Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli wychodzi na to, że kompletnie przespaliśmy 2 dzień :D. Jacusia (pilota Marasa) plan sie sprawdził: upić mnie w piątek żebym sie nie wyspał :mrgreen:

Tak czy inaczej wsydu nie ma ale trzeba sie przyznać że te czasy to dzięki autu a nie kierowcy.

 

Ale Chojnego wycałowałem z radości

 

Ja przed nim padłem nawet na kolana :mrgreen:

 

A czy ja dobrze widze że nas wszystkich na pierwszej próbie objechał wolnyssal legacy z numerem 14 ??? :shock:

Full szacun, chyba czas odstawić kierownice i wziąść sie za szydełkowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to widzę, że kilku taryf, które widziałem nie ma :twisted: :
rzekłbym nawet dla niektórych kluczowych :roll: ale co tam olać to :P zabawa była fajna 8)

 

Porównywanie tych czasów nie ma w ogóle sensu, ta tabela jest skopana np. drugiego dnia piaskownia PS4 mieliśmy 2,38 :mrgreen: + migrujące taryfy + znikające obrazki itp. itd. :lol:

Odnośnie prób tekstowo-zadaniowych i ich uwzględnianiu na równi z czasówkami w klasyfikacji końcowej w ogóle nie mam zamiaru się wypowiadać. Powiem tylko, że jakbym chciał ścigać się na deskorolce i walczyć w ten sposób o pudło to bym się zapisał na turystyczną.

Walczący o pudło w terenowej na prawdę wiele ryzykowali i jak widać starania te były bezsensowne :roll:

Za rok kolejne plejady i zastanawiam się już powoli jaką trasę wybrać, jak będzie powrót do systemu z Mikołajek to jadę szosową na 100% :twisted: , a jak będzie jak teraz to ...................... szosową na 90% :mrgreen:

 

Pozdrawiam forum subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzekłbym nawet dla niektórych kluczowych ale co tam olać to zabawa była fajna

 

 

Zabawa była przednia i ja o nic nie mam pretensji, bo jakby nie liczyć moich czasów to za wiele to nie zmienia :twisted:

ale zdaje sobie sprawy, że niektóre załogi szły grubo i ryzykowały sporo, więc jak ustalone jest, że bawimy się w taryfy, PKC i takie inne to tak powinno zostać do końca.

 

Odnośnie prób tekstowo-zadaniowych i ich uwzględnianiu na równi z czasówkami w klasyfikacji końcowej

 

Wg mnie zdecydowanie bardziej sprawdzał się system z Mikołajek, gdzie część prób zadaniowo-rekreacyjno-sprawnościowych było po prostu na zaliczenie.

Z drugiej strony to co wyróżnia Plejady to m.in też te przerywniki sprawnościowe i trzeba o tym pamiętać :arrow: Plejady to nie tylko ściganie, ale i zabawy wszelakie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, zgoda ale te zabawy to mogą być na poważnie dla turystycznej. Na szosowej niech będą jakieś inne konkursy, o np. TIR był fajny bo trochę jakby w temacie szosowej. Zrobić cofanie po łuku na czas albo montaż bagażnika dachowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to co wyróżnia Plejady to m.in też te przerywniki sprawnościowe i trzeba o tym pamiętać Plejady to nie tylko ściganie, ale i zabawy wszelakie

 

dokładnie tak ,jest mnóstwo innych zawodów gdzie liczy się tylko czas przejazdu i tam można się wykazać :idea:

 

ja jestem akurat za liczeniem tych prób w tegorocznej formie mimo,że strasznie zawaliłem dodatkowe próby :evil: tylko niech ORGANIZATOR właściwie kwalifikuje samochody do klas :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić cofanie po łuku na czas albo montaż bagażnika dachowego:)
np. na TIR-ze :mrgreen:

System z Mikołajek był OK i przynajmniej wiem, że szanse na pudło straciłem bo przestrzeliłem metę, a nie dlatego, że nie umiem jeździć na deskorolce.

Wszystkie dodatkowe zadania w zeszłym roku zaliczałem bo IMO uważam, że takie próby na różnych dziwnych urządzeniach są świetnym przerywnikiem.

 

Albo są próby sportowe liczone na czas i równe szanse na pudło, albo się bawimy w podchody i liczy się tylko zabawa bo na wygraną ma się taki wpływ jak na turystycznej :mrgreen: Szkoda tylko, że organizator też nie może się zdecydować jaki wybrać wariant rywalizacji :roll: Mikołajki były super 8) chociaż muszę przyznać, że tegoroczne plejady były świetnie zorganizowane i klimat był fajny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zakręciłem w pracy i w domu po przyjeździe ale jestem. 8) W związku z tym kilka słów podsumowania.

