Skocz do zawartości

a w UK pakiet PPP za Darmo do WRX i STI w zwiazku z premierą


hip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hyh? Nawet jesli to prawda, to skoro sam tak twierdzisz, to czego Ty sie wogole chlopie czepiasz czasu dostawy?!

 

Są czy nie ma, to Subaru i tak jest autem na które warto poczekać :twisted::twisted:

 

Co do produkcji to raczej się mylisz bo głupio tak by było poczekać na subaraka do października (mniej więcej wtedy są dostępne nowe na rynku europejskim) a potem nadgonić z zamówieniami. Produkcja idzie a ci co chcą zmieniony samochód to poczekają i tyle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie, nie! Czy ja się przesłyszałem? Krzysiom ma rację koszty magazynowe są takie same. Bez przesady - Subaru to nie Maybach'y, powinny być normalnie (w ciągu miesiąca) dostępne. Już nie róbcie takiej 'otoczki' wokół subaru, nie lubię tworzenia zamkniętego kręgu - 'jestem prze-****, bo mam subaru' :roll: .

 

Koszty magazynowe to nie są wszystkie koszta związane ze sprowadzeniem auta, miesiąc to płynie dostawa z Azji, więc jeśli nie ma w europie auta na stanie to niestety trzeba czekać, jeżeli dealer za mało zamówił to trzeba czekać, ciężko to przeskoczyć. Ale oczywiście nikt nie wyklucza, ze może się zwolnić auto od jakiegoś innego klienta, który się rozmyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 'nieosiągalne' już wtedy auto czekałem miesiąc... Da się?

 

Ale Impreza jest osiągalna :) Zresztą, wspominałem chyba o możliwości rozmyślenia się klienta? Jezeli rozmyśli się jeszcze w ramach tego samego dealera to tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak przeczytalem to co piszecie i nadal nie widze dokladnie kiedy bedzie nowa Impreza WRX. W tym roku bedzie napewno???? I jeszcze jedno pytanko a mianowicie co z rynkiem amerykanskim???? Wlasnie bardzo interesuje mnie tamten rynek. Nie wiecie czy WRX bedzie tam wczesniej czy pozniej niz w europie??? a jezeli tak to kiedy mniej wiecej moze nowa Impreza pojawic sie w USA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mielące czy ile hip musi czekać to nie dużo. Jak polska wchodziła do UE i wszystkie japońce taniały, to Subaru trzeba było zamawiać na początku roku, żeby w czerwcu dostać.

Na miejscu hipa obraził bym się na SIP i pojechał do Anglii. Przecież tam by można jeszcze wytargować cycatą pilotkę, która by mówiła kiedy wyprzedzać, bo kierownica nie ten tego... A w USA jakie tanie są te autka. Po co kupować w Polsce ?

Dziwne, że u innych polskich dilerów samochodowych też trzeba czekać koło 2 miesięcy na auto o porównywalnej cenie...

 

STI DCCD-A + PPP co to jest ? Pojawiło się to to w cenniku, ale nigdzie indziej i moja ciekawość głodna pozostaje. Domyślam się, że PPP to Pakiet Prodrive Pecośtam, ale DCCD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI DCCD-A + PPP co to jest ? Pojawiło się to to w cenniku, ale nigdzie indziej i moja ciekawość głodna pozostaje. Domyślam się, że PPP to Pakiet Prodrive Pecośtam, ale DCCD?

 

DCCD to driver’s control centre differential, czyli po prostu możliwośc sterowania przez kierowcę za pomocą specjalnego pokrętła przy hamulcu ręcznym cntralnym dyfrem, czyli de facto rozkładem mocy pomiędzy obie osie.

 

PPP to Prodrive Performance Pack.

 

O jednym i o drugim było na forum, jeżeli cie interesuje, znajdziesz bez problemu.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli de facto rozkładem mocy pomiędzy obie osie.

 

Mała korekta. Nie rozkładem między osie, tylko stopniem spięcia centralnej szpery.

 

Tak, tak, to miałem na myśli, ale nie umialem tego nazwac. Dzieki za poprawke.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna Israela?

kto to jest?

A moze raczej kim nie jest.

To przedstawiciel SIP?

ps z wdzięcznością poznam pozostałe informacje na ten temat z wyjatkiem zawartych w

w wizytówce.Moderator jest funkcja społeczną czy aspołeczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem gangsterem z Wołomina.

 

 

Proponuję się zgłosić do Pałacu Mostowskich a na forum jednak podejmować tematy o innym charakterze.

 

 

Jak masz jakiś problem z moderatorem to proponuję napisac do Admina (Flipper), albo Dyrekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip, czytam Cię z rosnącym zażenowaniem. Złośliwe (?) przekręcanie nicków, agresja, nadęty ton... To świadczy o autorze - niestety, fatalnie.

 

Nie będę za Tobą tęsknił, jak w końcu dostaniesz bana - chyba, że się zreflektujesz.

 

Z mojej strony tyle. Nie zdziwię się, jak przeczytam chamską odpowiedź teraz pod swoim adresem - szczerze mówiąc, raczej mnie to nie ruszy :lol: Lepsi zawodnicy próbowali mnie obrażać w necie :wink:

 

Dobranoc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hip - odnosze nieodparte wrazenie, ze nie mam zadnej wiadomosci. Ani na PW, ani na e-mail, z czego wnioskuje, ze problemu nie masz.

Pokusilem sie o przeczytanie Twoich 40 postow i statystycznie sa dosyc.... nazwe to kontrowersyjne.

Nie uwazam aby ostrzezenie dane Ci przez Azraela bylo niewlasciwym. Napewno natomiast zostanie zmieniona procedura:

1 ostrzezenie - zadnych akcji,

2 ostrzezenie - kick,

3 ostrzezenie - ban.

 

Propoznuje poczytaj najpierw swoje posty, a potem zastanow sie dobrze "po co tutaj jestes?". Z tego co widze ublizasz ludziom i nawet nie starasz sie zapamietac KOMU (przekrecasz Nick-i), a Twoj stosunek do Marki jak widze, nie zostal jeszcze umotywowany...

 

Forum JEST miejscem milosnikow marki. Nie zamykamy sie na slowa krytyki, ale musi byc konstruktywna i miec podstawy, a tutaj takowych nie widze.

 

Mam nadzieje, ze Twoje podejscie do innych ludzi zmieni sie w najblizszym czasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram to jako bezposrednia groźbę pod moim adresem,personalnie do mnie skierowaną.

TRAKTUJĘ TO BARDZO POWAŻNIE.

Poważniej niz Ci się zdaje Flipper.

Szczególnie to kick-kopnięcie,ban-banowanie.

Wydaje mi się,że NIE masz do tego prawa.

Zmiana regulaminu oraz forma w jakiej prezentujesz stanowią dla MNIE

FIZYCZNĄ GROŹBĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...