Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Był ktoś prócz mnie na GT POLONIA na ulicy ?

Dzwięk nowego GTR'a jest "pienkny" podobnie jak Vipera SRT , ale najlepszy był Lambo Gallardo LP "jakieś tam " nie moge sie na liście doszukać , czarne takie ze spoilerem , piękny ryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A ja byłem, gość w czarnym GTR dawał ciekawe popisy, ogólnie dźwięk aut powalający zwłaszcza jak wspomniałeś Vipera SRT, szkoda że przejechał chyba tylko raz, ale i tak Ariel był najciekawszym autem imprezy. Szkoda że większość z tych ludzi to "mistrzowie prostej" i jak przychodziło do nawrotu to powoli do krawężnika koła na prosto i znowu pedał podłoga, były wyjątki jak właśnie czarny GTR czy pomarańczowe Porsche które w miare rozgrzewało widzów. Powiem że warto było się przejechać, jestem tylko ciekaw co to był za Opel ? może to jakaś super wersja z miliardem koni pod maską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy również :!:

 

Najbardziej zaskoczył mnie dźwięk SLS AMG ... nie spodziewałem się takiego huku. Bardzo podobał mi się też czysty bulgot z tego białego Cayenne ...

 

... natomiast wolu$ ma takie same spostrzeżenia co do poziomu tego "show" jak wpadły do głowy mnie ... w 99% to niestety mistrzowie prostej :roll: Prosto mocnym autem umie jeździć każdy ...

 

Porządną jazdę uratował trochę Janek Chmielewski - jedyny kierowca rajdowy na miejscu.

 

Z tego powodu oceniam całość raczej kiepsko :|

Natomiast zdaje się, że teraz panie i panowie przez 3 dni będą trenować na Torze Poznań, więc jest szansa, że trochę się podszkolą i za rok będzie w końcu na co popatrzeć.

 

Czarny GT-R rulez :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy również :!:

 

Najbardziej zaskoczył mnie dźwięk SLS AMG ... nie spodziewałem się takiego huku. Bardzo podobał mi się też czysty bulgot z tego białego Cayenne ...

 

... natomiast wolu$ ma takie same spostrzeżenia co do poziomu tego "show" jak wpadły do głowy mnie ... w 99% to niestety mistrzowie prostej :roll: Prosto mocnym autem umie jeździć każdy ...

 

Porządną jazdę uratował trochę Janek Chmielewski - jedyny kierowca rajdowy na miejscu.

 

Z tego powodu oceniam całość raczej kiepsko :|

Natomiast zdaje się, że teraz panie i panowie przez 3 dni będą trenować na Torze Poznań, więc jest szansa, że trochę się podszkolą i za rok będzie w końcu na co popatrzeć.

 

Czarny GT-R rulez :!:

 

Tego nie wiemy, w końcu już 6 raz są na Torze w Poznaniu, więc z tym 99% bym nie przesadzał, nie twierdze też, że są nie wiadomo jak dobrymi kierowcami.

Trzeba by było się przyjrzeć się wynikom z toru.

KamiL zauważ że jakoś super zabezpieczona ta impreza nie była, ja na ich miejscu też specjalnie bym nie szalał, wpadając w te barierki mogliby stracić "więcej" niż trochę gumy i paliwa potrzebnego do jakichkolwiek manewrów ;).

Mieli po prostu ucieszyć gawiedź rykiem silników i tyle.

Co do kierowcy rajdowego na miejscu to powiem tylko tyle, że jego "gibanie" sie Citroenem wyglądało co najmniej komicznie w porównaniu do reszty samochodów (oczywiście nie neguje umiejętności) hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach popołudniowych "mijały" mnie na Hetmańskiej pomarańczowe Lambo i Evo... slalomem między samochodami, trochę nierozsądne zachowania bo ruch spory a kierownicy bardzo się śpieszyli :x ale ten dzwięk... w tunelu szczególnie przyprawiał o ciarki :wink: teraz już wiem skąd te maszyny się wzieły w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Załogo WLKP,

 

Poszukuję opon 215/45/17 na dolatanie tego sezonu.

Nie w celach sportowych, tylko ogólnych :mrgreen:. Obecnie mam jeszcze całkiem znośne 215/40/17 i niestety ten profil nie nadaje się do jazdy po naszych wyrypach - 2 razy już prostowałem felgę (na szczęście nic poważnego) i więcej nie chcę.

