Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Tak z ciekawości: ktoś się orientuje, kiedy Kocar skończy budowę swojego nowego salonu/serwisu? Bo to, co jest teraz to jakiś "przegryw" jak mawia moja córka z gimnazjum :) Nie wiem, czy jest w Poznaniu serwis ASO, który by bardziej przypominał przydomowy warsztat pana Henia. Żeby było jasne: doceniam fachowość ekipy z Kocara i większość rzeczy w swoich autach robię u nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kif dzisiaj znowu sie spotkalismy  przez 3 sekundy :) lecialem kolo makro także podgoniłem kawałek  pozdrawiam 

dzisiaj w ogole mialem ciekawy dzien na odcinku polowy strzeszyńskiej 3 imprezy  białe sti "lanosik" niebieski bug z białą świnią na lusterku i Kif w ciagu 3 minut dobry zestaw

pozdrawiam wszystkich  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat po przekladce. Osobiście bym takiego nie kupił. Za dużo druciarstwa przeważnie wychodzi.

Swoją drogą, skoczylem do swojej stałej stacji diagnostycznej na sokoła. Zapytal tylko czy stały napęd na4 koła, klepnal coś na kompie i badanie zrobione ;-) a już miałem jechać na strzeszynska, ale w ostatniej chwili zaryzykowalem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kif nie jechales wczoraj kolo straży pożarnej?

Jeżeli chodzi o straż pożarną przy Obornickiej to możliwe, że ja

 

Kif dzisiaj znowu sie spotkalismy  przez 3 sekundy :) lecialem kolo makro także podgoniłem kawałek  pozdrawiam 

dzisiaj w ogole mialem ciekawy dzien na odcinku polowy strzeszyńskiej 3 imprezy  białe sti "lanosik" niebieski bug z białą świnią na lusterku i Kif w ciagu 3 minut dobry zestaw

pozdrawiam wszystkich

 

Jechałeś niebieską imprezą? Bo jakąś widziałem w lusterku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kif nie jechales wczoraj kolo straży pożarnej?

Jeżeli chodzi o straż pożarną przy Obornickiej to możliwe, że ja

 

Kif dzisiaj znowu sie spotkalismy  przez 3 sekundy :) lecialem kolo makro także podgoniłem kawałek  pozdrawiam 

dzisiaj w ogole mialem ciekawy dzien na odcinku polowy strzeszyńskiej 3 imprezy  białe sti "lanosik" niebieski bug z białą świnią na lusterku i Kif w ciagu 3 minut dobry zestaw

pozdrawiam wszystkich

Jechałeś niebieską imprezą? Bo jakąś widziałem w lusterku

 

tak niebieską Zołzą jechałem ale skręcałem do makro wiec nie dogoniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracają do tematu przeglądów technicznych byłem dziś w PZMocie na Czarnkowskiej bo miałem darmowy kupon. Niby i sprzęt jest przystosowany do naszych subarynek i często przyjeżdżają z kocara robić tam przeglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie kupony rozdają? :-P

W ogóle, to w kwietniu na być kolejny ,,rajd zadaniowy "organizowany przez PZM. Z kumplem chyba wystartujemy Jastrzębiem. Ktoś był by jeszcze chętny? Parę subarakow, pewno zrobiło by wrażenie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio startowali gdzieś chyba na garbarach i jechali do Swarzędza. Po drodze musisz zrobić jakieś zadanka, zaznaczać pkt kontrolne a potem jechali na tor poznań i na torze kartingowym mieli próbę zręcznościową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wieczorem podłączyłem się na chwilę pod konwój złożony z trzech niebieskich Imprez, lecących równym szykiem w stronę centrum Poznania, ktoś stąd? ;)

 

a to ciekawy zestaw 

faktycznie to juz prawie mały spot 

mam pytanie technicze ale do "bliskich" :) macie moze jakies doświadczenie własne lub znajomych z oponą bridgestone potenza RE070?

planuje zakup do bloba STI na lato ale z uwzglednieniem jazdy na codzien takze . troche sie boje tego zachowania na mokrym 

nie znam tej gumy a podobno mocno leci na wodzie . czy to prawda ? oczywiscie czytalem forum tu i tam ale pytam bo moze ktos z Was ma swoje doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...