Skocz do zawartości

Rdza przy przebiegu 1300 km w miesięcznym Foresterze MY2009-


Robgas44

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w forku przy przebiegu 86 tys wygląda to podobnie, jednak jest to nalot, nie rdza.

 

Jak chcesz mieć czysty tłumik po 9 latach i 200 tys to trzeba audi kupic nie pażdziocha :)

 

W mitshubishi wygląda to znacznie lepiej np w lancerze z 2006 (100 tys) jest czysto.

 

Wydech jak wydech, ale najgorsze są mocowania foteli przednich do podłogi - tam to dopiero działa ruda, w lecie wyczyściłem pomalowałem z podkałdem, teraz po soli znowu się zaczyna...

Może Japończykom nie przyszło do głowy,że drogi można posypywać tonami soli, u nas tylko taki debilizm panuje czy gdzieś jeszcze?

 

dzidz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktoś nową benzynkę z zardzewiałom rurom ???

 

Może już tak niekoniecznie nową bo z 2008 roku ale, rzeczywiście obie rury w Forku wyglądają nie za ciekawie. Zresztą rdza pojawiła się stosunkowo szybko bo parę miesięcy po kupnie. Zbytnio to mi nie przeszkadza bo autem jeżdzi głównie żona ale jak czytam coś takiego:

 

widziałem ostatnio w lublinie Forka z rdzawymi tłumikami, nie wygląda to zbyt ładnie więc nie dziwię się użytkownikom

 

..... to chyba będę zmuszony do sprawdzenia jak w temacie gwarancyjnego odświeżenia wydechu zachowa się ASO w Lublinie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Pomogło!

Dzwoniłem dzisiaj do Auto-Complex Nowy Sącz. Będą lakierować układ wydechowy! :)

Bezpłatnie! :D

Dzięki Robgas44!

 

Jak tam "miecho" z tym wydechem? Pomalowali w Auto-Complex ? Bo kilka dni temu tam byłem i powiedzieli, że gwarancja nie obejmuje co jest napisane .... itd. :evil:

 

A jak teraz wyglądają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam!

Mam podobny problem z korozją wydechu. W ASO Dukiewicz powiedzieli że nic im nie wiadomo o malowaniu na gwarancji.

Jak długo wytrzymuje po oczyszczeniu i malowaniu? Czy ASO maluje też na czarno - myślę że będzie mniej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo wytrzymuje po oczyszczeniu i malowaniu?

Po roku pojawia się znowu, pewnie dlatego ASO zrezygnowało z malowania gwarancyjnego.

 

... a jednak ASO nie zrezygnowały z malowania. Wydech dziś pomalowany w ramach gwarancji w ASO Subaru Nivette na Fieldorfa. ASO Koper też maluje bez gadania.

Edytowane przez Urbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyśmiewanej tu często Skodzie wydech po 140 000 km niewiele różni się od nowego (Octavia I, nowsze są podobno gorsze). icon_sad.gif

 

Wydaje mi się, że bez względu na zapisy w książce gwarancyjnej trzeba się wykłócać z ASO i SIP, bo to nie jest ani normalne zużycie, ani wynik jakiegoś złego traktowania - po prostu ewidentna wada materiałowa.

 

Dołączę się do kolegi. Mam na stanie Skodę Fabie a2002r. wydech fabryczny po 180kkm, więc nie ma co się śmiać..

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...