 

Jeśli ma ktoś i nie potrzebuje, jakiś przyzwoity komplet przygarnę za pasztet, bo na nowe aktualnie budżet za krótki (hamulunek ważniejszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WHY, ten fakt już pominąłem, gdy jadąc autostradą z Komornik na Dębine wyprzedziły mnie 2 Porsche i 1 Ferrari, ja GTkiem jechałem sporo ale oni mieli grubo powyżej 220... W mieście też widziałem tego Mercedesa SL 63 chyba jakoś tak jak straszył przechodniów na pasach, ostro jeździło też Ferrari i 2 Lambo, tyle co ja widziałem, fakt niebezpieczne ale wtedy każdy z tych kierowców czuje że ma co najmniej +1000 do lansu + 1000 do epy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Załogo WLKP,

 

Poszukuję opon 215/45/17 na dolatanie tego sezonu.

Nie w celach sportowych, tylko ogólnych :mrgreen:. Obecnie mam jeszcze całkiem znośne 215/40/17 i niestety ten profil nie nadaje się do jazdy po naszych wyrypach - 2 razy już prostowałem felgę (na szczęście nic poważnego) i więcej nie chcę.

 

Jeśli ma ktoś i nie potrzebuje, jakiś przyzwoity komplet przygarnę za pasztet, bo na nowe aktualnie budżet za krótki (hamulunek ważniejszy).

 

Mam na sprzedaż koła z oponami 17. 205/40. Od forestera.

Oraz toyo R888 215/45/17 może zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś prócz mnie na GT POLONIA na ulicy ?

Dzwięk nowego GTR'a jest "pienkny" podobnie jak Vipera SRT , ale najlepszy był Lambo Gallardo LP "jakieś tam " nie moge sie na liście doszukać , czarne takie ze spoilerem , piękny ryk.

też byłem i nie dziwię się, że jeśli nie są zbyt pewni auta i umiejętności, to nie kombinowali za dużo, bo każdy jest mądry jak ma plac 100x100m i lata bokiem, ale jak już masz krawężniki, barierki dookoła i ludzi za nimi to się nagle wąsko robi ;) faktycznie pokazał coś czarny GT-R, pomarańczowe GT3 RS, a co zrobią na torze napiszę jutro, bo tak samo jak w zeszłym roku, mam wlotkę VIP i już ładuję aparaty i kamerę na jutro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A R888 to nadają się na ulice w ogóle?

W jakim sensie pytasz? Można na nich legalnie jeździć.

 

jesli chodzi o wode i deszcz to r888 padaka na maxa.. gorsza od debicy vivo ;)

jesli chodzi o suche, mega trzyma, nie kladzie sie, ale jest glosna w pierony..

homologacje ma wiec mozna smigac...

pozatym mieka mieszanka, szybko schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A R888 to nadają się na ulice w ogóle?

W jakim sensie pytasz? Można na nich legalnie jeździć.

 

jesli chodzi o wode i deszcz to r888 padaka na maxa.. gorsza od debicy vivo ;)

jesli chodzi o suche, mega trzyma, nie kladzie sie, ale jest glosna w pierony..

homologacje ma wiec mozna smigac...

pozatym mieka mieszanka, szybko schodzi.

 

 

No właśnie o to pytałem, a nie o to czy legalne :mrgreen: .

W kwestii formalnej, za ile byś je oddał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A R888 to nadają się na ulice w ogóle?

W jakim sensie pytasz? Można na nich legalnie jeździć.

 

jesli chodzi o wode i deszcz to r888 padaka na maxa.. gorsza od debicy vivo ;)

jesli chodzi o suche, mega trzyma, nie kladzie sie, ale jest glosna w pierony..

homologacje ma wiec mozna smigac...

pozatym mieka mieszanka, szybko schodzi.

 

 

No właśnie o to pytałem, a nie o to czy legalne :mrgreen: .

W kwestii formalnej, za ile byś je oddał?

Ja w deszczu jeździłem i po prostu trzeba uważać na głębokie kałuże. Z tą padaką to chyba skrót myślowy, r888 to miękka mieszanka avonu i na wilgnym asfalcie bardzo ładnie klei. Po prostu trzeba bardziej w deszczu uważać. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po jednym dniu na torze poczuli sie pewniej, bo widzialem popisy w miescie jakiegos maseratti i porsche.

Jechali bardzo nieodpowiedzialnie i bardzo szybko. Prawie nie moglem ich dogonic :twisted:

 

-- 27 lip 2010, o 07:15 --

 

Ja w deszczu jeździłem i po prostu trzeba uważać na głębokie kałuże. Z tą padaką to chyba skrót myślowy, r888 to miękka mieszanka avonu i na wilgnym asfalcie bardzo ładnie klei. Po prostu trzeba bardziej w deszczu uważać. Coś za coś.

 

Ja tam zawsze w deszczu uwazam, ostatnio sie poslizgnalem i uderzylem głową w skrzynke. Na listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...