Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Plejady rewelacja. Jako świeżynka,chylę czoła organizatorom:)

Dziękuje wszystkim za świetną zabawę.

Szczególnie cz_mambie;p i jej pilotce:D ( Pilotki jeszcze na stole tańczącej nie widziałam, mam nadzieje, że nadrobimy):D

Izie i Tomkowi (Izotom) za cierpliwe tłumaczenie co do czego:)

Dari za wczorajsze zrozumienie stanu mojego żołądka:)

Piotrowi za doszkalanie nowego fajnego pilota:D

A i chłopakom z nr 99:D za doping i towarzystwo:D

Za rok wybieram się również:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

swoją drogą szkoda, że nikt wcześniej nie rzucił gdzieś między wierszami, że będzie taka akcja (no chyba, że to było nieplanowane...) :| czułem się nieprzygotowany... :oops:

BartZ to był spontan wymyslony przy licytacji dziwnych deptanych rowerów. A okazje do dorzucenia się jeszcze będą - tyle, że musisz po prostu przyjechać na kolejne Plejady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady rewelacja. Jako świeżynka,chylę czoła organizatorom:)

Dziękuje wszystkim za świetną zabawę.

Szczególnie cz_mambie;p i jej pilotce:D ( Pilotki jeszcze na stole tańczącej nie widziałam, mam nadzieje, że nadrobimy):D

Izie i Tomkowi (Izotom) za cierpliwe tłumaczenie co do czego:)

Dari za wczorajsze zrozumienie stanu mojego żołądka:)

Piotrowi za doszkalanie nowego fajnego pilota:D

A i chłopakom z nr 99:D za doping i towarzystwo:D

Za rok wybieram się również:D

 

 

Spoko spoko za rok będziemy wam jeszcze bardziej dopingować : :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda:

Nadrobimy, nadrobimy u Brothersów podczas pokazu zdjęć :-)

Naprawdę super było sie z Wami spotkać i poszaleć. Może przyszły tydzień - czwartek, piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystyczna załoga 35 dotarła do domu ;)

Pozdrawiam załogi wszystkich tras! A zwłaszcza trasy turystycznej za dobrą współprace w zadaniach;) Mógłbym powymieniać, ale nie chciałbym kogoś pominąć ;p

Podsumowując VII zlot, wypadł znacznie lepiej niż poprzedni i oby za rok było jeszcze lepiej :D

Ale tak jak co roku za mało czasu w stosunku do ilości atrakcji.

Jeśli chodzi o "gadżety" to można byłoby to rozłożyć na 2 dni albo zrobić wszystko (może z wyjątkiem tirów) na tym dużym parkingu przy bazie zlotu.

Ale wszystko da się wybaczyć i rekompensuje to przejazd na torze :D

Do zobaczenia za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda:

Nadrobimy, nadrobimy u Brothersów podczas pokazu zdjęć :-)

Naprawdę super było sie z Wami spotkać i poszaleć. Może przyszły tydzień - czwartek, piątek?

Czwartek by bardziej pasował:D

Się wie, że się nadrobi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i pozdrawiam - jak się zgubić, to w doborowym rym towarzystwie. Pozdrowienia dla Golfstrom-ów 2-óch (to oni wyprowadzili nas w te krzaki).

Szczególne pozdrowienia dla spotkanych ekip z Łodzi oraz teamów z czarnego forka i szarego legaca z którymi na koniec drugiego dnia pobłądziliśmy sobie po Kielcach i okolicach :wink:

 

Tsaaaa.... :oops: :wink: W końcu Pani z Naviexperta doprowadziła nas jakoś do Gromady.

 

Turystyczna Nr 73 - wczoraj wieczorem wrócilismy w końcu do Kętrzyna po 1500km. Było naprawdę atmosferycznie - to moje szóste Plejady, więc mam porównanie i wiem co mówię. Trochę się martwiłem o moją lepszą połowę, która była pierwszy raz, ale zupełnie nie potrzebnie - wciąż jest pod wrażeniem imprezy.

