Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Naklejki jeszcze sobie pojeżdżą, a oczywiście po odklejeniu trafią na ściankę w garażu, obok tych z zeszłego roku :twisted:

 

Mój Forek już umyty, a naklejki zdjęte (zawisną w garażu). Należało mu się mycie, po trudach terenowej. :mrgreen:

 

Ale w zeszłych latach jeździłem kilka dni brudny z naklejkami. :mrgreen: Lans ma swoje wymagania. :mrgreen:

 

BTW - kilka dni po Plejadach 2008 musiałem zawieźć służbowo żonę do jednego z modnych klubów w Wa-wie. Pojechaliśmy naszym Forkiem w stanie oryginalnym po Plejadowym. 8) :mrgreen: Pod klubem stały same super wypasione i czyściutkie fury. Aż tu nagle podjeżdżamy my! :twisted: No i zgarneliśmy nagrodę publiczności. 8) :mrgreen:

 

:) musieliście robić wrażenie . Mój mąż mnie straszy, że jak nie ściągnę naklejek to mi lakier się będzie później różnił. Myślę, że mi zazdrości :twisted: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podadza tak, jak w 2008, to sie nijak nie zorientujemy co i jak, bo to w dziwnych punktach bylo, a nie w sekundach.

 

Próby sportowe były chyba jednak liczone w sekundach. :?: Może dodatkowe próby zręcznościowe były jakoś inaczej liczone, choć niektóre też były czasowe.

 

A do tego ja juz 2 dni po plejadach nie pamietalem kolejnosci prob, wiec rozszyfrowanie np. SP3 bylo jeszcze trudniejsze.

 

Nam zostały niektóre rysunki prób, więc coś tam można odtworzyć. Oczywiście im szybciej będą wyniki tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) musieliście robić wrażenie.

 

I to jakie! :mrgreen: Jakbyśmy właśnie wrócili z Dakaru. :mrgreen:

 

Mój mąż mnie straszy, że jak nie ściągnę naklejek to mi lakier się będzie później różnił. Myślę, że mi zazdrości :twisted:

 

Pewnie, że zazdrości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na podsumowania załogi z Terenowej nr 20 :)

 

Największe podziękowania kieruję do mojej pilotki Kasi, która rewelacyjnie poprowadziła mnie przez całe Plejady!

Na trasie zgubiliśmy się tylko raz a to dlatego, że w pewnym momencie wtrąciłem swoje dwa grosze do road booka i pojechaliśmy .......w lewo :mrgreen:

 

Próby czasowe pokonane bezbłędnie - choć jak wszyscy wiemy chyba największą niewiadomą i możliwość pomyłki mieliśmy wszyscy objeżdżając SOSENKI :twisted: Dziewczyny z 30 (Edzia) miały podobno chytry plan, żeby w nocy po I dniu je wyciąć :twisted:

Kasia oczywiście już na mecie zdeklarowała swoje uczestnictwo na prawym w przyszłym roku :)

 

Dziękuję wszystkim nowo poznanym za rewelacyjną zabawę. Wspaniałe towarzystwo na trasie i wieczornych imprezach kieruję do: rpw i Kasi, Ani i Zbyszka nr 19 oraz ich rodzinki z 18 , bartkafi i Madzi, Siekli i "Marzenki", Górala i Dominika (gratulacje za prawie pudło!), Marcina i Oli, Primiego i Firka, Krebelce (DZIĘKI ZA REWELACYJNE FOTY!!!) Pumexa i Barego (dzięki za super nagrania naszych przejazdów kamerą), naturalnie załodze Edzi z Forka bliźniaka, grzegorzap za niezniszczalną płytę pod silnik i wypasiony uchwyt do kamery zrobiony z kija od szczotki (proste a jak działa), Michała i Edyty z szosowej 47 (czyli wolnossącej "turbowydymanej" Imprezy :mrgreen: )załodze nr 21 za super nagrania i obsługę kamery, Primara, Cybela i całej reszty którą mogłem pominąć...

 

Aaa i Mamusię :)

 

Z ubiegłorocznej ekipy brakowało nam naturalnie Slesza z Anią i Oli Góralowej

 

Dziękuję Dyrekcji za organizację świetnej imprezy i marce Subaru, że w ogóle została stworzona ! Tu marketing robi się sam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..:) musieliście robić wrażenie . Mój mąż mnie straszy, że jak nie ściągnę naklejek to mi lakier się będzie później różnił. Myślę, że mi zazdrości :twisted: pozdrawiam

 

nie przejmuj się i nie zdejmuj. za rok nakleisz nowe na to samo miejsce, za kolejny rok następne i tak dalej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś mam chwile zeby coś skrobnąć :D . Byłem troszkę zmęczony po cięzkiej wekendowej harówce :mrgreen: :wink: , ale jakże przyjemnej :idea:

