Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie chyba nie będzie ale będzie Izka - na mnie czeka Pani Praca :evil:

 

 

W Broczynie też mnie nie będzie - mam randkę z tą samą babką co wyżej - miałem mieć w sobotę ale niedziela bardziej pasuje bo nikt nie pracuje :shock:

 

 

Uuu, to szkoda! :cry: A nic sie nie da zrobić? Może by tak jednak na sobotę randkę przesunąć? My z Rudą i Pilotką będziemy. A Izka do Broczyna dojedzie?

 

Baaaardzo chciałbym jechać więc będę kombinować w tym kierunku ale to zależy od jutrzejszego dnia, więc póki co wersja pesymistyczna. Izka zapowiedziała, że jak ja nie jadę to Ona też nie jedzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Kto był taki bystry wczoraj i forkiem oświniaczonym pod samą II trybunę stadionu wjeżdżał przez tłum kiboli :D przed meczem z Man City?

To ja pozdrawiam właściciela tego pojazdu kołowego :)

 

Nowy-1.jpg

 

też go pozdrawiałem kiedyś, bo parkuje 200m od mojej chatki, ale pozdrawiałem bez zdjęcia, więc mniej skutecznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...chcialbym kupic imprezke do 99 rok 116 lub 125 km...jezeli znajdzie sie ktos kto jest z poznania badz okolic to prosilbym o kontakt...chcialbym przyjechac i zajac 5 minut i zobaCZYC jak to auto "chodzi" zeby podczas kupna nie dac plamy :) moj mail simonnt@o2.pl

 

bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś na Barbarę?

Ja bym się z kimś zabrał :mrgreen:

 

Jedzie się :mrgreen:. Wygodnym dupowozem :mrgreen:

Ile masz wolnych miejsc? :mrgreen:

 

Powinny być 2 miejsca na spokojnie. Muszę tylko ogarnąć temat z kobietą kiedy ruszamy (sobota rano?), bo chcę jechać na Bemowo, Żerań i Karową. No i na koniec jakaś bania i na noc zostaję. Powrót w niedzielę do południa (na miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...chcialbym kupic imprezke do 99 rok 116 lub 125 km...jezeli znajdzie sie ktos kto jest z poznania badz okolic to prosilbym o kontakt...chcialbym przyjechac i zajac 5 minut i zobaCZYC jak to auto "chodzi" zeby podczas kupna nie dac plamy :) moj mail simonnt@o2.pl

 

bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam;)

 

Jak coś znajdziesz to z chęcią pomożemy Tobie podjąć decyzję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...chcialbym kupic imprezke do 99 rok 116 lub 125 km...jezeli znajdzie sie ktos kto jest z poznania badz okolic to prosilbym o kontakt...chcialbym przyjechac i zajac 5 minut i zobaCZYC jak to auto "chodzi" zeby podczas kupna nie dac plamy :) moj mail simonnt@o2.pl

 

bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam;)

 

Jak coś znajdziesz to z chęcią pomożemy Tobie podjąć decyzję :twisted:

 

Siur łi łil :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich spotkanych na lotnisku w Broczynie :D Zabawa była przednia :D Tor śliski, nie obyło sie więc bez bączków, wypadów na zieloną trawkę i zielonej mety lotnej :wink: Straty: hamulec w Lancii i koło w subaraku Aso. Chłopaki z Automobilu Pilskiego profesjonalnie się przygotowali: fotograf, grillek, krzesełka, kawka :)

Baaardzo miła niedziela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło w subaraku Aso.

 

 

Laczek czy cos powazniejszego?

 

 

Zabawa była przednia Tor śliski, nie obyło sie więc bez bączków, wypadów na zieloną trawkę i zielonej mety lotnej

 

hehe znaczy że było szybko :twisted:

 

Daj linka jak bedą zdjęcia, myslałem że ten trening w przyszłym tygodniu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich spotkanych na lotnisku w Broczynie :D Zabawa była przednia :D Tor śliski, nie obyło sie więc bez bączków, wypadów na zieloną trawkę i zielonej mety lotnej :wink: Straty: hamulec w Lancii i koło w subaraku Aso. Chłopaki z Automobilu Pilskiego profesjonalnie się przygotowali: fotograf, grillek, krzesełka, kawka :)

Baaardzo miła niedziela :D

 

:cry:

Z żalu to sobie chyba jakiegoś moda strzelę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jakiegoś moda strzelę

 

 

:shock:

 

może się jednak rozejdzie po kościach co? 8)

 

Raczej po kieszeni :oops:

 

-- 8 lis 2010, o 10:22 --

 

Czy ktoś planuje być na treningu w Gądkach ?

 

Nie takie rzeczy planowałem. Niestety siedzę w robocie :evil::evil:

 

-- 8 lis 2010, o 10:23 --

 

Czy ktoś planuje być na treningu w Gądkach ?

 

 

chciałem pojechać za tydzień do Broczyna ale to było w ten weekend.

 

Napisz mi cos więcej na temat Gądek... kasa ;)

 

Coś koło 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...