Skocz do zawartości

Trening NMNP by Vert - Niedziela 07.02.2010


Norveg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam serdecznie !

 

jutro z rana jade do nmnp doglądnąć odcinków i zastanowić się jak zrobić nowa trase lub przedluzyc obecna.na razie obecny odcinek 3km został dodatkowo poszerzony dwukrotnie. tak wiec jest 3 km snieznej autostrady ( miesci sie 6 aut po szerokosci ) :twisted:

 

informuje rowniez ze dlugos i szerokosc trasy zapewnia przepustowosc duzej ilosci aut.

informuje rowniez ze robie taki odcinek po raz ostatni w tym roku (to jest potworna harówa)

i wiecej finlandi nie robie.

 

kasa jak poprzednio.symboliczne 150 pln od osoby jezdzacej.

 

vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że nasz spedcjalista od robienia Finlandii w Polsce jest dzisiaj mega zajęty to w jego imieniu oraz w swoim zapraszam wszystkich do Nowego Miasta w niedzielę. od 9 rano

 

Vert ogarnia równiarkę i szeroką próbę plus dodatkowo wytyczymy 2-3 kilometry nowego oesu aby ten co bym w zeszłym tygodniu wydłużył się i nie był taki sam.

mam nadzieję ze po ostatnich treningach już wiem czego chcemy i w sobote będziemy się uwijać z szeroką kolejną fajną próbą.

 

stacjonujemy w hangarze.nie robie zadnych grili,srili czy innych masazy.nie będę miał żaby,kluczy ani podnosnika

TRENING bez instruktorów którzy robią laske.tylko jazda dla gosci z jajami.

LINY I ŁOPATY mile widziane

 

150 pln.OSOBA jezdząca.

 

jak by co 509 123 400

 

Yo!

brzmi interesujaco tylko czemu dopiero od 9.00?

A koniec o ktorej?

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.norveg

2.lynx

3.harvester

4.michałek

5.elbroch

6. Durbos

7.cybel

8. Michael&Monika - jak bóg da, a partia pozwoli

9. gpruszko

10 piter_s

 

A ch.j ..impreze organizowana przez verta biore w ciemno, tylko czy nie idzie jeszcze na sobote tego przedluzyc?

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruszko :mrgreen:

 

piter.s

dlatego że przez cały tydzień zajmuje sie tym: www.medicalspace.pl

a w sobote Od rana do nocy robie trasę, tak abyscie byli szczesliwi.natomiast w ostatni trening o godz 14,30 nie bylo juz chetnych na jazde :idea: jesli jezdzisz non stop przez pare godzin to gwarantuje ze bedzisz mial dosc.jesli nie: robie w pon.jazdy TYLKO dla CIEBIE :!:

 

... jezdzimy do zciemnienia.chyba ze bedzisz chcial dalej.prrrrrrrrroszę bardzo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruszko :mrgreen:

 

piter.s

dlatego że przez cały tydzień zajmuje sie tym: www.medicalspace.pl

a w sobote Od rana do nocy robie trasę, tak abyscie byli szczesliwi.natomiast w ostatni trening o godz 14,30 nie bylo juz chetnych na jazde :idea: :!:

 

... jezdzimy do zciemnienia.chyba ze bedzisz chcial dalej.prrrrrrrrroszę bardzo :cool:

 

a to tylko dlatego ze mnie tam nie bylo ;P

Ale chwala tobie vert za te inicjatywe.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie obecny odcinek 3km został dodatkowo poszerzony dwukrotnie. tak wiec jest 3 km snieznej autostrady ( miesci sie 6 aut po szerokosci ) :twisted:

 

 

O nieeee :cry: A było tak zajebiście wąsko... Verciuuuuu nie zrób tylko parkingu, bo jak ktoś chce szeroko to może się pokręcić wokół latarni na dachu Galmoku. Mnie się podobało, bo trasa wyglądała jak prawdziwy oes.

 

Także jeszcze raz: nie przesadzaj z poszerzaniem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie obecny odcinek 3km został dodatkowo poszerzony dwukrotnie. tak wiec jest 3 km snieznej autostrady ( miesci sie 6 aut po szerokosci ) :twisted:

 

 

O nieeee :cry: A było tak zajebiście wąsko... Verciuuuuu nie zrób tylko parkingu, bo jak ktoś chce szeroko to może się pokręcić wokół latarni na dachu Galmoku. Mnie się podobało, bo trasa wyglądała jak prawdziwy oes.