Naprawde dawno sie tak dobrze nie bawiłem , jak podczas tych Plejad, pomimo że nie byłem bezpośrednim uczestnikiem. Super sie Was ogląda w rywalizacji, pomocy wzajemnej, miłej atmosferze, to strasznie budujące i miłe. Nie jestem w stanie wszystkich Was wymienić i pozdrowić, bo nie chciał bym kogoś ominąć, ale bardzo Wam wszystkim dziękuje za miło spedzany czas podczas prób, no i oczywiście wieczorami. Jak narobiłem gdzieś bigosu :twisted: , lub ktoś nie mógł spać :twisted: , to przepraszam :oops:

Pozdrawiam Was serdecznie , i nie moge sie doczekać następnych Plejad :idea:

 

Ma ktoś jakieś przecieki gdzie następne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam moją małżonkę ,która przejechała forkiem DIESLEM całym nie uszkodzonym,a trasa była ponoć hardcorowa

Hardcore'owa byla tylko dla tych, ktorym kazdy znikajacy palec przy "3, 2, 1, start" podnosi cisnienie i adrenaline o 100% i cale "tym razem pojade sobie lajtowo" diabli biora :twisted:

 

p.s. slyszalem, ze u Ciebie mozna wyprostowac wydech? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podadza tak, jak w 2008, to sie nijak nie zorientujemy co i jak, bo to w dziwnych punktach bylo, a nie w sekundach.

 

Próby sportowe były chyba jednak liczone w sekundach. :?: Może dodatkowe próby zręcznościowe były jakoś inaczej liczone, choć niektóre też były czasowe.

Nie sadze. Sprawdz te wyniki z 2008 - tam wynik koncowy im wyzszy tym lepszy, a wynik to byla suma prob minus suma kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No przecierz na imprezie mówiłeś ,że u Ciebie :lol: Alex potwierdził, :P to sie tera nie wypieraj :lol:

Ja protestuje! Byly juz okolice Krakowa 2 razy, Kielce, Podlasie, Mazury i Kaszuby - wciaz wschodnia Polska, a Dolny Slask dopiero raz. Proponuje tym razem okolice Borow Dolnoslaskich (gdzies w okolicach Zagania sporo rajdow terenowych sie odbywa) badz Zielonej Gory. A moze MRU? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No przecierz na imprezie mówiłeś ,że u Ciebie :lol: Alex potwierdził, :P to sie tera nie wypieraj :lol:

Ja protestuje! Byly juz okolice Krakowa 2 razy, Kielce, Podlasie, Mazury i Kaszuby - wciaz wschodnia Polska, a Dolny Slask dopiero raz. Proponuje tym razem okolice Borow Dolnoslaskich (gdzies w okolicach Zagania sporo rajdow terenowych sie odbywa) badz Zielonej Gory. A moze MRU? :mrgreen:

 

 

Jak będą u Carfita to nie protestuje - ale może tak ściana północno zachodnia - co prawda torów tutaj jak na lekarstwo (nie liczę Poznania) - no może Koszalin - ale lotnisk "powojskowych" wszelakich to tu opór - a tereny Bornego to chyba są znane każdemu zapalonemu "tereniarzowi" - no i jest parę ciekawych miejsc dla "turystyków" :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No przecierz na imprezie mówiłeś ,że u Ciebie :lol: Alex potwierdził, :P to sie tera nie wypieraj :lol:

Ja protestuje! Byly juz okolice Krakowa 2 razy, Kielce, Podlasie, Mazury i Kaszuby - wciaz wschodnia Polska, a Dolny Slask dopiero raz. Proponuje tym razem okolice Borow Dolnoslaskich (gdzies w okolicach Zagania sporo rajdow terenowych sie odbywa) badz Zielonej Gory. A moze MRU? :mrgreen:

 

 

Olleo, a coś Ty taki spięty :shock: :roll: Ani ja ani Ty nie masz na to wpływu gdzie beda Plejady, wiec może poluzuj warkoczyki, bo narzekasz w tym wątku jak stara baba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brudny jest koszmarnie - bardziej zablocony niz te po trasie terenowej. A jechalem w turystycznej.

Rzecz w tym ze na dzialke jezdze codziennie do malowania domku - dzialki zalane na pol metra - bloto i bagno. Myc sie nie chce codziennie. Nimeru nie widac. na marginesie pozdrawiam zaloge bodajze 65 z szosowej - przemknela dzisiaj przy Rzymowskiego i Gotarda ok 8-mej rano. PS Moja zona w dalszym ciagu jest w szoku ze wygrala konkurs fotograficzny. jedna fotka i nagroda. ja fotki 40 lat juz robie i jeszcze nagrody nie dostalem.

Czy to jest sprawiedliwe ??????????????????????

Pozdrawian subarowiczo-plejadowiczow.

