Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Też chętnie zobaczył bym robote MTS'u. Ale stare Legacy obok tego to chyba wstyd :roll:

Niestety do 20 uziemiony, ale później można posłuchać bulgotów WRXa :lol:

Gdzie i o której?

 

Może być po 20:00. A gdzie? Pewnie na jakimś parkingu. Malta?

 

to ja się ruszę... przegonie pająki z turbawki... tylko "bez śmiacia" bo ja nadal na zimowych kołach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar, dzisiaj w okolicach zlotnik to byles Ty ? Dlaczego jezdzisz srodkiem, jak to ja zawsze jezdze srodkiem ? :mrgreen:

 

Chciałeś powiedzieć, jeździłem środkiem.

Lubie pojedynki jak w średniowieczu od razu widać kto ma większe jaja :mrgreen:

 

 

Pozdrowienia jeszcze dla legasia na wysokości działek między śmiałego, a zwycięstwa, jechałem vectrą. Trąbiłem i machałem wszystkimi palcami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izotom, ale na parkingu przed SGB to mogl byc Twoj ? Kombiak ze swinka. Kiedys czesto stal tam forek ze swinka...

 

huzar, dzisiaj w okolicach zlotnik to byles Ty ? Dlaczego jezdzisz srodkiem, jak to ja zawsze jezdze srodkiem ? :mrgreen:

 

 

A ten to nie mój. Nie garażuje pod SGB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia jeszcze dla legasia na wysokości działek między śmiałego, a zwycięstwa, jechałem vectrą. Trąbiłem i machałem wszystkimi palcami :mrgreen:

 

hmm, ale jakiego legasia? :) Wczoraj akurat tam jechalem zawozac klamoty na dzialke ;-)

 

odn spotu jestem za,

PS. Szukam jakis opon 16" , 205-215 lato, moga byc slabe bo i tak tym autem nie jezdze wiele :) MOTOOOOOOOOOR :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Szukam jakis opon 16" , 205-215 lato, moga byc slabe bo i tak tym autem nie jezdze wiele :) MOTOOOOOOOOOR :evil:

 

Mam takie :) W sensie raczej słabsze jak lepsze, ale na superoes jeszcze mogą być

 

Oddam za coś, cokolwiek, obojętnie co 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga, bedzie wyprz u Burzuma. Felgi, opony, hamule, fotele, stabilizatory, AGXy, rozne pipy itp. Troche narzedzi warsztatowych.

Zaczynam katalogowac, w razie czego pytac...

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

 

Dżast poka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko, wiekszosc to forkowe starocie, ale moze komus sie przyda.

felgi 16" oem forek, 18" ET42 5x100 GT/WRX, opony: komplet 225/45R17, komplet 225/45R18 (18" forek), 215/45R16 - zjechane balony, 225/45R17 - do dojechania pirelli snowsport, fotele z buga STi, jeden - lewy - uszkodzony (i ma guo uamzim), drugi ok, fotele oem forek podgrzewane, down i cat pipe forek, cat sprawny, hamulce oem forek przod (mozna sobie lampke zrobic czy cus), stabilizatory oem forek, zawias oem forek przod, kayaba AGX wrx tyl, przejechane jakis 1000km, nie pamietam co jeszcze

 

narzedzia raczej malo samochodowe: szlifierki, frezarka, wyzynarka przemyslowa, jakies wlasne wynalazki (polerka stacjonarna, szlifierka kamien), bardzo duzo bardzo dobrych pasow sciernych 3m - cubitron i trizac - zostaly mi z knifemakingu. Mialy czekac na lepsze czasy, ale potrzebuje $$$.

 

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko, wiekszosc to forkowe starocie, ale moze komus sie przyda.

felgi 16" oem forek, 18" ET42 5x100 GT/WRX, opony: komplet 225/45R17, komplet 225/45R18 (18" forek), 215/45R16 - zjechane balony, 225/45R17 - do dojechania pirelli snowsport, fotele z buga STi, jeden - lewy - uszkodzony (i ma guo uamzim), drugi ok, fotele oem forek podgrzewane, down i cat pipe forek, cat sprawny, hamulce oem forek przod (mozna sobie lampke zrobic czy cus), stabilizatory oem forek, zawias oem forek przod, kayaba AGX wrx tyl, przejechane jakis 1000km, nie pamietam co jeszcze

 

narzedzia raczej malo samochodowe: szlifierki, frezarka, wyzynarka przemyslowa, jakies wlasne wynalazki (polerka stacjonarna, szlifierka kamien), bardzo duzo bardzo dobrych pasow sciernych 3m - cubitron i trizac - zostaly mi z knifemakingu. Mialy czekac na lepsze czasy, ale potrzebuje $$$.

 

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

Boże, dla niewtajemniczonych ta wyprzedaż wygląda tak, że aż się zapytać: "W czym Ci można pomóc?" Czyżby jakaś grubsza naprawa Forka? :wink:

A masz może kurnik od STI do mojego bugeye'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...