Skocz do zawartości

A w W-wie się da?


Piotor

Rekomendowane odpowiedzi

W planach dużo szybsze, narazie można powiedzieć, że był to setup mocno początkowy. Zresztą napewno Marcin sam wszystko na forum opisze, ale gęba mu się wczoraj sama śmiała, :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To był us-spec?

 

Tak, to bylo STi 2.5, co ciekawe na numerach dyplomatycznych, ktorych poczatkowe cyfry (kod panstwa) jednoznacznie wskazywaly, iz samochod jest w posiadaniu ambasady USA ;)

 

Bardzo sliczne autko.Jak dla mnie to ten kolor jest najladniejszy dla STI 8) .Z tego co sie dowiedzialem od wlasciciela (faktycznie pracownik ambasady), to mial kompletny tytanowy wydech, chyba 3 cale i jakiegos piggyback'a chyba.Wlasciciel mowil, ze jego autko powinno miec ok. albo powyzej 350 koni, ale czasy jak na taka moc mial kiepskie.

leoul, czy to nie ty przypadkiem wyprzedzales mnie w okolicah olsztynka i pozniej stales w olsztynku na stacji benzynowej?Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedzialem od wlasciciela (faktycznie pracownik ambasady), to mial kompletny tytanowy wydech, chyba 3 cale i jakiegos piggyback'a chyba.Wlasciciel mowil, ze jego autko powinno miec ok. albo powyzej 350 koni, ale czasy jak na taka moc mial kiepskie.

 

A widziales jak ruszal tym samochodem? W przypadku tego typu zawodow trzeba "przykatowac" sprzeglo, a nie delikatnie ruszyc jak po bulki do spozywczaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny us spec jedzie 13,60; to jest wynik sprawdzony i powtarzalny

 

a Marcin za miesiąc w Białej zrobi pierwszą 10.XX w klasie Turbo Plus :D

 

Marcin z pewnoscia w tym sezonie duzo pokaze, a ja mam cicha nadzieje, ze 10.XX to nie bedzie ostatnie slowo.

 

Przy okazji, wg pomiarow jakie robilem na lotnisku w Modliie seryjnym US Spec 400m pojechalem w 13.1s, podczas gdy STi 2.0 S.E. w 12.8s.

 

P.S.

OZ, jak masz jeszcze seryjne auto, to moze bysmy dali jednak Polodemu oba nasze samochody, zeby zrobil na czas runde po torze w Poznaniu? Wchodzisz w to?

 

P.S.2

Ponizej kilka fotek z Bemowa:

 

sss_01.jpg

sss_02.jpg

sss_03.jpg

sss_04.jpg

sss_05.jpg

sss_06.jpg

sss_07.jpg

sss_08.jpg

sss_09.jpg

sss_10.jpg

sss_11.jpg

sss_12.jpg

sss_13.jpg

sss_14.jpg

sss_15.jpg

sss_16.jpg

sss_17.jpg

sss_18.jpg

sss_19.jpg

sss_20.jpg

sss_21.jpg

sss_22.jpg

sss_23.jpg

sss_24.jpg

sss_25.jpg

sss_26.jpg

sss_27.jpg

sss_28.jpg

sss_29.jpg

sss_30.jpg

sss_31.jpg

sss_32.jpg

sss_33.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał: może mój kolega ze Ślunska ;) który jeździł swoim us spec na treningu przekazał mi źle info albo ja byłem lekko skołowany, swojego nie sprawdzałem, zrobię to w Białej to podam czas

 

bardzo fajne fotki :D

 

w Polodego nie wchodzę :lol: sam pojeżdżę 3 lipca po Torze Poznań na ALT, zapraszam wszystkich chętnych, regulamin jest tu: http://forum.sss.org.pl/viewtopic.php?p=4913#4913

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał: może mój kolega ze Ślunska ;) który jeździł swoim us spec na treningu przekazał mi źle info albo ja byłem lekko skołowany, swojego nie sprawdzałem, zrobię to w Białej to podam czas

 

To moze i ja w Bialej pojade moim sztruclem w pelnym rynsztunku z kompletem kanap i kolem zapasowym ;)

