Skocz do zawartości

a w UK pakiet PPP za Darmo do WRX i STI w zwiazku z premierą


hip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o termin najblizszej dostawy imprezy WRX niebieski sedan do RP.

 

o takie rzeczy to sie mozesz w salonie dowiedziec. Poza tym, rzadko sa sprowadzane "na wyrost" :roll:

 

A nowa Impreza przyjdzie w swoim czasie. :wink: Zreszta nie bedzie to nowy model, tylko facelift. Nowy model bedzie moze w 2007 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajesz się do tego całego Sip,gadasz tak jak oni.

 

Dziękuję :) Jak kiedyś będę musiał zmienić pracę to zaglądnę do SIP i przytoczę powyższe referencje ;)

 

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale handel autami to nie handel serem na ulicy. Zamrożenie kupy pieniędzy w konkretnym modelu auta z myślą, że trafi się na niego klient jest lekkomyślne, bo cała marża może zostać zjedzona przez obsługę kredytu i kosztów magazynowych. Tak zupełnie przypadkiem na codzień zajmuję się serwerami i dobrze wiem ile trwa sprowadzanie z Azji lub USA na zamówienie konkretnych rzeczy, jak chcesz coś lepszego kupić (np. taka klasa jak Subaru), to czekasz na zamówiony sprzęt nawet miesiąc. To nie są zwykłe PC które można kupić od ręki (coś pokroju dacia logan, fiat panda, seicento).

 

Wyluzuj się bo szkoda nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajesz się do tego całego Sip,gadasz tak jak oni.

 

Dziękuję :) Jak kiedyś będę musiał zmienić pracę to zaglądnę do SIP i przytoczę powyższe referencje ;)

 

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale handel autami to nie handel serem na ulicy. Zamrożenie kupy pieniędzy w konkretnym modelu auta z myślą, że trafi się na niego klient jest lekkomyślne, bo cała marża może zostać zjedzona przez obsługę kredytu i kosztów magazynowych. Tak zupełnie przypadkiem na codzień zajmuję się serwerami i dobrze wiem ile trwa sprowadzanie z Azji lub USA na zamówienie konkretnych rzeczy, jak chcesz coś lepszego kupić (np. taka klasa jak Subaru), to czekasz na zamówiony sprzęt nawet miesiąc. To nie są zwykłe PC które można kupić od ręki (coś pokroju dacia logan, fiat panda, seicento).

 

Wyluzuj się bo szkoda nerwów :)

 

 

Koszty obsługi kredytów i koszty magazynowe są takie same w przypadku Pandy logana czy Subaru.

Taka jast polityka firmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa jest polityka cenowa Subaru.

Rzekomo dilerzy nie moga obnizyć ceny, moga dodac jakieś gadżety.

Cena podana jest w euro, 6 na 8 dilerów upierało się że nie przyjma zapłaty gotówką w euro. 2 zgodziło się przyjąc zapłatę w euro.

1 diler(niech pozostanie anonimowy) zgodził się na dodatek w postaci felg Prodrive do WRX.

po długich negocjacjach osiagnęliśmy consensus,smochód miał byc dostarczony po miesiącu oczekiwania. tydzięń czekałem na telefon.Po 2tygodniach zodzwoniłem sam(popsiadając juz informacje od innych dilerów oterminie dostawy) diler był bardzo zdziwiony moim newsem o terminie dostawy.Obiecał że w ciągu 2tygodni (sic!)

sprawdzi to.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty obsługi kredytów i koszty magazynowe są takie same w przypadku Pandy logana czy Subaru.

Taka jast polityka firmy!

 

Ale jest chyba zupełnie inny popyt w przypadku pandy, czy logana a subaru. Mylę się?

 

Pewnie chodzi Ci o to że SIP dużo łatwiej ocenić potencjalny popyt.

Przy sprzedaży po kilka setek danego modelu w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty obsługi kredytów i koszty magazynowe są takie same w przypadku Pandy logana czy Subaru.

 

Koszty magazynowe są podobne, to fakt, ale co do kosztów obsługi kredytu to jest on chyba tylko zgodny co do procentów a nie kwoty.

 

Pewnie chodzi Ci o to że SIP dużo łatwiej ocenić potencjalny popyt.

Przy sprzedaży po kilka setek danego modelu w roku.

 

Może dla Renault różnica 400 aut sprzedanych w roku ubiegłym i bieżącym faktycznie jest pomijalna. Ale dla SIP który nie jest jakimś wielkim importerem dwukrotny wzrost sprzedaży jest pewnym wyzwaniem. Jeżeli nie byli na to przygotowani, to niestety gwałtownie tej sytuacji nie zmienią. Bo by sprzedać dwa razy więcej aut, trzeba mieć też środki finansowe na ich sprowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowa Impreza przyjdzie w swoim czasie. :wink: Zreszta nie bedzie to nowy model, tylko facelift. Nowy model bedzie moze w 2007 :lol:

 

Wybaczcie moją ignorancję, ale wydawało mi się, że śledzę na bieżąco rozwój modeli imprezy, a tu się okazuje, że jest jakiś facelift, który przegapiłem... Na czym on polega? Czy to chodzi o inne pokrętła od klimatyzacji w środku i to, że kierownica w STI nie jest "srebrna"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angole wiedzą co robią dodając PPP,od jesieni face-lifting WRX.

Po prostu wyprzedaż posezonowa.Na marginesie dodam ze w standardzie jest przyzwoite

audio i alarm.To tyle.

pzdr

 

Ale jak się sprzedaje rocznie ponad 8 tys aut tego modelu i trzyma zapas nawet 1%, to jest to jakby nie było 80 aut do wyprzedaży, natomiast u nas popyt jest większy od podaży, tak więc sytuacja zupełnie odwrotna i nie trzeba ekstra zachęcać ludzi tak jak w UK by coś kupili. Nie wspominając, że u nas rynek na takie auta jest wielokrotnie mniejszy.

 

Polecam jeszcze zapoznanie się z wątkiem:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=100812

 

Można z niego wywnioskować jaką polityką kieruje się SIP. Przyznam, ze mnie odpowiada takie podejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakres zmian jest owiany tajemnicą.Ponoc odbyło sie sekretne spotkanie w Tokyo(po1 przedstwicielu z kazdego kraju)i tam pokazano WRX PO LIFCIE.

a JAK MYSLISZ DLACZEGO NIE MOZNA DOSTAC IMPREZY-PO PROSTU NIE PRODUKUJA.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie, nie! Czy ja się przesłyszałem? Krzysiom ma rację koszty magazynowe są takie same. Bez przesady - Subaru to nie Maybach'y, powinny być normalnie (w ciągu miesiąca) dostępne. Już nie róbcie takiej 'otoczki' wokół subaru, nie lubię tworzenia zamkniętego kręgu - 'jestem prze-****, bo mam subaru' :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...