Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

 

Chłopaki, gdyby ktoś szukał auta (nie wiem czy mogę to tutaj ogłosić), to moja Su jest na sprzedaż: http://olx.pl/oferta...D5-IDfZ2IB.html W ciągu ostatnich 3 dni diametralnie zmieniła się moja sytuacja finansowa i niestety auto musi iść pod młotek (o ile nie uda mi się szybko czegoś wymyślić). Zdjęcia średniej jakości, bo nie przeszło mi przez myśl wystawienie. Na dniach zrobie jakieś ładniejsze. Pozdrawiam
 
Przemek mam nadzieję, że coś wykombinujesz żeby nie sprzedawać, po wczorajszej rozmowie nie mogę uwierzyć .... 
 

 

wieś czy taki konkret ten 200+ ?
 
 
Co do 200HP + jak byłem około 18:00 (wracałem z działki)  to nic ciekawego nie było nawet z Subi nie wysiadałem ... . Liczyłem na Camaro czy Mustanga albo jakiegoś Vipera a tu kicha ... z Japońców widziałem Hondę Civic i Toyotę Celice chyba TS .... . Jak byśmy spotkali się to by był większy konkret ... co do grilla pisałem w poście #13883 ... lepiej na żywo dogadać się.
 
Na ten spot udało mi się jechać za M5, a obok leciało sportowe kombi ze stajni FORDA  w ver. ST.... . Niestety tylko BMW dojechało na zlot, Ford leciał gdzie indziej. 
 

 

jestem dostępny sobota i niedziela popo bo rano w robocie. Jak jest ktoś z forum chętny na spotkanie to proszę o konktat.
 
 
Michu masz super imprezę warto było spotkać się :) Jednak każda jest inna ... .
 

 

Witam, a co powiecie na Owińska i plaża Tropicana?? Miejsca dość dużo i jest miejsce na grilla i ognisko...
 
Hmm wiesz wolałbym nawet zapłacić i nie mieć problemu z miejscówką .... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak byśmy zorganizowali ognisko (z grillem może być większy problem z posprzątaniem jak każdy będzie maił jednorazówkę ze sobą). Ładne miejsce jest jak się jedzie ul. Naramowicką w stronę Biedruska tuż za tablicą Poznań jest tam małe jeziorko z parkingiem, placem zabaw dla dzieci i miejscem na ognisko (u dozorcy obiektu płaci się jakieś niewielkie pieniądze za wynajęcie ogniska i dostaje się kije na opał) co wy na to ? Proponuje przyszły weekend (18.06) . Jeżeli będziecie chętni to podjade tam, żeby się czegoś więcej dowiedzieć.

post-9793-0-36566200-1465332229_thumb.png

post-9793-0-97989700-1465332254_thumb.png

Edytowane przez KiF
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajnie jak byśmy zorganizowali ognisko (z grillem może być większy problem z posprzątaniem jak każdy będzie maił jednorazówkę ze sobą). Ładne miejsce jest jak się jedzie ul. Naramowicką w stronę Biedruska tuż za tablicą Poznań jest tam małe jeziorko z parkingiem, placem zabaw dla dzieci i miejscem na ognisko (u dozorcy obiektu płaci się jakieś niewielkie pieniądze za wynajęcie ogniska i dostaje się kije na opał) co wy na to ? Proponuje przyszły weekend (18.06) . Jeżeli będziecie chętni to podjade tam, żeby się czegoś więcej dowiedzieć.

 

KIF Super właśnie o to mi chodziło wolę zapłacić i nie mieć problemu z leśniczym czy właścicielem plaży.

 

Ja zabiorę dziewczynę ... . I dla dzieci też się coś znajdzie super typowo rodzinny spot ;)

 

Możesz mnie od razu zapisać na listę.  


Uzgodnimy konwój i jest elegancko ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę: 

 

1. KiF

 

2. Przemorg

 

3. Ja

4. michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)

PS: To musi być męska decyzja 

Witam o to chodziło. Dopisuję się do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę: 


 


1. KiF


 


2. Przemorg


 


3. Wielkopolanin


 


4.Michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)


 


5. Mare.ben+ rodzinka


 


6. Ja + 1*


 


 


Legenda:


 


* - Moja dziewczyna


 


 


Rafaelo to co popsułeś na plejadach ;/ ?