 

 

w Polodego nie wchodzę :lol: sam pojeżdżę 3 lipca po Torze Poznań na ALT, zapraszam wszystkich chętnych, regulamin jest tu: http://forum.sss.org.pl/viewtopic.php?p=4913#4913

 

Arek, ALT jest bardzo fajny, ale ja bym chcial zobaczyc jakie roznice wyjda na torze miedzy STi S.E., a STi 2.5l. To moze tylko sie udac tylko wtedy, gdy oboma autami pojedzie ten sam kierowca, a do tego znajacy perfekcyjnie tor. Ja toru Poznan tak dobrze jak Maciek nie znam, domniemam, ze Ty tez. Jak chcesz, to moze oboma autami jechac znany rowniez Tobie, Mister R.K. z Automobilklubu Wielkopolskiego. Co Ty na to? Nadal jestes na NIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja w Bialej pojade moim sztruclem w pelnym rynsztunku z kompletem kanap i kolem zapasowym ;)

 

 

Sztruclem? To chyba bardziej mojemu się należy ten zaszczytny tytuł, a też myślałem żeby do Białej pojechać i raz w życiu wystartować na 1/4 w celu sprawdzenia autka. Cel <13.500, chyba powinno się udać to mojemu zielonemu groszkowi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem sobie z wyscigow w Szymanach.Ogolnie to fajnie bylo, mniej ludzi niz na bemowie, co szczerze mowiac bardziej mi odpowiadalo.Nawierchnia byla calkiem niezla i w dodoatku poprawilem swoj czas i wykrecilem ET 14.35, takze jestem zadowolony.Moj brat zrobil 14.26 i mysle ze jeszcze moznaby troszke poprawic ten czas.Jutro jak dam rade to wrzuce jakies fotki, bo dzisiaj juz nie mam na nic sily i ide spac.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leoul, czy to nie ty przypadkiem wyprzedzales mnie w okolicah olsztynka i pozniej stales w olsztynku na stacji benzynowej?Pozdr.

 

Zgadza się :)

 

I pięknie zamrygałem awarniakami dla ciebie :wink:

 

Pozdrawiam

 

EDIT

 

Kanap4 no to musialiśmy się widzieć na Szymanach... musiałem podpisywać twoje zgłoszenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał: po przekroczeniu trzydziestki dorosłem, nie daję swoich aut do sportowego "testowani" bo robię to sam,

 

skoro mamy podobne pojęcie o tym torze to spokojnie możemy porównać sti se i us 3 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał: po przekroczeniu trzydziestki dorosłem, nie daję swoich aut do sportowego "testowani" bo robię to sam,

 

skoro mamy podobne pojęcie o tym torze to spokojnie możemy porównać sti se i us 3 lipca

 

Moze za rok tez mi sie cos zmieni ;) No coz, 3.07 oczywiscie sie stawie, ale nadal bede Cie namawial na skorzystanie z profesjonalnego kierowcy testowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem na wyścigach w Szymanach, Kanap4 -> gratuluję przejazdu :) Jeśli ktoś wyraża chęci to mogę wrzucić gdzieś na serwer trochę zdjęć oraz parę filmów z przejazdów, które nagrałem - m.in. właśnie przejazdy Kanapy (niestety jakość aparatu cyfrowego, ale widać co, kto i jak :) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem na wyścigach w Szymanach, Kanap4 -> gratuluję przejazdu :) Jeśli ktoś wyraża chęci to mogę wrzucić gdzieś na serwer trochę zdjęć oraz parę filmów z przejazdów, które nagrałem - m.in. właśnie przejazdy Kanapy (niestety jakość aparatu cyfrowego, ale widać co, kto i jak :) )...

 

A czasy jakie padły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,dzieki wielkie.Jestem zadowolony, chociaz mogloby byc minimalnie lepiej.Stres mnie zjadl :wink: .A widziales moze jaki czas zrobilo niebieskie STI?Mnie to ominelo, ale podobno kiepsko startowalo...hmmm.W kazdym razie posypalo sie EVO z VTG, chyba dyfer...szkoda bo autko zapina nieziemsko.Pozdr.

