Skocz do zawartości

Trening NMNP by Vert - Niedziela 07.02.2010


Norveg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Edwin nie badz miekka parowa - RS sie nada :mrgreen:

 

Jak mi zasponsorujesz przedni zderzak to jestem :mrgreen:

W sumie to nie jest w cale drogi, tylko 6k :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam :(

 

u a szkoda, ale Michel :idea: , zderzak miał sponsorować Jabar :mrgreen: , może zmienisz zdanie :?: :twisted:

 

P.S. w przyszłym tygodniu bede w weekend w wawie, moze coś zoorganizujemy ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie ma dramatu. Prawa złamana, lewa stłuczona. będę żył :cool:

 

Faktycznie minę miałeś dzisiaj nie tęgą :mad:

 

Zabolało jak rączki odmarzły?

 

Vert dzisiaj przybrał kolor siny z zimna - z takim poświęceniem zasuwał na równiarce

Spróbujcie jutro napisać, że wam się nie podoba :evil: :roll: :mrgreen:

 

Trasa śnieżna by vert polecana przez MaćkaSubru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas i vertowi za organizację !

 

Szczególne podziękowania dla kolegi, który poratował mnie 'ćwiartką' Motula i dla Jabbara za podnośnik.

 

Gdyby na przyszłość udało się zminimalizować przestoje, było by super (wczoraj w Ułęży zrobiłem ok 160km po trasie, dzisiaj tylko ok 40km :cry:). Dobrze że przynajmniej nic nie urwałem, bo bandy były twaaarde i zabrały dzisiaj nie jeden zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i ja :cool: Było mega Vert jak nikt przygotował trasę która pozwalała się wszystkim wyszaleć za to mu chwała. Nie obyło się bez wycieczek za tor ale większych strat dziś nikt nie miał co świadczy o poziomie zawodników oraz [przygotowaniu trasy. Dzięki wszystkim za miłą zabawę. Materiały mamy sporo wiec cos na pewno fajnego z niego wyjdzie.

 

W sprawie materiałów dla was zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się wyjeździłem, choć musiałem wcześniej wracać - vert dzięki za przygotowanie impezy (nie samochodu :D) i oby były kolejne

 

@elberoth: nie wiem jak Ty jeździłeś, ale ja wyjechałem około 15:15 i zrobiłem 100km po trasach, a można było pewnie jeździć gdzieś do 16:30. jak ja wyjeżdzałem to była jazda non-stop, prawie bez zatrzymywania na start/mecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za przybycie.zrobiłem wszystko co było w mojej mocy aby dzień był udany. :idea:

 

elberoth 40 km :?: :shock: wiekszośc osób zrobiła od 120 do 160 a jak widziałeś wszyscy jezdzili po kolei. wybacz w taki razie...że weekend się nie udał.

 

40 km. odcinek miał 5 km znaczy sie że zrobileś 8 kółek :shock: ... :?:

 

pozdrawiam wszystkich i czekam teraz ja na jakis trening.może ktoś ogarnie lepiej niż ja :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, można było najechać od cholery kaemów.

Jabar 120, Kołdej chybe też tyle, ja nie chcąc po raz czwarty zabić Antyka, z przejazdami na prawym 80km.

Dzięki Vert było naprawdę super.

 

Najfajniejsze "dzwony": Adam. , Piotr Fukowski, Jurek P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert - GJ, super traska, mam nadzieję że jeszcze coś tam ogarniesz tej zimy i już swoim antykiem trochę pozwiedzam. Teraz też sie musze napić bo skostniałem. No i gratulacje dla Piota Fukowskiego za najdłuższy skok treningu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dodam że odcinek był własciwie pusty od 14.30 a jezdzilismy do 16.30...no nic jednym sie podoba jedno innym co innego.ide pić łyche bo troche zmarzłem :mrgreen:

 

Vert - widocznie nie trafiłem z timingiem. Byłem od 10.30 do 14.00, akurat trafiłem na zmianę trasy, potem na kolejną długą przerwę (solenie ?). Gdybym został do 16.30 to na pewno wyjeździłbym sporo więcej km, skoro jak piszecie od 14.30 było pusto... Wygląda na to że za wcześnie odpuściłem.

 

Mimo wszystko jednak niedziela dla mnie jak najbardziej na '+' ! Oby więcej takich imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...