Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mi się bardzo podoba! Mam chyba odwrotnie niż większość kierowców Subaru, samochody tej marki zwykle wydają mi się średnio ładne (eufemistycznie mówiąc). Swojego Forysia też pochwaliłbym za wiele różnych rzeczy, ale na pewno nie za dizajn. Już Tribeca wydawała mi się pierwszym krokiem we właściwym kierunku - nowa Impreza to kolejny krok. Chociaż domyślam się, że subarowych ortodoksów to może wkurzać, ale na litość boską dotychczasowy dizajn Subaru pozostawał gdzieś w okolicach lat osiemdziesiątych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Subaru to subaru! 1.6 to także subaru! Ja mialem w justy 66 koni i nie raz wyciolem lepsza fure! :) Tak wogóle to nawet 1.6 by mi styknoł ponieważ za kase kupna samochodu, mogę to kase włożyć w niego! Więc SUPER 8) hahah Kto się stanie mojim Przyjacielem? Jedno co mogę powiedzieć to siatka mogła być wykonana z lepszego materiału! Ta wygl jak z marketu w promocji za 15 złota! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? całkiem, całkiem :?

a jak wewnątrz :?:

 

Też jestem ciekaw... Ale patrząc na Forrestera 2006 STi* spodziewałbym się kontynuacji stylistyki z modeli '05 (według mnie już b. ładnej).

 

* Więcej info o tym Forresterze, w tym zdjęcia wnętrza: www.subdriven.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale istotnie brakuje napisu "S U B A R U" na klapie

 

Też wole napis niż znaczek, gwiazdki do do przodu a na klapie albo IMPREZA albo SUBARU :mrgreen:

 

AFAIR w STi JDM nie ma takowego napisu na klapie, a te zdjęcia właśnie wyglądają na pochodzące z ojczyzny szuwarków. Założe się, że w wersji, która trafi do nas, będzie wszystko po staremu, przynajmniej w tej kwestii.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

quote="Than_Junior]Obawiam sie, ze w tej nowej wersji rowniez na europe nie bedzie napisu "SUBARU". Tak samo zniknal juz z Legacy :(

I trzeba ludziom tłumaczyć co to za autko bo mało kto poznaje.

Nieświadomie kupiłem listwę ochronną na tylny zderzak i już mam napis Subaru.

Tak więc na parkingach pytań mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja slyszalem, ze AvtoZAZ - czyli producent Zaporozcow z Ukrainy - cudowny wybawca naszego Dełó-FSO - wykupil licencje od Dełó i FHI i bedzie po fuzji budowal cos takiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bardzo kumaty po krzyżacku, ba, powiem więcej, nie kumam z niego prawie nic, ale z tego co podpowiada mi intuicja i znajomość 1 słówka (herbst = jesień 8) ), wynika, że nowa impreza zostanie pokazana publice jesienią tego roku na IAA we Frankfurcie. Informacja pochodzi z: http://www.automotorundsport.de/d/84055

 

To by potwierdzało, dlaczego Szanowna Dyrekcja postanowiła nabrać wody w usta i nie mówić nic na temat nowej imprezy do czasu targów :twisted: (więcej info - w wątku: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101784 )

 

Potwierdziło się też (?), że wolnossąca będzie miała 160 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna garść informacji...

 

http://www.autoexpress.co.uk/news/57351 ... _here.html

 

Zanosi się na to, że plotka o 2.5-litrowej wersji w Europie staje się coraz mniej plotką, a coraz bardziej rzeczywistością.

 

Piszą też, że samochód ma się pojawić w salonach w październiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że niewiele osób jest zainteresowanych tematem nowej imprezy (niewiele dzieje się w tym wątku), ale jeśli ktoś jest zainteresowany, to mam kolejną informację: pewna amerykańska firma flotowa sugeruje, że już od lipca będzie można spodziewać się pierwszy egzemplarzy nowej imprezy. Więcej info na:

 

http://www.donlen.com/buildstart_subaru.asp

 

 

PS. Zwróćie uwagę na amerykański format daty tj. mm/dd/yyyy, a nie tak jak u nas dd/mm/yyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...