 

EDIT:Wilekopolanin, ja zrobilem 14.35 ET, moj brat 14.26 ET, ogolnie to prawie nie ogladalem wyscigow bo odsypialem nieprzespana noc.EVO wykrecilo chyba 12.7 RT, Integra Lotos troszke slabiej ale czas bardzo podobny (2 najszybsze autka zawodow).Szkoda, ze mi do wyscigu trafilo sie mondeo tdci, bo to takie troche znecanie sie nad slabszym, ale co tam, ja na bemowie dostalem niezle baty, to musialem teraz odreagowac zly humor :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasy jakie padły?

 

Niestety, ale nagłośnienie było takie, że komentatora było słychać w 1/5 długości toru, a wyniki nie były przedstawiane na żadnym wyświetlaczu, dlatego nie chcę strzelać, ale najprawdopodobniej było kilka czasów poniżej 13 sekund, zresztą niedługo wyniki powinny być przedstawione na stronie http://biker.riders.pl/index2.html

 

Heh,dzieki wielkie.Jestem zadowolony, chociaz mogloby byc minimalnie lepiej.Stres mnie zjadl .A widziales moze jaki czas zrobilo niebieskie STI?Mnie to ominelo, ale podobno kiepsko startowalo...hmmm.W kazdym razie posypalo sie EVO z VTG, chyba dyfer...szkoda bo autko zapina nieziemsko.Pozdr.

 

No niestety nie znam dokładnie czasu, ale właściciel zapewniał mnie, że jest to STi PPP, więc myślę że góra te 13 sekund mógł osiągnąć, gdyby tylko nie te mało efektywne starty...

 

EDIT:

Szkoda, ze mi do wyscigu trafilo sie mondeo tdci, bo to takie troche znecanie sie nad slabszym, ale co tam, ja na bemowie dostalem niezle baty, to musialem teraz odreagowac zly humor ;):D.

 

hehe, to miałeś więcej szczęścia niż kierowca STi, bo jemu do wyścigu trafił się 500-konny CRX :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem na wyścigach w Szymanach, Kanap4 -> gratuluję przejazdu :) Jeśli ktoś wyraża chęci to mogę wrzucić gdzieś na serwer trochę zdjęć oraz parę filmów z przejazdów, które nagrałem - m.in. właśnie przejazdy Kanapy (niestety jakość aparatu cyfrowego, ale widać co, kto i jak :) )...

 

Wyrazam chec rzucenia okiem na to 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie.

czemu sporo autek na tych zdjeciach ma wyjety prawy reflektor?

to jakies dodatkowe chlodzenie, czy co? :-)

 

b.

Dokładnie tak,jest to dolot zimnego powietrza wprost na filtr, który w większości przypadków jest tam umiejscowiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie.

czemu sporo autek na tych zdjeciach ma wyjety prawy reflektor?

to jakies dodatkowe chlodzenie, czy co? :-)

 

b.

To ułatwia dopływ zimnego powietrza do dolotu.

 

My (znaczy ekipa z Poznania) byliśmy na tych Bemowie i przyznam, że parking Subaru(dobry pomysł) prezentował się świetnie aż później żałowaliśmy, że sami subarkami nie przyjechaliśmy.

 

Poszwędaliśmy się między Subarkami a ja zostałem nawet przyłapany na gorącym uczynku podczas oglądania trochę zmienionego wnętrza niebieskiego GTeka. Pozdrawiam.

 

Same zawody też Ok, wielkie gratulacje dla OZa, GSa i marcina@klubsubaru.pl

Liczę, że jak ten 2 drzwiowy GTek Marcina zostanie skończony też będzie 10.xxx kręcił albo i lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka! Choć udało mi sie tylko zamienić 2 słowa z osobnikiem na zdjeciu

parking dla subaru to było coś miłego :)

 

to chyba ja, miło mi.

 

niby nasz parking zastawiony ale auta bez kierowcow i trudno bylo kogos spotkac, oprócz Iwana i MarcinaJ ze swoim nowym STi:)

 

p.s. zawody sie bardzo fajnie rozwijaja ale momentami przydałaby sie selekcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...