Jump to content

turbowanny.pl

zofx

Recommended Posts

witam

sprzedalem GLa, kupilem GT kombi. zakochalem sie troche.

wpadlem na dziwny pomysl zrobienia strony www ( grafik jestem ) zajawkowiczow turbowanien. chce zrobic strone najladniejszych turbowanien w polsce (np. turbowanny.com lub cos w podobie ). taka lista z fotkami krotkim opisem itd. opracuje jakies logo turbowanien i zrobi sie vlepy :D

na forum zalozymy topic w ktorym lud bedzie mogl wykazywac checi dodania auta na www

oczywiscie moja musi tez sie tam znajdowac : D

ktos za ? ( moze poprostu strone ogolnie z turbodoładowanymi subarynami, podzial na GC ,GD itd )

pozdrawiam

----------------------------------

EDIT:

www.turbowanny.pl - w budowie

NICKI, OPIS, ZDJĘCIA AUT PROSZE PRZESYLAĆ NA PW. DZIEKI

• Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ciekawy pomysl. mimo, ze nie jestem posiadaczem wanny to fajnie gdyby powstala jeszcze jedna dobra stronka o subaru imprezie ;) a adres turbowanny.pl brzmi niezle :grin:

To go lepiej zarezerwujcie, bo za tydzien pewnie pojawi sie jako domena na sprzedaz ;)

hehe. ok to ja biore domene i zrobie strone. prosze powiadomcie tez innych uzytkownikow wanien. mysle ze moze nam sie udac stworzyc cos fajnego. tym bardziej ze taka strona moze odstraszyc potencjalnych zlodziei :P bo kazdy bedzie znal wanny w polsce :)

turbowanny.pl juz moja. poczekam na info czy bedzie wiecej osob i zrobie jakas strone i logotyp

: ) i nowi koledzy się znajdują : D

btw. dajcie fotki wanny od boku, bo mysle nad logo i mam dziwny pomysl : - ) tak zeby tył był dobrze widoczny bo na nim mi zależy

ogłaszam konkurs pieknosci, nagroda to uzycie 1/5 sylwetki Twojego auta w logo turbowanny.pl : - P !!

[ Dodano: Sob Sty 02, 2010 7:11 pm ]

przenies do off topica troche nie to miejsce....ale pomysl fajny :twisted:

jedyna droga do zdobycia rozgłosu to skandal :twisted: :-) kto by patrzyl na topic w OFF TOPIC :mrgreen:

: ) i nowi koledzy się znajdują : D

btw. dajcie fotki wanny od boku, bo mysle nad logo i mam dziwny pomysl : - ) tak zeby tył był dobrze widoczny bo na nim mi zależy

ogłaszam konkurs pieknosci, nagroda to uzycie 1/5 sylwetki Twojego auta w logo turbowanny.pl : - P !!

tylko jedna forumowa turbowanna (której już nie ma) zasługuje na zaszczyt bycia znakiem tego przedsięwzięcia :mrgreen:

teraz tez istnieje, a w zasadzie jej pol

dzisiaj na nią patrzyłam, śniegiem przysypana stoi na parkingu i czeka na kurację :sad:

zofx, super pomysł :idea: Na razie służę fotkami Żaby. Za jakieś dwa, trzy tygodnie będą fotki Żaby po wizycie u chirurga plastycznego :twisted:

czeka na kurację :sad:

Ty to wszystko popsujesz :razz: :wink:

Ze ja tu nowy jestem to sie zapytam :mrgreen:

Co rozumiecie przez pojecie turbowanny???

Bo to ze ma bicze wodne i turbo masaz to rozumiem, ale wanna....

wszystkie kombi :grin:

wanna dotyczy imprezy GT wagon. prawdopodobnie do my00, ale nie jestem pewien :-)

zrobilem juz cos wstepnego i czekam na opinie.

turboo.jpg

turasdr.jpg

pytanie: zostawiac i modyfikowac, zostawiac i uzyc, myslec nad czym innym ?!?!

zrobilem juz cos wstepnego i czekam na opinie.

logo fajne - tylko moze mniej detali (np zgubilbym lusterko i generalnie moze troche bardziej minimalistycznie)