Skocz do zawartości

a w UK pakiet PPP za Darmo do WRX i STI w zwiazku z premierą


hip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hip - naprawde powstrzymuje sie od podejscia do Twojej osoby duzo powazniej niz to teraz zrobie. Naprawde!!!

 

Ile ty masz lat to pierwsze ? Kolejne pytanie - masz jakis problem ? Jezeli jest on zwiazany z tym Forum, badz z Forumowiczami - chetnie Ci go rozwiaze !

Co do tego jak to traktujesz - czy jest to "powazne" potraktowanie tego co napisalem - nie wydaje mi sie. Jak dla mnie to znalazles sobie wlasna interpretacje tego co napisalem i jest ona niestety bledna. Zgadza sie natomiast, ze "wydaje ci sie", ze nie mam do tego prawa. Mam do tego jak najwieksze prawo. Jezeli moja decyzja (i z tego co mi juz w tym momencie wiadomo) nie tylko moja uwazasz za bledna - musisz sobie z tym sam poradzic.

 

Jedno Ci przyznam - Twoje podejscie zmienilo sie. Nie sadze natomiast aby bylo to "na lepsze".

 

Wypowiedz ostatnia traktuja jako najwieksze i ostatnie fopa z Twojej strony. Co do mojej wypowiedzi - nie widze w niej zadznej grozby (moze jakis cytat zrobisz?).

 

Tak juz zupelnie prywatnie (poniewaz nie jestem tylko "automatem" lecz i czlowiekiem). Zastanow sie BARDZO POWAZNIE nad takimi tekstami. Bardzo mnie interesuje czy podasz mi swoje imie, nazwisko, adres zamieszkania i potem powtorzysz mi w twarz to co napisales... bardzo mnie interesuje na ile daje ci "przewage" poczucie anonimowosci... ktore z reszta jest baaardzo mylace....

 

 

Jezeli masz uwagi rowniez i do mojego potraktowania sprawy - ja widze na to rozwiazanie. Podam Ci wszelkie namiary na Dyrekcje. Wchodzisz w to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hip - nie - potrzebne to jest abys zrozumial, ze nie jestes anonimem i za to co piszesz musisz brac odpowiedzialnosc. Jak na razie to wydajesz sie byc czlowiekiem, ktory duzo mowi, ale nie wiele jest w stanie udowodnic.

 

Co do "kopania" i "banowania" ..... poczytaj troche lektury wchodzac na forum zamiast rzucac po innych blotem. Poczytaj co oznacza "KICK" i co "BAN"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,ze nie jestem anonimowy

 

Nie mam powodu,żeby się ukrywać.

Natomiast Ty nie nadajesz się na admina.

Wszyscy wiedza co znaczy słowo kick-dziecka na ulicy spytaj.

Straszenie w realu zapewne nie miało by miejsca udowadnianie swojej siły tez nie a szczególnie naduzywanie uprawnień jako admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Ty nie nadajesz się na admina.

Jakiś powód? Czy po prostu Ty wiesz lepiej?

Wszyscy wiedza co znaczy słowo kick-dziecka na ulicy spytaj.

Tu Cię zmartwię. W firmie w której pracuję 70% personelu nie wie co to "kick".

Straszenie w realu zapewne nie miało by miejsca udowadnianie swojej siły tez nie a szczególnie naduzywanie uprawnień jako admina.

Nadużywanie by miało miejsce, jakby to co robi, robiłby wbrew woli większości forumowiczów.

Pozdrawiam i życzę szczęścia w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy tak.

Co do wypowiedzi:

Natomiast Ty nie nadajesz się na admina.
poprosimy Dyrekcje i uzytkownikow o opinie w tej sprawie.

 

Natomiast moje stanowisko w tej sprawie jest niezmienne, a stwierdzenie:

Wszyscy wiedza co znaczy słowo kick-dziecka na ulicy spytaj.
swiadczy jedynie braku znajomosci terminologii obowiazujacej w spoleczenstwie internetowym od wielu... naprawde wielu lat.

 

Straszenie w realu zapewne nie miało by miejsca udowadnianie swojej siły tez nie a szczególnie naduzywanie uprawnień jako admina.
Admin nie straszy - admin przywoluje do porzadku - tak samo jak robil to Moderator. W dalszym ciagu oczekuje CYTATU mojej wypowiedzi w miejscu, gdzie nastapilo "zastraszenie" .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję bardzo. Ciekawe ile osób z twojego otoczenia w wieku 45-70 lat zna znaczenie tego słowa, zwłaszcza w znaczeniu, w jakim się go stosuje w internecie (i to na długo przed tym jak internet zawitał do Polski)? hint:usenet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan hip jak sam twierdzi chce/chciał kupić WRX'a. Jeśli do tego dojdzie będę się bał z domu wychodzić, że mnie przejedzie bo jestem zły, bo tak. Kierowców czasami ponosi. Jeśli rzeczywiście Pan hip ma na tyle lat i pieniędzy aby nabyć WRX'a. To sprzedanie mu tego samochodu mogło by być uważane za pewnego rodzaju obrazę innych właścicieli aut tej marki. Prawnie można komuś nie sprzedać, bo tak chce firma, np. Ferrari Enzo Ferrari, więc m oże i w przypadku Subaru czasami tą zasadę dało by się zastosować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz jestemy przy podsumowaniach... pokusze sie i ja o podsumowanie tego co powyzej zmuszony bylem przeczytac. Napisze tak: kiedys norma byl ogol, a nie margines.

 

Zeby nie bylo "bledu w interpretacji". Slowo "margines" oznacza w tym przypadku stanowisko reprezentowane przez znikoma liczbe (czyt. jedna osobe) wobec odmiennego zdania wiekszosci zainteresowanych.

 

Oczywiscie w kazdym przypadku moje stanowisko moze zostac poddane rewizji. Zapraszam wiec do polemiki, ale juz na innym gruncie. Nie sadze, aby byl to temat na tyle ciekawy dla calego spoleczenstwa Forumowego, aby go roztrzasac tutaj publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego co się napisało nie da się wymazać.

Przeczytaj w spokoju to co napisałeś.

Złóż samokrytykę.

SIP będzie dumny z takiego admina ,który im klientów odbiera.

O to im chodzi bo przecież nie mają czym handlować,jak to mówią

niektórzy forumowicze-taka jest filozofia Subaru.

Jeszcze raz gratuluję.Jaka firma taki admin- jedna filozofia.

Metoda zastraszenia jak ktoś pyta,gdzie subaru impreza,jak dalej drąży, admin wypytujacy o personalia i grożacy na zmianę to kopniakami to zbanowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...