Skocz do zawartości

Trening NMNP by Vert - Niedziela 07.02.2010


Norveg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuję. Trasa długa i zróżnicowana, lepsza niż w Ułężu, bo więcej szybszych łuków. Rzeczywiście to miejsce ma potencjał i jak się postarać to można go wykorzystać. Brawo vert i reszta ekipy zaangażowana w przygotowanie trasy. Wielkie dzięki.

Przejechałem po trasie 105 km (a przez godzinę mnie w ogóle nie było bo pojechałem coś zjeść) i jeździłem z przerwami. Jak ktoś naprawdę chciał to mógł zrobić ponad 150 km, więc trzeba być niezłym malkontentem, żeby narzekać na kolejki :mrgreen:

 

Mimo delikatnej straty w postaci pękniętego zderzaka dzień niesamowicie udany.

Dziękuję bardzo gpruszko za pomoc w wyciągnięciu mojego autka z zaspy. Miałem nadzieję, że uda się tego uniknąć ale po zmianie kierunku jazdy niektóre ciasne lodowe zakręty po szybszej sekcji wyrastały jak spod ziemi :wink: .

 

cybel dzięki za wspólną jazdę powrotną, spokojną aczkolwiek dynamiczną... ale te nasze subaraki chodzą... :wink:

 

Logistycznie dla łódzkiego regionu to bajka w porównaniu z Ułężem. Niecałe 100 km. Godzinka z okładem i jest się na miejscu. Poza tym podróż tam i z powrotem plus 100 km "OS-u" na jednym baku. Czego chcieć więcej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki Vert ! Trasa - mistrz :) Dobry pomysl z odworceniem jej w polowie dnia - w druga strone nawet bardziej mi sie podobalo :D

Pozdr, dla wszystkich obecnych !

 

Ania & friend - dzieki za lopate ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, szczerze fajno było :mrgreen:

 

mam 4 onboardy, i każdy jeden jest do dupy :mrgreen:, pierwsze cuś sie ładuje, potem bedzie gonitwa za Adamem. :twisted: + pierwsza banda, potem już nie wiem co, w każdym razie nic ciekawego i generalnie do bani :mrgreen:

 

 

apropo, humor po pierwszym trzepnięciu w bandę:

 

dscn0059v.jpg

 

normalnie jak idiota no :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert dzieki za super dzień!! :grin: Bez wazeliniarstwa, najlepiej przygotowana trasa po której jeździłem. Antyk przeżył, większych strat nie było oprócz gaci do prania po przejechaniu paru metrów na dwóch kołach :mrgreen::mrgreen:

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, super trasa i organizacja,wielkie dzięki za przygotowanie takiej imprezki dla wszystkich którzy "włożyli" swoje łapki w jej organizację.

Przejeżdziłem po trasce 120km do ok.15.15 z kilkoma przewami po parenaście minut.Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych.

Apacz, również dzięki za dróżkę powrotną,a chodzą i ciągną równo.

Piotrek tym swoim skokiem przez chyba 1,5m bandę pobił na głowę wszystkich,nawet Małyszowi lepiej chyba by nie wyszło. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt, Fakt zapomniałem pogratulować Ani super jazdy :)

Ja mogę Ani pogratulować trafności oceny mojej osoby - burak :mrgreen:

 

Przy odkopywaniu Piotrka i torowania mu indywidualnego toru :wink: została mi w dłoni czyjaś piękna, czerwona łopata śnieżna. Zguba czeka u mnie na właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt, Fakt zapomniałem pogratulować Ani super jazdy :)

Ja mogę Ani pogratulować trafności oceny mojej osoby - burak :mrgreen:

 

Przy odkopywaniu Piotrka i torowania mu indywidualnego toru :wink: została mi w dłoni czyjaś piękna, czerwona łopata śnieżna. Zguba czeka u mnie na właściciela.

 

Ania super ! :twisted:

 

łopata fukoszczaka :!:

 

jak sie pakowalismy piotrek powiedział...kur...jakis burak zaje...mi łopate :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

czy Ania jest na forum...

 

bartek dzięki za pomoc :cool:

 

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 9:11 pm ]

Vert dzieki za super dzień!! :grin: Bez wazeliniarstwa, najlepiej przygotowana trasa po której jeździłem. Antyk przeżył, większych strat nie było oprócz gaci do prania po przejechaniu paru metrów na dwóch kołach :mrgreen::mrgreen:

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych

 

dzieki chłopie.cieszę się. ja wypilłem juz troche i jest mi wreszcie ciepło :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, dzięki za imprezę. To było prawdziwe zimowe jeżdżenie.

 

Lepiej nie będę pisać do jakiej prędkości rozpędzałem się na piątce pod koniec prostej:)

 

Delikatne straty w sprzęcie są, ale to mniej ważne. Zabawa była super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: bylo zajebiscie :mrgreen:

super OS

super towarzystwo

super, ze nie walnalem dacha

super, ze zaraz po tym nie walnalem klocka

super, ze kamerzysta, ktory ze mna wtedy jechal nie walnal klocka

super, ze sa ludzie, ktorym w mrozie chce sie jezdzic rowniarka i pchac lapy w gasienice :razz:

 

dzieki wszystkim za mila niedziele

 

Vert i spolka - dobra robota

 

 

jak sie pakowalismy piotrek powiedział...kur...jakis burak zaje...mi łopate :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

czy Ania jest na forum...

 

Chyba nie ,ale pisz śmiało... znajdzie się taki, co jej doniesie :roll:

 

Buraki, Ania jest na forum :twisted::mrgreen:

Można sie dołączyc? :)

 

....

18. Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem podziekowac ze moglem jako zajmowacz prawego siedzienia pouczestniczyc w pojezdzawce. Szczegolne dzieki dla Verta za profesionalne przygotowanie imprezy, bo moim zdaniem wszytko bylo git :wink: dzieki dla Osta(za przejazd, to bylo mega :shock: ), Gazika(rowniez za przewiezienie, nie wiedzialem ze jazda na dwoch kolach jest tak stresujaca :twisted: ), Kolegi w czarnym Foresterze(tez za przejazd, na prawde ogarniasz :wink:) i dla Harvestera oraz Lynxa za przejazdy, mile towarzystwo, dostarczenie i odwiezienie :cool: Mam nadzieje ze nastepnym razem juz bede mial okazje posmigac. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert

 

Patrzac na fotki to pelen szacun za szerokosc i przygotowanie drogi.

W sobote bylem w Ulezu i tak szeroko to nie bylo. Szkoda ze nie wybralem sie do Ciebie. :cry:

Moze za tydzien bedziesz cos organizowal to chetnie sie pisze.

Czytajac posty zauwazylem ze ktos byl i tu i na Ulezu w ten weekand wiec moze powie kilka slow dla porownania na temat przygotowania tras w obu miejscach.

 

Pozdrawiam[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niecierpliwych kilka zdjęć z pospolitego ruszenia w celu wyciągnięcia latającej rajdówki i forka, który myślał, że jest czołgiem :wink:

 

 

zdjecia

Do Szuflandii z tymi zdjęciami :mrgreen: Etykiety zapałczane były większe :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 08, 2010 6:29 am ]

Czytajac posty zauwazylem ze ktos byl i tu i na Ulezu w ten weekand wiec moze powie kilka slow dla porownania na temat przygotowania tras w obu miejscach.
imprezy Czwartka są szkoleniowe, zatem nie ma potrzeby odśnieżania całego pasa startowego, wręcz odwrotnie, a profi kierownicy pomimo tego wczoraj w Ułężu osiągali prędkości ponaddźwiękowe :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...