Plejady nr VII to historia! :cry: Ale za to jaka! Od samego początku było pod górkę. Pod nieobecność mojego osobistego pilota – rotej, który urodził mi w maju cudownego syna!!! :D , udało się szybko znaleźć zastępstwo. Kolega Dominik był pewien wątpliwości ale .... szybko mu przeszły, jak tylko dojechaliśmy na miejsce 8) . Potem było już tylko lepiej. Zyskaliśmy kolejnego SUBAROHOLIKA :twisted: natychmiast po dojeździe po rozmoczonej, gliniastej polnej drodze do piaskowni. :twisted: Wszystko dalej szło według planu (pourywane nadkola i takie tam ... :roll: ) Zostało jedynie spełnić obietnicę poprawienia wyniku z tamtego roku (6 miejsce) i atak na „pudło”. Sprzęt był przygotowany (+ 3 cm w górę ponad standard) ale nie przewidzieliśmy aury i zabrakło opon A/T więc zakopaliśmy szansę na dobry wynik na polu drugiego dnia na łysych Geolandarach :evil: . Tak bywa. :)

 

Ale nie było tak źle. Poszliśmy w klasyfikacji o 2 oczka w górę :!: i zajęliśmy 4 miejsce ze stratą 3 punktów do „pudła” :!: :!: :!: . W przyszłym roku będziemy walczyć o szczyt podium!!! :twisted: Adam będziemy walczyć!!! 8)

 

Ok a teraz podziękowania dla

- mojej Żony (rotej) że mnie w ogóle puściła,

- mojego pilota Dominika (nowego Subaroholika :twisted: ) za wspólny sukces

- dla całego Forum Subaru za wspólną imprezę, :!: :!: :!:

a w szczególności dla Marcina i Oli :!: , Bartkafi z Magdą, Siekli z Kamą, Cybla z rodzinką, Primiego i Firka, Adamowi z rodzinką (jeszcze raz gratulację szczytu pudła), Allrada z Kasią za wspólną walkę: na trasie i wieczorem, a właściwie do białego rana. Bzyku pozdrowionka jeszcze raz gratulacje pudła, Urabusowi z rodzinką za wspólny konwój i imprezy. Pozdrawionka dla Apacza z rodziną. Krótko mówiąc pozdrawienia dla Forum Subaru

- załodze nr 13 za wyciągnięcie z przeklętej łąki drugiego dnia

- oczywiście Carfitowi i Alexowi za opiekę na trasie i do białego rana (Carfit !!! moja żona rotej ciągle Cię pozdrawia!!!)

- Krzysiowi, Robertowi i Marcinowi z Subaru Point z Łodzi za profesjonalną „opiekę” serwisową

- No i oczywiście Dyrekcji za super udaną imprezę i za osobiste zaangażowanie.

 

Już nie mogę doczekać się przyszłego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować wszystkim załogom trasy szosowej za przybycie do Radomia :)

Mam nadzieję, że próby się podobały :twisted:. Jeżeli coś było nie tak - przepraszam w imieniu sędziów z toru i lotniska :)

 

Szczególne pozdrowienia dla dziewczyn z czarnego forka diesla :)

Subaroholicy są zawsze mile widziani w Radomiu :twisted: .

 

 

Dziękujemy bardzo za pozdrowienia i odpozdrawiamy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do spotkania Subaroholików z Poznania, o którym rozmawialismy. Na środę zamówiliśmy lokal - Brothers Pub na Wronieckiej. Iza i Tomek, Daria, Iwona, Arek i wszyscy, którzy chcą sie przyłaczyć - zapraszamy! Iwona - byłoby super, jakbyście zabrali ze sobą zdjęcia i filmiki. W pubie jest rzutnik i duża plansza - będzie mozna sobie wyswietlic i wspólnie obejrzeć. Dajcie znać, czy pasuje Wam ten termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zakręciłem w pracy i w domu po przyjeździe ale jestem. 8) W związku z tym kilka słów podsumowania.

Plejady nr VII to historia! :cry: Ale za to jaka! Od samego początku było pod górkę. Pod nieobecność mojego osobistego pilota – rotej, który urodził mi w maju cudownego syna!!! :D , udało się szybko znaleźć zastępstwo. Kolega Dominik był pewien wątpliwości ale .... szybko mu przeszły, jak tylko dojechaliśmy na miejsce 8) . Potem było już tylko lepiej. Zyskaliśmy kolejnego SUBAROHOLIKA :twisted: natychmiast po dojeździe po rozmoczonej, gliniastej polnej drodze do piaskowni. :twisted: Wszystko dalej szło według planu (pourywane nadkola i takie tam ... :roll: ) Zostało jedynie spełnić obietnicę poprawienia wyniku z tamtego roku (6 miejsce) i atak na „pudło”. Sprzęt był przygotowany (+ 3 cm w górę ponad standard) ale nie przewidzieliśmy aury i zabrakło opon A/T więc zakopaliśmy szansę na dobry wynik na polu drugiego dnia na łysych Geolandarach :evil: . Tak bywa. :)

 

Ale nie było tak źle. Poszliśmy w klasyfikacji o 2 oczka w górę :!: i zajęliśmy 4 miejsce ze stratą 3 punktów do „pudła” :!: :!: :!: . W przyszłym roku będziemy walczyć o szczyt podium!!! :twisted: Adam będziemy walczyć!!! 8)

 

