Skocz do zawartości

Ćwiczenie technik jazdy GT - wstęp.


lukasz_gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam od niedawna gt'ka i troszkę go nie ogarniam

z uwagi na porę roku i idące za tym możliwości proszę o jakieś materiały

dotyczące techniki jazdy np. jazda w kontolowanym poślizgu.

 

dokładniej pisząc chodzi mi o coś w stylu

"sportowa jazda samochodem" -BOGDANOW, CYGANKOW

-tylko bardziej 4x4 ponieważ jak zauważyłem jest to zdecydowanie inna jazda niż RWD

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz tę książkę w pdfie to podaj maila na PW - zajmuje jakieś 1,5 MB.

 

Natomiast z własnego doświadczenia - proponuję zainwestować jakieś 400zl i udać się nowym nabytkiem do szkoły doskonalenia jazdy :wink:

Książki można czytać latami, a jeden dzień praktyki z kimś ogarniającym kto "palcem pokaże" co i jak robić bez porównania efektywniejszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam spotkania foeumowe mysmy wczoraj po kilkadziesiat litrow wyjezdzili i wiekszosc pozaliczala kilka takich sytuacji ze gdyby to była droga cywilna BYŁO BY BAAAAARDZO DROGO!!!!

 

Po krotce

-wynajecie toru po 80zl na łba

-z 30l paliwa zalerzy kto ile wysmiga i czym

-kilka foumowych osob w grupie 15 zawsze sie znajdzie z 2-3 osoby co bardziej ogarniaja i pomoga

-no i grill oczywiscie

 

Zapomnij o książkach w praktyce na zamknietym torze w stosunkowo mało destrukcyjny sposób nauczysz sie najwiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz tę książkę w pdfie to podaj maila na PW - zajmuje jakieś 1,5 MB.

 

To ja również bardzo ładnie proszę :cool:

na lukdh@wp.pl

 

Na podstawie lektury tej książki szlifowaliśmy pierwsze umiejętności z kolegą "za młodziaka", mam do niej ogromny sentyment lecz niestety dawno temu pożyczona nie wróciła do mnie :sad:

 

Co do pytania w temacie - ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia... A w trakcie lub międzyczasie podpatruj innych, dobrze robi przejażdżka na prawym, a później znów...ćwiczenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie lektury tej książki szlifowaliśmy pierwsze umiejętności z kolegą "za młodziaka", mam do niej ogromny sentyment lecz niestety dawno temu pożyczona nie wróciła do mnie

 

Mam ten sam problem tez prosze:)

janota2@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawialo czemu ktos podaje adres mailowy bez tradycyjnej malpy (@) zeby utrudnic zadanie osobie, ktorej podaja adres?

 

Niektore skrypty anty spamowe nie przepuszczaja @ zeby ograniczyc ryzyko. Najbezpieczniej napisac bez - chociaz teraz to juz chyba nie wystepuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawialo czemu ktos podaje adres mailowy bez tradycyjnej malpy (@) zeby utrudnic zadanie osobie, ktorej podaja adres?

 

Przede wszystkim żeby spamerzy mieli trochę trudniej zdobyć twój adres mailowy, co robią za pomocą zautomatyzowanych skryptów, które analizują wszelkie strony www (i nie tylko) i zbierają takie adresy. Jeśli chcesz możesz podawać swój adres w normalnej postaci ale licz się ze zwiększoną ilością spamu w skrzynce w bliższej lub dalszej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...