1. Pozdrawiam Forum

2. Dzięki za wspólny konwój do Kielc

3. Pozdrawiam Forum

4. Dzięki za organizacje obiadu - jagnięcina idealna

5. Pozdrawiam Forum

6. Siekla, dzięki za doprowadzenie na Tor w Miedzianej

7. Pozdrawiam Forum

8. Dzięki organizatorom za ogarnięcie tematu

9. Pozdrawiam Forum

10. Dzięki wszystkim "turystom" za "pracę zespołową" przy odpowiedziach na pytania

11.Pozdrawiam Forum

12. Dzięki załodze Nr 4 z terenowej (chyba, bo już byłem zmroczony tym absyntem...) za odwiezienie nas do Niestachowa po imprezie

13. Pozdrawiam Forum

14. Dzięki Poblonas za wspólny powrót z Radomia do Janek

15. Jeszcze raz dzięki Wam wszystkim za atmosferę

16. Pozdrawiam Forum

 

pzdr

 

PS. Pozdrawiam Forum

 

edit: Aha, za rok terenowa - nie ma bata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą szkoda, że nikt wcześniej nie rzucił gdzieś między wierszami, że będzie taka akcja (no chyba, że to było nieplanowane...) :| czułem się nieprzygotowany... :oops:

BartZ to był spontan wymyslony przy licytacji dziwnych deptanych rowerów. A okazje do dorzucenia się jeszcze będą - tyle, że musisz po prostu przyjechać na kolejne Plejady :)

A nie daloby sie dorzucic innych ciekawych ofert na licytacje, jak talon na SJSa, karta klubowa Subaru, super-duper wypasny back box, albo special plejady edyszyn nie-ASO remap? W sobote wymyslilismy jeszcze kilka ciekawych, ale teraz juz nie pomne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dla organizatorów i dla wszystkich znajomych (tych starych i nowo poznanych) spotkanych na Plejadach, dzięki za wspaniałą zabawę. Special ThanX dla Mamusi za ałtograff, dla mojego pilota Michała K. że ze mną wyczymał i że wogóle odważył się ze mną wystartować :twisted: , dla całej rodzinki Jurka (szubaru) za miło spędzone chwile, dla Bębna z Kasią, dla całej licznej ekipy Kovala oraz Michała Cz. z Edytą za wspólne kulanie się na dojazdówkach w iście doborowym i miłym towarzystwie 8)

 

Nie będę wszystkich wymieniał bo mi życia nie starczy ... napiszę krótko dzięki dla wszystkich 8)

 

Jeśli ktoś ma jakieś fotki lub filmiki z naszą załogą w roli głównej (załoga nr 52 trasa szosowa) to będziemy bardzo wdzięczni za info.

 

Pozdro i THX,

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba - trasa turystyczna!

 

Ma bardzo wielka prosbe! Potrzebuje namiary na czlowieka, ktory przeprowadzal w czwartek szkolenie dla traski turystycznej. Bede wdzieczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za liczne pozdrowienia. Hurtowo odpozdrawiam :mrgreen:

 

Mam teraz troche czasu to napisze małe wypracowanko :twisted: A więc pokolei:

- od samego początku było zacnie, konwój warszawski liczył chyba 23 samochody a pod koniec dołączyli do nas Firek z Primim. Było grzecznie kulturalnie ale wzbudzaliśmy ogólną ciekawość

- następnie pojechaliśmy na małe wesele do 4 koni. Było nas dobrze ponad 50 os :shock: . Wiem że jakieś delikatne wpadki były (coś było chłodne, na coś trzeba było poczekać), starałem się ogarnąć to jak najlepiej ale smakowitość, temperatura i terminowość to już było poza moją juryzdykcją :mrgreen: mam nadzieję że dzis nie mam na forum dodatkowych 50 ignorów i ktoś mnie wogóle czyta :twisted: 8) . IMHO było całkiem fajnie, raczej smacznie choć może niezbyt obficie. Tak czy inaczej pierwszy spot był zaliczony

- wieczorkiem niestety pojechaliśmy do bazy i skończyło się jak się skończyło. Kilka osob potrzebowało wsparcia conajmniej AutoMapy, niektórzy nawet lawety żeby trafić do swojego pokoju :twisted:

