Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A wiesz na 100% ze byl bezwypadkowy?

To tak jakbys dla swojego dziecka kupil uzywany fotelik samochodowy z nieznanego zrodla - niby na wierzchu wszystko gra a pod spodem polamany styropian swiadczacy o wypadku...(sorry za porownanie ale to u mnie teraz na topie ;) )

 

I chyba pozdrowienia dla burzuma jesli w zeszlym tygodniu wtorek i czwartek przebywal u Kocara - w kazdym razie jakis forek wisniowy w te dni tam byl (zapomnialam ty masz rozowego :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz na 100% ze byl bezwypadkowy?

To tak jakbys dla swojego dziecka kupil uzywany fotelik samochodowy z nieznanego zrodla - niby na wierzchu wszystko gra a pod spodem polamany styropian swiadczacy o wypadku...(sorry za porownanie ale to u mnie teraz na topie ;) )

 

Niekoniecznie... kiedys (pustym) przywaliłem w drzwi i sie styropian połamał - fragment nie osłonięty plastikową skorupą (w sensie otwierałem je) a fotelik nie był z tesco za 5PLN. Teraz owy fotelik służy mojej córce za tronik na ogrodzie.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszność masz... może masz/macie jakieś doświadczenie z kaskami? czy poszukać na allegro czy w Poznaniu można coś przystępnego nabyć?

A jakie zastosowanie ma mieć docelowo owy kask?

 

 

Myślę o nim pod kątem Bednar... to byłby mój pierwszy udział w takiej imprezie a kask konieczny.

 

burzum tym razem podpatrzony jak przecinając skrzyżowanie przy tesco wspomnianą wcześniej kawę kawunię już wciągałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz Ty. Kiedys Cie znajde - znajde Cie. Dzisiaj sie nawet rozgladalem i postaralem nie jechac jak wiesniak. Ten bug co stoi na przeciwko petli, przy nowym osiedlu to Twoj ? Wczoraj go widzialem.

 

Taki maly rytual:

- prosze espresso, w duzym kubku

- w duzym?

- tak.

- ?

- maly nie miesci sie w uchwyt // uwazny czytelnik dostrzeze niekonsekwencje.

- !

- poprosze jeszcze przykrywke

- prosze.

- dziekuje, do widzenia

- do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem na tym samym skrzyżowaniu, skręcałem z Szymanowskiego na Mieszka, granatowy GT

ale jako że nie pierwszy w kolejce na światłach to usprawiedliwiam 8)

 

w przyszłym tygodniu inne godziny pracy więc spotkania na drodzę nie będzie.

 

co do Twojego porannego rytuału... "jak w dniu świstaka" z tą wizytą na bp :D:D

 

mam podobnie, przychodzę do pracy, odpalam kompa i kroki kieruję do kuchni gdzie myję kubek (bo rzecz jasna dnia poprzedniego tego nie zrobiłem) i ekspres aż furczy :wink:

 

have a nice day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz na 100% ze byl bezwypadkowy?

To tak jakbys dla swojego dziecka kupil uzywany fotelik samochodowy z nieznanego zrodla - niby na wierzchu wszystko gra a pod spodem polamany styropian swiadczacy o wypadku...(sorry za porownanie ale to u mnie teraz na topie ;) )

 

I chyba pozdrowienia dla burzuma jesli w zeszlym tygodniu wtorek i czwartek przebywal u Kocara - w kazdym razie jakis forek wisniowy w te dni tam byl (zapomnialam ty masz rozowego :) )

Porównanie całkowicie do bani. Jeśli ktoś zaliczył szlifa w tanim kasku to go wywali, a jeśli będzie to kask za 5 tysięcy złotych to jest on całkowicie rozbieralny i wszystko będzie widać. Na upartego w topowych produkcjach można pokusić się o zważenie skorupy (producenci podają wartości poszczególnych elementów).

Osobiście uważam, że jeśli to ma być kask tylko do amatorskiej zabawy i nigdy nikt nie zapyta o homologacje. To jedynie pytanie, które warto zadać, czy ma być otwarty. Oczywiście pomijam to jedną bardzo ważną rzecz, chyba najważniejszą na tym forum. Poziom lansu będzie znacznie większy w białym kasku z napisem sparco za 1000 zł niż w garnku z kompozytu za 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kilku uprawianych przeze mnie sportach korzystam z kaskow - kupuje kaski w miare znanych firm, nowe - ale przede wszystkim pasujace na leb. A leb mam taki, ze nie kazdy pasuje, wiec wybor i tak mam ograniczony.

Fakt, w samochodzie raczej nie zakladasz, ze bedziesz dzwonil co pol godzin, wiec wiekszosc uczestnikow traktuje kaski do tego typu imprez jako zlo konieczne, a kask ma kontakt z czymkolwiek podczas powaznego zdarzenia.

Inaczej, jak przy snowboardzie, gdzie praktycznie codziennie dzwonie kaskiem o snieg albo metal.

Nie wiem, ja bym uzywke ogladal dokladnie. Tak jak opony, klocki, tarcze, gaśnice itp. Chyba, ze potrzebujesz tylko po to, ze przejsc BK czy cus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedząc sobie przy al. solidarności widziałem - o czego to ja nie widziałem 8) - ale niebieskie gt z pięknym bulgotem przejechało w jedną, a potem w drugą. Pozdro :idea:

 

-- 23 lip 2010, o 20:56 --

 

O widzę, że cisza po zmartwychwstaniu forum 8)

 

To jeszcze zaległe pozdrowiania dla mc.li którego samochód na lawetce widziałem z 4 dni temu. Cóż się spsuło ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam studzienkę z pompą w piwnicy - polecam. Roboty nie wiele a co jakiś czas się przydaje. Jakby podliczyć to nawet cenowo wychodzi na plus - lepiej wydać 1000 zł za wszystko niż co roku tyle samo na remont. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mamy taki "gulik", a przed garażem kratka. Nie nadążało odbierać - na ulicy zrobiła się rzeka. Uroki wiejskiej drogi, ale sołtys twierdzi, że droga jest wyśmienita bo przynajmniej łatwo ludzie do kanalizy mogą robić przyłącza <ściana>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zaległe pozdrowiania dla mc.li którego samochód na lawetce widziałem z 4 dni temu. Cóż się spsuło ? :shock:

 

Pompa sprzęgła dokończyła swego żywota , już wymieniona, wszystko gra, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...