Do nastepnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkowuję obiecane wcześniej fotki:

 

http://picasaweb.google.com/goory2000al ... directlink

 

Trochę prywaty, ale można się też doszukać innych Plejadowiczów Szosowej - i tak np: jest Szubaru na targach Kielce i Bzyk w Man'ie :) jest kolumna z Wawy, pomnik sołtysa, Dąb Bartek :) etc.

 

Pozdr

Pilot szosowej nr 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z chwili czasu wrzuciłem na YT moje onboardy z przejazdu dwóch ostatnich prób na torze.

 

Przed ostatnia próba:

Ostatnia próba:

 

Śliski tor (byłem tam po raz pierwszy), gówniany kierowca i ledwo jadący GTek więc proszę się nie śmiać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podadza tak, jak w 2008, to sie nijak nie zorientujemy co i jak, bo to w dziwnych punktach bylo, a nie w sekundach.

 

Próby sportowe były chyba jednak liczone w sekundach. :?: Może dodatkowe próby zręcznościowe były jakoś inaczej liczone, choć niektóre też były czasowe.

Nie sadze. Sprawdz te wyniki z 2008 - tam wynik koncowy im wyzszy tym lepszy, a wynik to byla suma prob minus suma kar.

W 2009 wyniki były liczone chyba w sekundach, im mniejsza liczba końcowa tym lepiej/szybciej.

Ja znalazłem zapisane czasy z kilku prób terenowych, wkleję to może ktoś będzie chciał sobie porównać :wink:

1 Dzień

PS1 2,56,59

PS2 (ósemka) XX,XX nie pamiętam, ale nie było źle :lol:

PS3 piaskownia1 - powinna być taryfa, auto się zakopało i było wyciągane kilka minut

PS4 piaskownia2 - nie zapisałem wyniku, ale wpisali nam do karty 3min z dużym hakiem

PS5 tor motocrossowy 1,57,XX :twisted:

2 Dzień

PS1 próba na polu na 7km 48,46

PS2 1,50,84

PS3 to samo miejsce co ósemka poprzedniego dnia tylko slalom pomiędzy "trójkątami" 49,00

PS4 piaskownia1 2,38,57

PS5 piaskownia2 2,38,16

 

Więcej czasów nie pamiętam szczególnie tych z deskorolek itp. :wink:

Dlaczego czasy nie mogły być liczone tak jak w zeszłym roku :? Może Dyrekcja nam odpowie :idea:

Odnośnie miejsca następnych Plejad to próbowaliśmy z Firkiem pierwszego dnia wydobyć tą cenną informację od Ojca Dyrektora, ale był twardy i nie puścił pary :mrgreen: Podobno decyzja jest zazwyczaj podejmowana w lipcu. Osobiście namawiałem na Kaszuby :twisted: jest masa tras po Os-ach Lotosu 8) Pożyjemy zobaczymy :mrgreen:

Dawać filmy i zdjęcia załogi nr 15 z terenowej :mrgreen: widziałem, że dość sporo osób nas nagrywało :wink: chyba niektórym udało się uchwycić forka w kadrze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym tradycjnie już ,,pozdrowić Forum Subaru" :) Muszę przyznać, że moje pierwsze plejady zaskoczyły mnie pozytywnie. Nawet pomimo tego, że byłem tylko i wyłącznie pilotem na trasie turystycznej ;) Przez strach do tras szosowej i terenowej, przygotowaliśmy się na nudne zwiedzanie zabytków... Na szczeście było inaczej :D Zabytki były, ale nawet nie było czasu żeby się nudzić :mrgreen: , do tego miła integracja przy rozwiązywaniu pytań i oczywiście próby w Kielcach 8) No i oczywiście ekipa, czyli wy - pozytywnie(!) zakręceni ludzie :mrgreen:

 

PRIMAR powiedz mi jakim cudem miałeś czas na zrobienie tylu zdjęć?! :D Byłeś sporo ekip przed nami, a widze załogi z numerami z końca listy :shock:

 

 

Hardcore'owa byla tylko dla tych, ktorym kazdy znikajacy palec przy "3, 2, 1, start" podnosi cisnienie i adrenaline o 100% i cale "tym razem pojade sobie lajtowo" diabli biora :twisted:

 

No właśnie... Za rok planujemy terenową jechać i interesuje mnie czy da się trasę przejechać dość spokojnie, a bez wielkich, niechcianych uszkodzeń (nie licząc pourywanych nadkoli :wink: )? I czy w ogóle ktoś tak jeździ, czy może bylibyśmy rodzynkami, opóźniającymi starty następnych załóg? I jeśli jesteście już na próbie terenowej np. w piaskarni, to pilot dostaje coś w stylu tej książki drogowej, czy może jakąś mapkę(coś w stylu jak trasa turystyczna w Kielcach, jeśli ktoś kojarzy :wink: )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...