Skocz do zawartości

Jakie felgi wybrać ?


demol

Rekomendowane odpowiedzi

Witka! Zamierzam niebawem nabyć nowe kółka ... w mojej galerii przygotowałem 3 zdjęcia na nowych felach ... liczę na wasze komentarze i glosowanie w mojej galerii :)

 

http://www.forum.subaru.pl/album_personal.php?user_id=966

 

Dzieki !!!

 

Nie chcę robić zamieszania, ale dla mnie zdecydowanym faworytem są... 970 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na symulacjach w galerii wyglądają na 19". Może po zmianie proporcji na właściwe bym to przełknął. Na razie klimat NFSU nie pasuje mi do tego auta. 940 kojarzą mi się z Oplem z tandetnymi kołpakami. 970 i 950 by uszły ale czy mają modele z 5 śrubami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowałem 3 zdjęcia na nowych felach ... liczę na wasze komentarze i glosowanie w mojej galerii :)

 

Ja niestety muszę przyznać, że żadne mi się nie podobają z tychy noweych, już lepsze są te 3 ramienne. W sumie z tego co widziałem to fajne kółka ma to zaturbione czerwone Legacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na te fotki tym bardziej zaczynają mi się podobać...

A ja wręcz odwrotnie - im dłużej patrzę tym większa wiocha mi z tego wychodzi. Ale jak rzekł arno "nie wstydźmy się robić wiochy" ;) Najbardziej podoba mi się na tych prawdziwych 7nastkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na te fotki tym bardziej zaczynają mi się podobać...

A ja wręcz odwrotnie - im dłużej patrzę tym większa wiocha mi z tego wychodzi. Ale jak rzekł arno "nie wstydźmy się robić wiochy" ;) Najbardziej podoba mi się na tych prawdziwych 7nastkach

 

To niesamowity zbieg okoliczności: powyższy post Kolegi nosi numer 220 (przynajmniej będzie tak do kolejnego Jego postu), zupełnie jak liczba z mojego nicku, hmmm........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o wzor, to zaden nie powala :(. mnie osobiscie podobaja sie

proste stylistycznie, z duza iloscia "powietrza" :wink: . wyjatkiem moga byc

20 szprychowe felgi z alpiny :twisted: . jest duzo ladnych obreczy, np ats 5 ramienny

(taki w stylu audi a4). niestety najpierw trzeba wybrac pasujace (glownie et),

pozniej te ladne... a na koncu nietety jeszcze te w zasiegu finansowym...

 

milego dnia,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to 15" Toora 690 - Gold

Jak na mój gust to za wysokie oponki do takiego typu felgi!!!

 

mam dokladnie takie same odczucia. dla mnie felga tego typu (i kazda wieloszprychowa)

musi miec oponki jak na lekarstwo. inaczej wyglada nieladnie, zeby nie powiedziec... komicznie.

 

aflinta,

na te valbremy bylem przypalony, jak chodzily mi po glowie 17. nie wiem czy sa mniejsze.

o ile sobie dobrze przypominam, to mozliwe bylo zamowienie z et akceptowalnym w sub.

 

pozdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...