Ok a teraz podziękowania dla

- mojej Żony (rotej) że mnie w ogóle puściła,

- mojego pilota Dominika (nowego Subaroholika :twisted: ) za wspólny sukces

- dla całego Forum Subaru za wspólną imprezę, :!: :!: :!:

a w szczególności dla Marcina i Oli :!: , Bartkafi z Magdą, Siekli z Kamą, Cybla z rodzinką, Primiego i Firka, Adamowi z rodzinką (jeszcze raz gratulację szczytu pudła), Allrada z Kasią za wspólną walkę: na trasie i wieczorem, a właściwie do białego rana. Bzyku pozdrowionka jeszcze raz gratulacje pudła, Urabusowi z rodzinką za wspólny konwój i imprezy. Pozdrawionka dla Apacza z rodziną. Krótko mówiąc pozdrawienia dla Forum Subaru

- załodze nr 13 za wyciągnięcie z przeklętej łąki drugiego dnia

- oczywiście Carfitowi i Alexowi za opiekę na trasie i do białego rana (Carfit !!! moja żona rotej ciągle Cię pozdrawia!!!)

- Krzysiowi, Robertowi i Marcinowi z Subaru Point z Łodzi za profesjonalną „opiekę” serwisową

- No i oczywiście Dyrekcji za super udaną imprezę i za osobiste zaangażowanie.

 

Już nie mogę doczekać się przyszłego roku

 

Góral_z_lodzi strasznie Cie miło było Ciebie poznac :idea: Pozdrów ode mnie swoją małżonke :idea: , jak tego nie zrobisz , w przyszłym roku jak Bóg da , dostaniesz ode mnie taryfę :mrgreen::twisted: zaocznie :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi, że piszę dopiero teraz... naprawiam więc swój błąd :)

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych starych i nowych znajomych. Podziękowania dla publiczności (w imieniu mojej pilotki), za nagrodę foto w kategorii krajobrazy 8) Oczywiście gratulacje dla organizatorów za ogarnięcie tak dużej imprezy, było super. Ciągle muszę się nauczyć, że to tylko zabawa i nie napinać się tak na tych próbach, to może lepiej mi pójdzie :mrgreen: No i pozostaje ćwiczyć, ćwiczyć... Swoją drogą szacun dla załogi wymiatającej imprezą diesel, tylko czemu w klasyfikacji razem z wolnossącymi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mała chwilka więc dopiszę co chciałem dopisać wcześniej, bardzo mocno gratulacje dla CHOJNYCH , KOVALA za wyjęcia pierwszych miejsc,Pumexa i Barego za pudlo w terenowej,tak no i bez ,,kota twu " bez pudła do domu mnie nie wracać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się już wrzucić na YouTube ogólny filmik z Plejad :D Oczywiście jest to TRASA SZOSOWA 8)

 

OGÓLNY

 

ONBOARD

 

Fajne filmiki 8) a nie macie przypadkiem nagranego jakiegoś naszego przejazdu (załoga nr 52: Smiech'u i Michał K)? Wszyscy co mieli sąsiednie numery startowe się załapali, bęben, koval itd. a my nie :cry: ... no chiba że my tak kiepsko wypadliśmy, że nie warto nas było pokazywać :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie tez wrociłe do domu po tygodniowej nieobecnosci zwiazanej z targami w Lipsku

 

Powiem Tylko tyle że BSRDZO POZDRAWIAM PANIA SEDZINE ze żwirowni - widziałem kilka taryf które wpisała a które potem cudownie wyparowały - MEGA niespodzianka

 

Niektóre wpisane czasy to tez mega niespodzianka bo patrząc na nie i pamietajac jak je przejechaliśmy nie było żadnej szansy by po nas różnice były tak znaczne

 

Dla mnie koniec z PLEJADAMI i sportowa rywalizacją bo walczyć w sportowej rywalizacji mając śedziów po przeciwnej stronie to jednak ponad moje siły .

Może ostatecznie turystyczna tylko po to by się z WAMI spotkać

 

Dzięki za fajne wsparcie na trasie - fajna impreza mimo wszysko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koniec z PLEJADAMI
Spokojnie, najpierw odpocznij po plejadach i targach :mrgreen:
Niektóre wpisane czasy to tez mega niespodzianka bo patrząc na nie i pamietajac jak je przejechaliśmy nie było żadnej szansy by po nas różnice były tak znaczne
FIREK było kilku zawodników, którzy jechali na prawdę bardzo szybko i byli wstanie urwać nawet kilkanaście -dziesiąt sekund na próbach na piaskowni. My pierwszego dnia zaspaliśmy :lol: i nasze czasy były gorsze od pozostałych. Szybko zacząłeś jechać od PS5 pierwszego dnia i od tego momentu już praktycznie różnice są minimalne i zazwyczaj na naszą korzyść.

Osobiście gratuluję Ci wykręcenia najlepszego czasu na PS4 drugiego dnia. 0:48,5 zuch po prostu :twisted::twisted: Jak pisakownia to wytrzymała :shock: :mrgreen:

 

Temat taryf przemilczę, ale przepisanie czasów z PS1 do PS4 to IMO gruby błąd. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...