 


Morfeusz i Rafaelo już zapisuję na  lipiec pewnie też zorganizujemy. Jeżeli ktoś zmieni zdanie zapraszamy :)


 


Kubexx - zobacz jaka obsada mam nadzieje, że coś wymyślisz i będziesz z nami   :)


 


Matthew -  Robisz super zdjęcia...  szukasz tej jedynej... więc też zapraszamy :)


 


PS: To musi być męska decyzja 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę: 


 


1. KiF


 


2. Przemorg


 


3. Wielkopolanin


 


4.Michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)


 


5. Mare.ben+ rodzinka


 


6. Kubexx (ciut później)


 


7. Ja + 1*


 


 


Legenda:


 


* - Moja dziewczyna


 


 


Rafaelo to co popsułeś na plejadach ;/ ?


 


Morfeusz i Rafaelo już zapisuję na  lipiec pewnie też zorganizujemy. Jeżeli ktoś zmieni zdanie zapraszamy  :)


 


Kubexx - Super impreza pewnie będzie dłużej :)


 


Matthew -  Robisz super zdjęcia...  szukasz tej jedynej... więc też zapraszamy  :)


 


PS: To musi być męska decyzja 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę: 

 

1. KiF

 

2. Przemorg

 

3. Wielkopolanin

 

4.Michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)

 

5. Mare.ben+ rodzinka

 

6. Kubexx (ciut później)

 

7. Ja + 1*

 

 

Legenda:

 

* - Moja dziewczyna

 

 

Rafaelo to co popsułeś na plejadach ;/ ?

 

Morfeusz i Rafaelo już zapisuję na  lipiec pewnie też zorganizujemy. Jeżeli ktoś zmieni zdanie zapraszamy  :)

 

Kubexx - Super impreza pewnie będzie dłużej :)

 

Matthew -  Robisz super zdjęcia...  szukasz tej jedynej... więc też zapraszamy  :)

 

PS: To musi być męska decyzja 

 

Szykuje się extra impreza. bo mało nas zakochanych w subaru.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę:

1. KiF

2. Przemorg

3. Wielkopolanin

4.Michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)

5. Mare.ben+ rodzinka

6. Kubexx (ciut później)

7. Ja + 1*

 

Legenda:

* - Moja dziewczyna

 

Rafaelo to co popsułeś na plejadach ;/ ?

Morfeusz i Rafaelo już zapisuję na lipiec pewnie też zorganizujemy. Jeżeli ktoś zmieni zdanie zapraszamy :)

Kubexx - Super impreza pewnie będzie dłużej :)

Matthew - Robisz super zdjęcia... szukasz tej jedynej... więc też zapraszamy :)

PS: To musi być męska decyzja

Nie ogarnąłem terminu, bo ktoś coś pisał o lipcu. Dla mnie 18.06 jest trochę niepewny bo wypada w ten dzień 60-ka mojego ojca, ale wstępnie się wpisuje postaram się coś wykombinować. Edytowane przez matthew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się dostałem na forum. To jest lista na 18.06? Dzisiaj z małżonką będę rozmawiał jakie mamy plany :)

Eliasz dasz radę. Tym bardziej z żoną. ........ bo moja małżonka cały czas spina że nie będzie miała z kim pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Troszkę mi się amortyzator tylni wygiął :/ Ale na to co przeszedł Forek to i tak nie ma dużo strat Atmosfera super i napewno jadę w przyszłym roku

 

To ładnie poszalałeś :)

 

 

 

Wreszcie się dostałem na forum. To jest lista na 18.06? Dzisiaj z małżonką będę rozmawiał jakie mamy plany

 

Tak 18.06  weź tam postaraj się :)

 

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę: 

 

1. KiF

 

2. Przemorg

 

3. Wielkopolanin

 

4.Michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)

 

5. Mare.ben+ rodzinka

 

6. Kubexx (ciut później)

 

7.Matthew

 

8. Ja + 1*

 

 

Legenda:

 

* - Moja dziewczyna

 

Morfeusz i Rafaelo już zapisuję na  lipiec pewnie też zorganizujemy. Jeżeli ktoś zmieni zdanie zapraszamy   :)

 

W Poniedziałek z KiF-em ogarniemy miejscówkę będzie wiadomo co i jak ... . Proszę wpisywać się na listę żeby wiedzieć mniej więcej ile osób ... .

