Jump to content

Urbi

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

About Urbi

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 04/15/1976

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Forester MY 2010
  Levorg MY 2018

Recent Profile Visitors

226 profile views
 1. Urbi

  Kubica w F1

  Robert bardzo dobrze pojechał, a podobno miał być niebezpieczny dla innych na tak krętym torze. Szacun.
 2. Urbi

  CVT - awarie

  Które ASO? Zróbmy może takie małe zestawienie. Chyba czas by wypowiedziała się Dyrekcja/Dział Techniczny
 3. Urbi

  CVT - awarie

  Wymiana w tym samym ASO? OK.... a jakie stosuje się w ASO pod patronatem SIP? Może inaczej, kto miał dynamiczną wymianę w ASO (którym?) i wszystko jest OK? Może jakaś mała lista zadowolonych - tak dla poprawy morale
 4. Urbi

  CVT - awarie

  Może jest szansa na jakiś „gest serwisowy”. Kontaktowałeś się z SIP?
 5. Urbi

  Kubica w F1

  „W werdykcie numer 15050 orzeczono co następuje: „Ustalono, że wypadek został spowodowany awarią kolumny kierowniczej. Awaria ta była efektem źle zaprojektowanych i źle skonstruowanych modyfikacji. Odpowiedzialność za to spada na Patricka Heada, winnego pominiętej kontroli”. Mimo że Head został uznany winnym, nie aresztowano go, ponieważ we Włoszech zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci ulega przedawnieniu po siedmiu latach i sześciu miesiącach, a końcowy werdykt został ogłoszony trzynaście lat po wypadku.” https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ayrton_Senna
 6. Urbi

  Kubica w F1

  Russell to nie jest jakiś leszcz, któremu tatuś kupił miejsce w F1: 2014: Formuła 4 BRDC (mistrz)2017: GP3 (mistrz)2018: Formuła 2 (mistrz) Robert nigdy nie miał tak mocnego partnera w zespole, a jest dużo starszy, miał przerwę i ma JEDNĄ RĘKĘ. Sport to nie tylko wygrywanie z innymi - to też wygrywanie z sobą samym. Jeżeli RK kiedykolwiek, kogokolwiek obejdzie jedną ręką będzie mistrzem...
 7. Urbi

  Subaru Levorg

  Nic tylko trzeba konserwować, a jak silnik/cvt padnie - przeszczepić z WRX-a(USA)/Levorga(JPN) 2.0 DIT.
 8. Urbi

  Subaru Levorg

  Przednia kamera była już w MY 2018. I ten zatkany kurnik... Smutne to wszystko
 9. Urbi

  Kubica w F1

  http://www.sport.pl/F1/7,96296,24673733,george-russell-skomentowal-ostatni-wyscig-czulem-sie-jakbym.html#s=BoxSportLink „ - Byłem zadowolony z mojego przejazdu. Stoczyłem pojedynek z Robertem, który wygrałem. A to jedyny kierowca, do którego mogę się równać - przyznał 21-latek.” Chłopak zdolny, ale gdyby miał klasę to by wspomniał, że auto Roberta jest jeszcze gorsze.
 10. Urbi

  Subaru Levorg

  Może złodziej pomylił z WRX/STI ? Jak się pojawi na OtoMoto Levorg 2.0 z Japonii po przekładce kierownicy to pewnie z tymi częściami
 11. Nie zrozum nie źle. RS to świetne auto. Prawie je kupowałem, ale w necie znalazłem masę informacji o wymianach silnika na gwarancji.
 12. Mam nadzieję, że nie w ostatniej generacji RSa. Ten silnik jest podobno z plasteliny. Temat dla odważnych. Brak aut z USA. Levorgów w Wwie prawie nie widuję. Poza tym większość jeszcze na fabrycznej/przedłużonej gwarancji.
 13. Jeżeli to brzmi jak skóra o skórę (jesteś pewny?) to nie wiem, ale w innym aucie miałem takie skrzypienie wyłącznie na nierównościach (wtedy pracuje bardziej karoseria). Na forum marki goście pół auta rozbierali. ASO demontowało słupki itp. Wszystkim w końcu pomogło popryskanie WD40 na zamki i zawiasy drzwi. Ja zrobiłem to 1 raz. Po 60 kkm jak pozbywałem się auta nadal była cisza. W Levo do tej pory cisza.
 14. Czy były wcześniej jakieś niepokojące objawy? Nietypowa eksploatacja? Paliwo? Już kiedyś o tym pisałem, ale powtórzę: w sieci prawie brak danych na temat awarii tego silnika ALE : 1.Nie jest/był sprzedawany w USA 2.Niedawno rozpoczęto sprzedaż w Australii 3.Na pozostałych rynkach poza Japonią sprzedaż jest znikoma 4.Ew. japońskie przypadki awarii są prawdopodobnie opisane ... po japońsku  Panie Andrzeju, czy wolno spytać o doświadczenia Pana serwisu / SIP z tym silnikiem.
 15. Jak już wielokrotnie pisano na The Forum DIT+CVT ma relatywnie słabe 0-100 km/h, ale elastyczność jest bardzo dobra.
×
×
 • Create New...