Skocz do zawartości

Osiemnastki w foresterze


freeQu

Rekomendowane odpowiedzi

Troche się obawiam o zawieszenia, bo czuć każda nierówność na drodze i troche buda trzeszczy na warszawskich traktach;-))))

Heh, to musisz się ze mną przejechać, od razu stwierdzisz że twój Foryś na 18, jest bardzo komfortową limuzyną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się obawiam o zawieszenia, bo czuć każda nierówność na drodze i troche buda trzeszczy na warszawskich traktach;-))))

 

Hehe, to zapraszamy do grodu Kraka - mała rundka po mieście i tak powybija mocowania zawieszenia, że samo się auto obniży :) Zapewne forumowicze z zacznego Wrocławia też mogą się pochwalić podobną jakością nawierzchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee taki obiecujący temat postu, juz się nawet napaliłem troszeczkę :shock: a tu o felgach dyskusja :?

 

Co chcesz, felgi są śliczne i do tego maja okrągłe kształty :P no i głowa ich nigdy nie boli 8)

 

Niby racja, ale takie jakieś niemiłe w dotyku, twarde, zimne... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee taki obiecujący temat postu, juz się nawet napaliłem troszeczkę :shock: a tu o felgach dyskusja :?

 

Co chcesz, felgi są śliczne i do tego maja okrągłe kształty :P no i głowa ich nigdy nie boli 8)

 

osiemnastki w Foresterze - dobre :lol: aaaa to o koła chodzi... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla kieszeni sa równie bolesne jak "osiemnastki", o któych myślisz

 

Dobra przekonaliście mnie, inwestycja rzeczywiście podobna ale felasie jednak trochę dłużej posłużą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla kieszeni sa równie bolesne jak "osiemnastki"

ja napszykład jestem dziewiętnastką, mam okrągłe kształty i nie jestem bolesna dla kieszeni,więc sie nie przejmujcie czy to szesnastki, siedemnastki czy osiemnastki, wszystkie są ok :wink:

pozdrawiam niezdecydowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla kieszeni sa równie bolesne jak "osiemnastki"

ja napszykład jestem dziewiętnastką, mam okrągłe kształty i nie jestem bolesna dla kieszeni,więc sie nie przejmujcie czy to szesnastki, siedemnastki czy osiemnastki, wszystkie są ok :wink:

pozdrawiam niezdecydowanych

 

graża, to ty jednak z tych mniej grzecznych dziewczynek jesteś :P... No proszę, jak avatar potrafi zmylić człowieka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee taki obiecujący temat postu, juz się nawet napaliłem troszeczkę a tu o felgach dyskusja

 

..... hehe też myślałem o "innych" 18tkach, ale mój imienink zastosował sprytny chwyt, żeby pooglądać jego aż cztery !! 18tki no i faktycznie jest co oglądać !! Dla mnie bomba !!! :D

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...