Skocz do zawartości

Leasing, gdzie najlepiej?


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Najem auta, niby fajnie, ale.... a co Wy sądzicie - czy to korzystne / korzystniejsze od leasingu ?? 
 

Po dwoch leasingach biore teraz auto w wynajem na 3 lata
Zero wplaty wlasnej, serwis, ubezpieczenie, opony, assistance w cenie
Jak sie skonczy umowa to zobacze co dalej ale na ta chwile wynajem bardziej mi sie kalkuluje default_smile.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blixten napisał:

Najem auta, niby fajnie, ale.... a co Wy sądzicie - czy to korzystne / korzystniejsze od leasingu ??

 

Jest wiele za i przeciw do uwzględnienia, które zależą od konkretnej sytuacji, więc nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie. Dla jednego może być lepszy leasing, dla drugiego najem

 

Mnie najmy z różnych względów nie pasują, m.in. dlatego, że nie chcę lecieć z każdą ryską do serwisu, żeby nie być za to kasowanym na koniec umowy (o tym w materiałach zachęcających do najmu jakoś nigdy nie wspominają ;)). Ale to tylko jeden z czynników 

 

   

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FilipBB napisał:

Z Subaru jest chyba ciężko z najmem. Nie ma żadnych Subaru ani na carsmile ani na automarket.

z mojego doświadczenia: 3 letnie subaru schodza bardzo dobrze, w dobrej cenie. Moje ostatnie odkupił użytkownik forum, chyba pracownik serwisu toyoty, praktycznie od ręki, zadowolony byłem i ja i on i chyba nowy właściciel. Więc nie ma problemu ze zbyciem auta po 3 latach. A to chyba największa zaleta najmu, zero problemu ze zbyciem auta, cała reszta jest na minus, wspomniany stan auta, przebieg roczny, no i wyższy koszt niż leasing

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...