Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co z pilotowaniem? Czy laik w tych sprawach da radę? :mrgreen: Czy pilotowanie na trasie terenowej to sprawa ,,życia i śmierci", czy jeden błąd większych problemów nie zrobi? :twisted:

Ja pilotowałem po raz pierwszy właśnie na terenowej, byłem totalnym laikiem, miałem chyba 13 lat i najmniejszych problemów nie było! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwir3k napisał/a:

A co z pilotowaniem? Czy laik w tych sprawach da radę? Czy pilotowanie na trasie terenowej to sprawa ,,życia i śmierci", czy jeden błąd większych problemów nie zrobi?

 

Ja pilotowałem po raz pierwszy właśnie na terenowej, byłem totalnym laikiem, miałem chyba 13 lat i najmniejszych problemów nie było!

 

ale można się zakopać :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Bauer i Pjay zgłaszają swoją obecność w hotelu Echo. Trasa jak zwykle szosowa nr 30. Będzie bardzo nam miło spotkać się w gronie zaufanych 'uzależnionych' ( tym razem na białych kanapach :mrgreen: ) z zeszło i jeszcze bardziej zeszłorocznymi uczestnikami wieczornych pogawędek przy piwku. W tym roku wystawiamy broń z 2008 ale dobrze doinwestowaną w porównaniu z poprzednim startem więc mierzymy w pudło jak nic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek zmieniaj to jest 7 km długo może w nocy powrót trwać :wink: a teraz jeszcze są miejsca :cool:

 

Szubaru, nie wiem jak ty, ale ja byłem w tym miejscu wielokrotnie i tak jak pisałem wyżej, pomiędzy tymi hotelami da się nawet przeczołgać. Jedyny bardziej oddalony z rezerwowanych na tą chwilę jest "Przedwiośnie" w Ameliówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Bauer i Pjay zgłaszają swoją obecność w hotelu Echo. Trasa jak zwykle szosowa nr 30. Będzie bardzo nam miło spotkać się w gronie zaufanych 'uzależnionych' ( tym razem na białych kanapach :mrgreen: ) z zeszło i jeszcze bardziej zeszłorocznymi uczestnikami wieczornych pogawędek przy piwku. W tym roku wystawiamy broń z 2008 ale dobrze doinwestowaną w porównaniu z poprzednim startem więc mierzymy w pudło jak nic :mrgreen:

 

dokładnie :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bierz Echo

 

a kto to jest forumowicz Echo?

 

:mrgreen:

 

szubaru, frakcja szkocka raczej w tym roku nie da rady :???: Mnie zasypal snieg recesji, kogii podobno nie ma urlopu w tym czasie, takze lipa :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

i bierz Echo

 

 

a kto to jest forumowicz Echo?

 

ten od białych kubków :wink:

 

szubaru, frakcja szkocka raczej w tym roku nie da rady Mnie zasypal snieg recesji, kogii podobno nie ma urlopu w tym czasie, takze lipa

 

wielka szkoda :sad: , ja też o mały włos i bym nie pojechał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek zmieniaj to jest 7 km długo może w nocy powrót trwać a teraz jeszcze są miejsca

 

Jesteś z trzema załogami z Łodzi i do tego "wzięliśmy Ciem z flanki" bo mamy numery 8, 10, 11 na terenowej no i czekamy na slesz, żeby dobił do hotelu

 

 

Teraz to już nie mam wyboru... z Łodzią wolę nie zadzierać i jak mówią żeby siedzieć na d... to siedzę :twisted:

 

AllRad, zdejmuj tego vinloocka i dawaj do konwoju

 

tylko nie dawajcie mu żadnego numeru z przodu konwoju, bo jak on będzie prowadził to można już zgłaszać zaginięcie 5 Foresterów w lasach kielecczyzny :twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z wami starzy wyjadacze:

Alex, Carfit, Kebab???

 

Kampery staniały :mrgreen:

Ja czekam do 8 kwietnia, żeby zapisać sie Carfitowym parchem z 2006 roku :mrgreen:

Carfit jedzie, ale jako instruktor SJSu.....o Boże :mrgreen:

Kebab - nie rozmawiałem z nim jeszcze. Może ruszy tyłek i spotkamy się starą ekipą. Po braku aktywności na Forum niestety jednak widzę , że większość starej gwardii się już wykruszyła :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex przecież ty się łapiesz carfitowozem na pierwszy etap , po co czekać do 8

 

Niestety jeszcze NIE :evil: . Przy próbie rejestracji otrzymuję komunikat:

"Niestety, podany numer VIN nie figuruje w naszej bazie. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem zlot@subaru.pl w celu uzyskania informacji o toku dalszego postępowania."

 

SIP wolał pewnie wymazać ten egzemplarz se swojej bazy :!: :mrgreen:

 

Fajnie by było spotkać się starą dobrą ekipką taką jak na 4 czy 5 zlocie, na 6 nie byłem wiem nie wiem

 

No fajnie, fajnie. Szkoda tylko, że Blue już nie pojedzie z nami :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze NIE . Przy próbie rejestracji otrzymuję komunikat:

"Niestety, podany numer VIN nie figuruje w naszej bazie. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem zlot@subaru.pl w celu uzyskania informacji o toku dalszego postępowania."

ALEX, zobacz na poprzedniej stronie. radix99 miał ten sam problem i załatwił szybko i bez problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...