 

Także jeszcze raz: nie przesadzaj z poszerzaniem :idea:

 

lotnisko ma 550 hektarów niestety panowie ze szkoły kuchara uznali ze nie bedą wydawac kasy na swoje trasy wiec rozj... moją trase poszerzajac ja...

 

dlatego jade jutro zobaczyc co panowie od kuchara narobili i jesli mi to nie bedzie odpowiadac robie nowa zupelnie trase :wink: ,bez wzgledu na koszty

 

panowie spoko.wiecie ze was nie zawiode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade jutro zobaczyc co panowie od kuchara narobili i jesli mi to nie bedzie odpowiadac robie nowa zupelnie trase :wink: ,bez wzgledu na koszty

 

panowie spoko.wiecie ze was nie zawiode.

 

Vert zawsze wiedziałem, że kozak jesteś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostatnio bylo fajnie :) zatem i tym razem się wybieram...

 

1.norveg

2.lynx

3.harvester

4.michałek

5.elbroch

6. Durbos

7.cybel

8. Michael&Monika - jak bóg da, a partia pozwoli

9. gpruszko

10 piter_s

11. Kuba

12.PSYCHObójca;czarny fory n/a

 

... a co do ilości jeżdżenia - ja do 14:30 zrobilem 130km po torze(a wolny samochod mam;)) :) a można bylo zrobić więcej tylko co chwila żeśmy się z zasp wyciągali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O nieeee :cry: A było tak zajebiście wąsko... Verciuuuuu nie zrób tylko parkingu, bo jak ktoś chce szeroko to może się pokręcić wokół latarni na dachu Galmoku. Mnie się podobało, bo trasa wyglądała jak prawdziwy oes.

 

Także jeszcze raz: nie przesadzaj z poszerzaniem :idea:

 

Ja bym jeszcze proponowal zeby byly partie typu "zakret w zakret" czy tam "łuk w łuk" coby troche masą pobalansować i miec fun ze składania żelastwa. Jazda typu prosta-zakret-prosta-zakret jest taka sobie.

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod numerem 13 wystawiamy swojego zawodnika, do niedzieli powinien wytrzeźwieć :twisted: jakby co pokażcie mu gdzie jest kierownica i gdzie ma jechać :mrgreen:

 

 

1.norveg

2.lynx

3.harvester

4.michałek

5.elbroch

6. Durbos

7.cybel

8. Michael&Monika - jak bóg da, a partia pozwoli

9. gpruszko

10 piter_s

11. Kuba

12.PSYCHObójca;czarny fory n/a

13. Jurek P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercik, na dzień dzisiejszy na 50%. Ale zrobie wszystko żeby być tylko legaca pod śniegiem muszę odnależć :mrgreen:

 

 

1.norveg

2.lynx

3.harvester

4.michałek

5.elbroch

6. Durbos

7.cybel

8. Michael&Monika - jak bóg da, a partia pozwoli

9. gpruszko

10 piter_s

11. Kuba

12.PSYCHObójca;czarny fory n/a

13. Jurek P

14. Gazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem wlasnie z NMNP. trasa z zeszłego tygodnia została poszerzona i ma teraz szerokosc normalnej drogi.rozbite zostaly wyzsze bandy mozna latac na 4 :cool:

 

w sobote zrobie kolejne pare km oesu tak aby caly odcinek mial ok 6-7 km pomysl mam taki aby te pare km zrobic w lagodne łuki tak aby mozna na 3-4 latac bokiem pareset metrów :twisted:

 

to tyle.zapewniam ze przepustowośc trasy jest ogromna.

 

juz dzis prosze zaopatrzyc sie w lopaty,liny i co tam kto chce.bedziemy rowniez przygotowani na lód zabierając ze soba duze ilosci soli tak aby nie slizgac sie bez sensu.

 

do zobaczenia-urodzinowy vert :twisted:

 

 

ps.prosze zabrac kaski jesli ktos ma :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz byku swoim sztruclem ? przyjedz to polatamy bokami.jest bosko

 

niestety ani na 1 ani teraz nie mam takiej możliwości i tylko się wkurzam :evil: gdy czytam jak fajnie było już i będzie jeszcze :idea:

 

mam nadzieję ,że znajdziesz siły zrobić jeszcze raz tej zimy taką finlandię :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...