Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Również pozdrowionka dla ekipy obecnej na Bednarach.Jumpman,Chojny i reszta -milo było poznać.Tor mega fajny,fury jeszcze lepsze,aż szkoda że nie mam czym tam pojeździć.Beta w oklejeniu wygląda zajebiaszczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo was było chłopaki spotkać, szybko się zawineliscie na oglądanie ;)

 

Fajnie że się Henryk podoba, dzisiaj nam się trafiły dwie awarie ale przejazdy zaliczylismy wszystkie i wrocilismy na kołach do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pozdrawiam wszystkich spotkanych i nowo poznanych na Bednarach :-) Bardzo miło było z Wami pojeździc, pobawić się, pobiesiadować i poświętować urodziny Izotoma :-) Izotom - jeszcze raz wszystkiego naj, naj, naj! PS: BRZ robi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajniucho na PSB. Uchachałem się i troszku przestraszałem też  :biglol: Bełewu latały ładnie i są niedoścignione, na pewno przeze mnie  B)

Dzięki Zoui za rywalizację ;)  bo zdecydowanie mnie to zmobilizowało to jazdy i liczę, że mi nie odpuścisz   :rolleyes:;)  :biglol:

 

Pozdrowionka

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Poznaniacy,

 

taka mała prośba o cenne informacje ;)

 

Mógłby ktoś doradzić jakieś sensowne miejsce do parkowania w pobliżu Areny POSIR? Parking, który znalazłem w internecie jest już cały zarezerwowany w dniu jutrzejszym i może ktoś wie, gdzie można zaparkować bez stresu oraz "żadnych obawień" (jak mawia Wiesław Wszywka). Po drugiej stronie parku jest chyba duży kościół, z tego co widzę na mapach google. Może tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz duży parking, wiele osób ode mnie z firmy tu parkuje całymi dniami, bo stąd rusza bus do pracy (60km)

 

https://goo.gl/maps/FtowdDA4j8s

Edytowane przez maniujr
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaparkowałbym W City Poznan i podeptał pieszo do Areny. Ewentualnie bimbą można podjechać do Ronda Jeziorańskiego i kawałeczek podejść.

Acha, chyba przy Olimpii jest parkin: https://www.google.pl/maps/place/Olimpia+-+Noclegi+%26+Restauracja+w+Poznaniu/@52.3991075,16.8871118,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x7073dff174b6ae88

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam wszystkich bednarowiczów! Świetnie spędzona niedziela :)

 

Staropramen - tutaj możesz zaprakować https://www.google.pl/maps/@52.4037506,16.8954318,3a,75y,51.72h,80.34t/data=!3m6!1e1!3m4!1s7whx3x02m3Nyk7KH9Q7Duw!2e0!7i13312!8i6656

 

skrzyżowanie Grunwaldzkiej z Ułańską, parking należacy do Targów Poznańskich. 5 minut pieszo Ułańską "w dół" i wyjdziesz koło Areny.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PSB jak zwykle udane, fajny dzionek w super towarzystwie :bowdown: Dziękuję całej ekipie i mam nadzieje, że następnym razem już pojadę Czerwonym Baronem :twisted:

Jeśli pojedziesz, to ja również pojadę. A co, fajnie było.

 

 

Będziemy teraz naciskać żeby było gotowe :)

 

W celach dydaktycznych można popatrzeć na przejazd Karola (p4 w generalce i p1 w klasie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...