 

PS: To musi być męska decyzja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Troszkę mi się amortyzator tylni wygiął :/ Ale na to co przeszedł Forek to i tak nie ma dużo strat Atmosfera super i napewno jadę w przyszłym roku

 

To ładnie poszalałeś :)

 

 

 

Wreszcie się dostałem na forum. To jest lista na 18.06? Dzisiaj z małżonką będę rozmawiał jakie mamy plany

 

Tak 18.06  weź tam postaraj się :)

 

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę: 

 

1. KiF

 

2. Przemorg

 

3. Wielkopolanin

 

4.Michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)

 

5. Mare.ben+ rodzinka

 

6. Kubexx (ciut później)

 

7.Matthew

 

8. Ja + 1*

 

 

Legenda:

 

* - Moja dziewczyna

 

Morfeusz i Rafaelo już zapisuję na  lipiec pewnie też zorganizujemy. Jeżeli ktoś zmieni zdanie zapraszamy   :)

 

W Poniedziałek z KiF-em ogarniemy miejscówkę będzie wiadomo co i jak ... . Proszę wpisywać się na listę żeby wiedzieć mniej więcej ile osób ... .

 

PS: To musi być męska decyzja 

 

 

Tylko troszeczkę poszalałem  :P  JAkna pierwszy raz 6 miejsce w trasie terenowej to bardzo dobry wynik wiec niema się co dziwić że jakieś straty były ;) To dajcie znać kiedy w lipcu coś ogarniamy :) A jak ktoś by chciał wpaść na pokazy lotnicze do Leszna to polecam : http://piknikszybowcowy.pl/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 14.30 mam imprezę Rodzinną w Rogalinie. W zależności o której zaczniecie, to może dojadę. 

 

Masz rodzinę w Rogalinie? Ja mam tam rodziców i sporo czasu tam mieszkałem :P

 

Co do spota 18.06.  Na razie się nie deklaruję, ale postaram się wpaść. od poniedziałku składamy silnik.  Niestety na niedzielne PSB nie zdążyłem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota 18.06.  Na razie się nie deklaruję, ale postaram się wpaść. od poniedziałku składamy silnik.

 

W razie W podjedziesz Madzią :)

 

 

Tylko troszeczkę poszalałem   JAkna pierwszy raz 6 miejsce w trasie terenowej to bardzo dobry wynik wiec niema się co dziwić że jakieś straty były To dajcie znać kiedy w lipcu coś ogarniamy A jak ktoś by chciał wpaść na pokazy lotnicze do Leszna to polecam : http://piknikszybowcowy.pl/

 

 

A Na jakiej imprezie byłeś ???

 

 

Wreszcie się dostałem na forum. To jest lista na 18.06? Dzisiaj z małżonką będę rozmawiał jakie mamy plany Eliasz dasz radę. Tym bardziej z żoną. ........ bo moja małżonka cały czas spina że nie będzie miała z kim pogadać
 

 

Moja Dziewczyna też będzie i pewnie kilka Kobiet ... .

 

 

Żeby wiedzieć organizacyjnie zrobię listę: 

 

1. KiF

 

2. Przemorg

 

3. Wielkopolanin

 

4.Michu + żona + młodszy syn (bo starszy w sobotę ma swoje ścieżki)

 

5. Mare.ben+ rodzinka

 

6. Kubexx (ciut później)

 

7.Matthew

 

8.MariuS

 

9. Ja + 1*

 

Legenda:

 

* - Moja dziewczyna

 

Morfeusz i Rafaelo już zapisuję na  lipiec pewnie też zorganizujemy. Jeżeli ktoś zmieni zdanie zapraszamy    :)

 

W Poniedziałek z KiF-em ogarniemy miejscówkę będzie wiadomo co i jak ... . Proszę wpisywać się na listę żeby wiedzieć mniej więcej ile osób ... .

 

PS: To musi być męska decyzja 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...