ciekaw kto jest taki dobry w skrzyniach we Wrocławiu (chociaż jeżeli chodzi o skrzynie subaru to super mechanikiem znawcą nie trzeba być).

P.S. 2 Jeżeli kogoś uraziłem stwierdzeniem że się onanizujecie to przepraszam. Onanizujcie się gdzie chcecie i kiedy chcenie oraz nad czym chcecie.

Spoko, zapraszam, bo wychodzi na to, że wiesz gdzie mnie znaleźć. Przyjdź tylko i powiedz o skrzyni na forum, bo pamięci do twarzy to ja nie mam. I nawet Ci wytłumaczę dlaczego mam takie a nie inne podejście - byle na osobności, bo nie mam zamiaru dyskutować przy ludziach. Możesz również do mnie zadzwonić, żeby na ten temat porozmawiać. Julian ma do mnie numer.

 

@PS - skrzynia czy to od subaru czy od audi jest taka sama, a we Wrocławiu jest niedobór skrzyniarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2018 o 10:59, PR7EMEK napisał:

Polecam zapoznać się z regulaminem oficjalnego forum SIP ;) Tutaj polecamy ASO ;) We Wro jest kilka nie-ASO i miejsc, które zajmują się skrzyniami biegów ;)

Z mojego doświadczenia - kupno używki zawsze kończy się jej remontem, więc lepiej zrób remont :)

Zawsze możesz wpaść na jakiegoś spota i pogadamy przy samochodzie - z cyklicznych spotkań we Wro jest JDM Crew Wrocław we Wroclavii w każdą niedzielę (chociaż Subaru tam niewiele się pojawia) :) 

PR7EMEK Dzięki wielkie za odpowiedz i podpowiedz ;) z przyjemnością wpadnę pogadać.

Panowie nie spinajcie się nie chciałem wywoływać tu żadnej burzy:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, siewcu napisał:

Spoko, zapraszam, bo wychodzi na to, że wiesz gdzie mnie znaleźć. Przyjdź tylko i powiedz o skrzyni na forum, bo pamięci do twarzy to ja nie mam. I nawet Ci wytłumaczę dlaczego mam takie a nie inne podejście - byle na osobności, bo nie mam zamiaru dyskutować przy ludziach. Możesz również do mnie zadzwonić, żeby na ten temat porozmawiać. Julian ma do mnie numer.

 

@PS - skrzynia czy to od subaru czy od audi jest taka sama, a we Wrocławiu jest niedobór skrzyniarzy.

Dzięki za nr tel., bardzo chętnie się z Tobą znów spotkam. Tłumaczyć mi, swojego podejście nie musisz bo mam to w d..., ale nikt jeszcze na żadnym forum nie nazwał moich pomysłów idiotycznymi (i tak musiałeś się hamować), czyli masz mnie za idiotę, a ponadto nie wiem jakim prawem nakazujesz mi opuszczenie tego wątku zwłaszcza że ja nie szukałem zaczepki tylko pytałem z ciekawości kto jest dobry w skrzyniach, przytaczając jednocześnie mój przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rzucił hasło onanizacja i proszę jak wątuś ożył hehe :D

To apropo tej onanizacji, może jakiś spocik?

Niedziela 25.02, powiedzmy 17sta, GOKARTY na buforowej?

 

Apropo ślizgania: przedwczoraj wracam subarynką z meczyku z miasta, śnieg pruszy, więc wjeżdżam na parking na pętli na oporowie (grabiszyńska). Od tego roku są tam lampy, więc trzeba uważać. Ślizgam się jednak śmiało, coraz odważniej, mimo, że mało śniegu. Pewnie mnie słychać - więc wjeżdża policja w KIA. Mówię sobie ja jebie, pewnie czeka mnie mandacik kij wi z jakiego paragrafu za dewastowanie nowego parkingu a w dodatku jestem po małym broneczku po meczu (na pewno nie miałem promilków, bo ja nigdy nie ryzykuje, ale gumy do żucia też nie miałem, a byłoby pewnie czuć). Podjeżdża do mnie radiowóz, staje równolegle 2 metry obok mnie, zapala z boku taki mega halogen co kareteki też go mają, oślepia mnie troszeczku, no ale co mogłem zrobić - głupio się uśmiecham i tyle. Dwóch panów delikatnie się śmieją, wyłączają halogen i odjeżdżają :)

Pewnie jeden z nich ma/miał subaraczka :D

 

To co z tym gokartowym spocikiem? Pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Polak821 napisał:

nie nazwał moich pomysłów idiotycznymi

 

Godzinę temu, Polak821 napisał:

czyli masz mnie za idiotę

Szkoda, że tak to zrozumiałeś, bo wcale nie nazwałem Cię idiotą - ba, jeśli tak to zrozumiałeś, to przepraszam, bo tego nie miałem na myśli. Sprawę wyjaśnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc, jak bardzo jesteście zorganizowani, proponuje zapisać się na coś takiego: https://www.facebook.com/events/143118173027173/

Fajne spotkanie połączone z jazdą po torze Pixers Ring za jedyne 160 zł za trzy dni imprezy. Ja z moja żoną, wybieramy się dwoma naszymi subarynami, z czego jedna będzie testowana na tym ciekawym obiekcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2018 o 19:45, PR7EMEK napisał:

Faktycznie, "prawdziwe" jdm ma np. kierownicę po złej stronie ;) Chodzi bardziej o japońskie marki lub po prostu miłość do motoryzacji :)

 

Jak się tak dobrze w temat zagłębić to niestety wychodzi że to my mamy kiere po złej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...