- w piątek od rana ściganko :twisted: . Poza pierwszą próbą pod targami która była typową pachołkolandią na pierwszym biegu reszta mogła się podobać. Adrenalinka była pompowana . Fajne szybkie Kielce 4 razy, tor w Radomiu (niewiarygodnie przyczepny nawet na cywilnej gumie) i lotnisko w Radomiu (próba lekko okrojona ze względu na stojący obok helikopter wykorzystywany przy powodzi). Jechaliśmy na końcu więc sporo załóg udawało nam się oglądać i muszę powiedzieć że sporo szło pełną ... łychą

Dodatki pomiedzy próbami tez były wymyślne. Kto i po co konstruuje te dziwne pojazdy nie wiem ale ma zdrowo pozytywnie pokręconą głowę :twisted: . Deskorolka spalinowa, deskorolka elektryczna, to dziwne kółko z siedziskiem wewnątrz (nie mam pomysłu jak to nazwać), czasówka TIRem :arrow: rewelacja :!: Trochę było dezinformacji organizacyjnej z tym związanych. Były trzy krążące wersje :arrow: 1. próby są dowolne 2. próby obowiązkowe ale na zaliczenie 3. próby liczone normalnie 1:1 jako czasówka . Jak się domyślacie prawidłową odpowiedzią jest 3 8) . Przez to z tego co wiem kilka załóg wogóle do nich nie podeszło bo był tłok a przecież są nieobowiązkowe. No coż poddaje sie i przestaje drążyć temat , dlaczego w Kielcach był powrót do przeszłości po tak oczekiwanej i bardzo pozytywnie przyjętej zmianie zasad liczenia szossówki zastosowanej w Mikołajkach.

Na koniec dnia miałem nielada farta :arrow: wylosowałem funkcję drajwera :twisted: , byłem niczym Szwajcaria, nietykalny. A reszta powtórka z dnia poprzedniego choć jakby z lekką czkawką i delikatniej 8)

- sobota znów ściganko :twisted: . Znów 4 razy Kielce pllus parking w Borkowie. Było szybko, chyba nawet całkiem szybko. Moja żonka, a strachliwa nie jest i poziom tolerancji ma daleko posunięty :mrgreen: , na 3 Kielcach powiedziała tylko krótkie "boję się" a na 4 Kielcach próbowała wejść pod fotel schodząc coraz niżej :twisted: 8)

O sobocie wieczór niech mówią ci bardziej kompetentni :twisted: . Ja wiem że to coś niebieskie o czym wspominała juz Mamusia, a które wciskał Pumex pod pretekstem tradycji 8) , mi nie pomogło w dłuższej posiadówce

 

Generalnie nie podejmuję się wymieniać wszystkich spotkanach forumowiczów i osobno pozdrawiać ponieważ wymienię z 50 os a i tak przegapiłbym conajmniej z 10 osób

 

Generalnie paczka zdrowo zakręconych i rewelacyjnych subaroholików. W Evo nie ma nawet procenta tego co u nas jest normą :mrgreen:

 

To na teraz styknie szerzej opiszę wieczorem :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się domyślacie prawidłową odpowiedzią jest 3 8)

Żartujesz :shock:

 

No to ładnie :roll: Przejażdżki mojej żony TIRem i deskorolką elektryczną kosztowały nas grubo ponad 6 minut. A ja myślałem, że jestem dupa, a nie kierowca bo zająłem chyba 3 czy 4 miejsce od końca :lol:

 

Ale uśmiechu mojej żony po wyjściu z ciągnika nic nie zastąpi :cool: więc nie żałuję, chociaż uważam pomysł wliczania czasów z tych zabaw za delikatnie mówiąc - nietrafiony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nowy "forumowicz" witam wszystkich bardzo serdecznie, zwłaszcza tych, których miałam okazję poznać na ZLOCIE :)

oczywiście szczególnie pozdrawiam Justynkę, Piotra- którzy niby "mimo chodem" zdobyli pudło. Pozdrawiam również naszych stałych towarzyszy- Piotra i Daniela. Było...aż trudno to wyrazić :) Bartz, Ciebie ściskam szczególnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...